Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

indyczes

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez indyczes

  1. Tak tylko sam program, osprzęt seria, logi wykonam pewnie jutro lub pojutrze jak będę miał pomocnika. Obawiam się,że to może być zabójcze dla silnika, w serii wyszło 245nM to również dziwne. Auto fajnie jedzie ale jakoś nie mam przekonania.
  2. Jak w temacie. Jak dla mnie te wartości są nierealne, czy ten nagły skok Niutona nie zabije sprzęgła? Wszystkie graty seria, robione przy niskiej temperaturze ale i tak to mnie nie przekonuje.
  3. indyczes odpowiedział(a) na zen8000 temat w 1.8T
    Sprawna poduszka bez nakrętek powinna mieć wagę 740-750g, nie powinno w niej chlupać przy potrząsaniu.
  4. Panowie podepne sie do tematu: mam kluczyk 8E0 837 220E, czy za niego pójdzie z literką Q?
  5. Również polecam, robiłem tydzień temu i jak na razie gitara.
  6. Błędów brak, ciągnie równo do odcięcia, świece zmienię i powtórzymy logi. Moc niby jest, doładowanie niby trzyma w całym zakresie, przepływka niby nie zaniża.
  7. Witam kolegów. Zerknijcie na te logi. Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_RvWSJ6.html Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_rAi05w.html Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_89jJcs.html
  8. Nie podoba mi się praca napinacza paska osprzętu, skacze i jakby hałasuje, rolka alternatora wcześniej sprawdzona i niby ok. Co ciekawe drgania nasilają się znacznie jak jest włączona klima, na econ 50% mniej. Trudno o wiarygodnego mechanika, niby sprawdził i jest ok, ale ja im nie wierzę, większość to typowi wymieniacze.
  9. Z relacji tych co próbowali to wiem,że to walka z wiatrakami. Moim zdaniem te drgania są o wiele za duże, nieakceptowalne, dodatkowo przy probie zduszenia silnika ruszając pod wzniesienie słyszę,że tłucze pod maską co by sugerowało poduszkę. Okresowo czasami jak się ułoży, to te drgania są o wiele mniejsze, akceptowalne. Nie wymagam aby było idealnie w środku zawsze jakieś mrowienie będzie, ale ten masażer na siedzeniu i kierownicy doprowadza mnie do szału??
  10. Tak drgania czuć na fotelu i kierownicy ,są dość znaczne jak dam klimę na econ to znacząco maleją.Patrzyłem na auto znajomego i tam praktycznie minimalne mrowienie na kierownicy i fotelu.Generalnie czuć na całej budzie nawet na tylnych siedzeniach, wystarczy podniećś obroty do ponad 1000rpm i chodzi gładko. Wiem, że niektórzy powymieniali sporo i bez efektu, uważam jednak to za usterkę której nie powinno być. Osobiście skłaniam się ku poduchom silnika, auta mam od ponad miesiąca i z tą wadą kupiłem świadomie reszta chodzi miodzio, mam zamiar zagazować i dlatego chciałbym to wszystko sprawdzić i usunąć ewentualne usterki.
  11. http://vaglogi.pl/log-001_003_tMCe2DT.html http://vaglogi.pl/log-002_033_T4q3E.html http://vaglogi.pl/log-015_016_kRtRv.html http://vaglogi.pl/log-026_ZWSf87G.html http://vaglogi.pl/log-090_093_p3231k.html
  12. Problem to nadmierne drgania silnika na biegu jałowym LOG-01-001-003-xxx.CSV LOG-01-002-033-xxx.CSV LOG-01-015-016-xxx.CSV LOG-01-026-xxx-xxx.CSV LOG-01-090-093-xxx.CSV
  13. indyczes odpowiedział(a) na zen8000 temat w 1.8T
    Na nowe obecnie brak kasy, obydwie to prawie 1000zł, mam na oku używki o takich numerach a pochodza z SEATA EXEO z 2010r tak więc szansa,że będa nie wymęczone. Te wszystkie poduszki jesli chodzi o wymiary sa takie same jak ustaliłem, różnią się twardością-sprężystością.
  14. indyczes odpowiedział(a) na zen8000 temat w 1.8T
    Witam kolegów. Może ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć czy do silnika BFB podejdą poduszki od 2 .0 TFSI? Oryginalnie mam poduszki: 8EO 199 379BG i 8EO 199 382AH. Poduszki z 2.0TFSI to: 8EO 199 379BH i 8EO 199 382AJ
  15. Również witam wszystkich i pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.