Treść opublikowana przez malyma
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
ja stawiam na termostat skoro długo sie grzeje ,a nie czujnik bo czujnik pokazuje tylko temperaturę
-
Laptop 17 cali
posiadam hp pavilion dv7 1199ew za okolo 4200zł tel. 513516331 na gwarancji
-
Strefa Śmiechu
Siedzi dwóch pijaków na kanapie przed telewizorem już nieźle wciętych ,oczy zmrużone prawie zasypiają , w końcu Mietek mówi patrz Stefan Benedykt XVI , na to Stefan a Kubica który :0[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 14:06_________________________________________________Siedzi dwóch pijaków Stefan i Mietek w Warszawie na ławce tuz przed pałacem kultury, patrzą w niebo a tam motolotniarz leci na pałac kultury, i jeb w niego, a Stefan do Mietka popatrz Mieciu jaki kraj tacy terroryści ...
-
[B5 AEB] Po programie - filmik
u mnie na nowej turbinie BRD 60-140 na IV biegu 11,7 , 11,5 pierwszy pomiar oczywiscie TDI 60-140 na IV biegu 12,2 , 12,5 drugi pomiar dwa czasy bo liczony na 2 stoperach
-
[B5 ATJ] Navigation Plus, możliwość oglądania stacji tv oraz dvd.
jak cos to mam taki kpl. do sprzedania czyli tuner TV + DVD oraz interface . jak cos to na pw wiecej opisze
-
[B6 AWX] Nierówna praca silnika, błędy z odczytu vag
bardziej mnie stresuje ten pompowtryskiwacz bo slyszalem ze najlepiej wymieniac kpl.
-
[B6 AWX] Nierówna praca silnika, błędy z odczytu vag
czyli wynika z tego ze jest do wymiany skoro jak robie skasuj bledy powraca natychmiastowo
-
[B6 AWX] Nierówna praca silnika, błędy z odczytu vag
Witam mam pytanie odnośnie błędów jakie mi wyskoczyły po podłączeniu vag , 1. 17994 Zawór magnetyczny zawieszenia silnika 1 i 2 - zwarcie do plusa 2. 18077 Wtryskiwacz 4 przerwa chodzi mi bardziej o ten pierwszy bo drugi to wiadomo ze pompowtryskiwacz padł na 4 cylindrze
-
[ALL B6] Rozrząd , co myślicie o tym ?
to znaczy ze nie kpl.
-
[B6 AWX] Sprzegło - wymiana z przerobieniem na zwykłe koło zamachowe
witam czeka mnie wymiana sprzęgła i zarazem pytam czy ktoś juz cos takiego robił ze wymieniał kolo dwumasowe na zwykle bo podobno juz są zamienniki ale jak cenowo to wyglada
-
[B6 AWX] "Używanie" turbosprężarki
bo to śmieszne jest 6l to mu spali jak będzie jechał na 5 biegu z delikatnym gazem do 100km/h i to na trasie bo miasto zapewne ma 8 l na pewno nie mniej
-
[B6 AWX] "Używanie" turbosprężarki
nie powiesz mi gosci ze Quattro spala ci przy 150km/h 6l na 100km i to na dodatek na skrzyni 5-cio biegowej przynajmniej masz spalanie 8-9 litra jak nie wiecej
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Witam panowie miałem ten sam niepokojący dźwięk gdy samochód z chodzil z obrotów po pół roku walki znalazła sie przyczyna zerwane sprzegielko sprężarki klimatyzacji jak to wytlumaczyl serwisant denso miało to miejsce gdyż silnik miał duże obroty i w czasie schodzenia na niskie sprężarka miała wiekrze obroty i śruby mocujące sprząglo napie... po obudowie osłony sprzęgła .
-
[B6 AWX] Kontrolka hamulca ręcznego
witam miałem to samo sprawdź grubość klocków hamulcowych jeśli będą ok to dolej płyn hamulcowego i bedzie po sprawie
-
[B6 AWX] Napinacz hydrauliczny paska rozrządu
To tak luz miedzy napinaczem a rolka powinien być faktycznie 4mm i dodatkowo dopuszczalny błąd to +-1mm wiec, jeśli teraz wsuniesz wiertło 4mm miedzy kowadełko a napinacz to jest dobrze
-
[B6 AWX] Gaśnie w czasie dojeżdżania do świateł
Witam szukałem, ale cieżko było znaleźć wiec mam problem czasami w czasie dojeżdżania do świateł albo zwalniania na sprzęgle samochód gaśnie zauważyłem tez ze w czasie zmiany biegów obroty czasami spadają bardzo nisko około 500 Obr/min i czasami wyrówna do około 1000 a czasami zgaśnie
-
[B6 AWX] Witam wszystkich oto moja seryjna A4 1,9 TDI 131ps
Klocki juz zmienilem zaraz po powrocie do polski . zmiany jakie nastapia to felgi juz jutro 18" z oponami 235x35x18 no i wgranie wirusa, wszystkie dolne elementy zostana pomalowane pod kolor nadwozia i dodanie ramek chromowanych i narazie starczy. a tu jest moj dawny samochod i tu zostalo wlozone duzo mojej pracy w zmiany mechaniczne . www.tigra.neostrada.pl
-
[B6 AWX] Witam wszystkich oto moja seryjna A4 1,9 TDI 131ps
Na początek chciałem sie przywitać mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona szczęśliwych posiadaczy mam nadzieje ze spotkamy sie na jakimś spocie regionalnym lub na ogólnopolskim zlocie . Oto kilka zdjęć mojego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam cala rodzine A4 mam nadzieje ze spotkamy sie na jakims spocie