Treść opublikowana przez Ju86
-
Rozrząd rawdopodobnie przeskoczyl
A4 b8 2.0tdi 143km. Witam Panowie dziś przy ruszania chyba za mało gazu i zgas mi gwałtownie samochód po próbie odpalenia nie odpalił już, laweta na warsztat. Na Warsztacie machanie stwierdził że nie ma kompresji i przestawil się pasek rozrząd po rozebraniu będzie wiadomo. Na co się szykować miał ktoś podobny przypadek.
-
Polecane opony letnie
Założyłem właśnie debice presto uhp 2 tyle że 235/40 18 zrobiłem na nich z 2 tys opona sprawuje się super. Co do wyglądu to już słabo przy 225/40 będzie jeszcze nizsza. U mnie jest dość duża przerwa z nadkolem
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Witam Panowie o ile większe dystanse na tył założyć felga 18 8j et 47 na przód zakładam 13-15 a na tył jakie Druga sprawa jak wystawie felge na zewnątrz to zmniejszy się szczelina która nie wygląda za dobrze czy obniżać zawias. Obecny zawias 1be Opona 235/40 18
-
Jak zdiagnozować uszkodzone poduszki silnika w A4 B8?
Witam jestem właśnie przed sprawdzeniem doduszek zapłaciłem 699 za komplet
-
Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
Na 19" też zakładają 245/40
-
Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
Felgi już mam. Chodzi mi tu bardziej o średnicę felgi czy nie za mała do 245. Co ma balon do średnicy?
-
Audi A4 B8 – jakie opony pasują do tego auta ?
Witam Panowie Felga 18 8j pytanie opona 235/40/18 czy 245/40/18 Bardziej jestem skłonny do opony 235/40 posiada ktoś taka oponę Pisali gdzieś że na felge 8j opona 245 robi się balon ale dużo ludzi widzę że jeździ na tej konfiguracji
-
Polecane opony letnie
Witam Panowie Opona letnia która lepsza chodzi o komfort wygląd itp. 235/40/18 czy 245/40/18 felga 8j
-
Dębica Presto UHP2 (235/45/17 97 Y)
Witam Właśnie Szukam opon letnich 235/40/18 patrzę na Henkoki. Fulda itp. Klasa srednia Ale zaciekawiła mnie Dębica bardzo duzo pozytywnych komentarzy możeci powiedzieć coś więcej o tej oponie
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
A4 b8 2009r.
-
Czujniki ciśnienia
Witam podpinam się do pytania mam a4 b8 2009r. Też kupiłem noew felgi bez żadnych czujników. Czyli jak je założę to pojawi się komunikat o problemie ciśnienia i jak przeprowadzić kalibracja trzeba podłącza pod kompa czy jak wszystko robi się mmi
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Witam Panowie zmiana kół. Kupiłem nowe felgi i opony które chce zamontować i teraz pytanie. Z tego co czytam prawdopodobnie mam czujniki i co teraz muszę kupić do nowych felg czujniki. Przełożyć że starczy czy jak. Jak zamontuje felgi bez czujników to będzie wywala błędy A4 b8 2009 r
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam Felga 18 8.5 cala et29 oryginalna z a5 opona 245/40 R18 i wystaje zawias 1BE. Z tego co czytam to najlepsza konfigoracja. Pomoże obniżenie do 1BV czyli 10mm różnicy, ile to można obniżyć żeby było Oki czy zmiana opony na 235/40
-
Problem spryskiwacz reflektorów
Wyciagnelem dysze nie są zapchane czyscilem je przedmuchałem sprezonym powietrze . Gdy je włączam to slychac specyficzny dźwięk. Dysze się ładnie wysuwają ale nie leci płyn Wyciekow raczej nie widać Pompka musi dać ciśnienie skoro się wysuwają?
-
Wymiana spryskiwacza reflektora
Witam co może być powodem jeśli spryskiwacze wysuwają się a nie spryskuja lamp
-
Problem spryskiwacz reflektorów
Jeśli możesz to odpowiedź na pytanie a nie bez sensu kometujesz
-
Problem spryskiwacz reflektorów
Witam Problem ze spryskiwaczami reflektorów. Oba spryskiwacze wysowaja się ale nie spruskuja płynem reflektora. Wyciagnalem dysze przedmuchałem m ja ale nic nie pomogło Czy jeśli spryskiwacze się wysuwają a nie spryskuja to chyba nie wina pompki?