Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brolypl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez brolypl

  1. Wszystko niby ok ale czemu rano korekcję potrafią się rozjechać na cylindrach od -1.7 do +2.5 ( odczyt robiony delphi ds150), jeśli wtryski będą ok na co liczę to do wymiany pójdzie regulator ciśnienia z listwy a pompa profilaktycznie z czasem też do wymiany( 2 tygodnie temu znalazłem 3-4 opiłki pod zaworkiem. Fakt że raczej nikt tam łapek nie pchał więc po 200tyś przebiegu coś się musi pojawić. Filtr paliwa po poprzednim właścicielu rozcinałem i nic nie znalazłem jeśli chodzi o opiłki. Chyba że dwumasa nie wybiera i sterownik musi korygować rano dawki
  2. Ponoć przypalenie sprzęgła pomaga
  3. Dzisiaj nie wytrzymałem i wyjąłem wtryski, jutro wrzucę je na EPS118 i zobaczymy czy wszystko ok. 2 tygodnie temu wyjmowałem zawór (jednostka dozująca) i znalazłem z 3-4 opiłki, dzisiaj nic nie znalazłem. Jeszcze nie wiem czym spowodowane są korekcje gdy auto zapalę rano i popracuje z 5min, wtedy rozbiegają się dobrze. Jeśli chodzi o auto to zapala bardzo dobrze, moc jest, spalanie ok Tak wyglądają korekcję na zimnym Tak przy 90*
  4. brolypl odpowiedział(a) na inter19 temat w 2.0TDI
    Świetne korekty. U mnie po zapaleniu jest od -0.15 do +0.25 a dzisiaj jak sprawdzałem to dziwnie skaczą np na 1 cylindrze przez chwilę jest -0.18 po czym nagle zaczyna rosnąć(płynnie) do +2.1 po czym znowu spada i wynosi -1.0. Mówię oczywiście o zimnym silniku, na ciepłym są raczej stałe i w okolicy - +0.25
  5. Ostatnio testowałem moją CAGA 143konie(nic mi nie wiadomo na temat chipa) i licznikowo było 238km/h
  6. Właśnie jestem po wymianie poduszek silnika w mojej B8 2.0tdi CAGA. Znajomy dzwonił do ASO i jakie było moje zdziwienie jak okazało się że poduszki oryginalne robi SWAG, miałem w ręku stare fabryczne i nowe, faktycznie są zeszlifowane znaczki audi na tych SWAGa. Stara z czujnikiem prawdopodobnie się wylała bo machając nią słychać było jakby zostało z 1/4 oleju. Nie było żadnego błędu w komputerze. Objawy u mnie to przy odpalaniu strasznie rzucało silnikiem, podczas jazdy po dołkach było wrażenie jakby silnik żył swoim życiem i bujało autem jak łodzią ;D do tego wylana poduszka lekko stukała. Koszt poduszek u znajomego to 699zł za poduszkę lewą z czujnikiem, prawa bez i poduszka skrzyni.
  7. brolypl odpowiedział(a) na inter19 temat w 2.0TDI
    moja na ciepłym ma 0.20 czyli idąc tokiem Pana marcina 0.5 to średnio/słabo
  8. brolypl odpowiedział(a) na inter19 temat w 2.0TDI
    korekcje 0.00 są idealne i chyba nikt nigdy nie spotkał takowych
  9. brolypl odpowiedział(a) na inter19 temat w 2.0TDI
    Wszyscy podają że korekcje są ok jeśli się mieszczą od -2 do +2 więc skąd takie podejrzenia że jest średnio/słabo ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.