Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

indyczes

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez indyczes

  1. Bez zdejmowania zderzaka to druciarstwo. Wymontowanie to 15 min roboty i zrobisz jak należy.
  2. Tylko nie olewaj tego tematu bo się pewnego dnia możesz zdziwić jak motor rozbiega się i nie da rady go zgasić
  3. Przeczytaj sobie co to jest rozbieganie silnika,radzę nie jeżdzić, prawdoodobnie masz w dolocie i intercoolerze duże ilości oleju a co jest przyczyną to trzeba ustalić, na pierwszym miejscu do sprawdzenia ew. regeneracji turbo.
  4. indyczes odpowiedział(a) na mariano123 temat w Audi A4 B8
    Nic Ci to nie da, średnic kół pozostanie ta sama, opona 17" ma mniejszy profil.
  5. Jak dla mnie to druciarstwo-wieś tuning, nie oszpecajcie w ten sposób zacnych AUDICZEK
  6. Robiłem to w zeszłym roku co prawda w B7, ale to to samo i potwierdzam,że nie trzeba ruszać jarzma.
  7. indyczes odpowiedział(a) na aiwer temat w 1.8T
    Ja w uprzednią zimę miałem ten sam problem, obecnie zmieniłem olej na MILLERS 5W/40 i zero masla na bagnecie. Poprzednio miałam zalany MOTUL x-cess,wychodzi na to ,że olej gówniany lub trafiłem na podrabiany.
  8. Niby teraz wszystkie płyny są mieszalne, ale ja tam wolę wlać oryginalny G12,gdzieś słyszałem podobnie jak ty, ponoć te tanie płyny niszczą po czasie uszczelnienia w układzie. U Ciebie to pewnie będzie już G13.Płyny nie sa jakoś przesadnie drogie i po co kombinować.
  9. Dobrze Ci podał, tylko symbol GRU oznacza gruntowany do malowania.
  10. Najprościej wymienić aku na potrzymaniu z drugiej baterii, chociaż jeśli to jest oryginalne radio z tego auta to nie utracisz kodu. Dla pewności wymieniłbym jednak na podtrzymaniu.
  11. Jeśli to są prawdziwe oryginały to bym ich zostawił, na nowych nie będzie wcale lepiej świecić. Podstawa to odbłyśniki i klosze, jesi te elementy są zniszczone to żaden palnik nic nie da. Co do barwy to zawsze 4300K.
  12. Przekaźnik kierunkowskazów to ten gdzie masz na desce przycisk od awaryjnych. On raczej nie będzie problemem, chyba,że masz na podstawienie to 5 min roboty.Możesz jeszcze spróbować wypiąc wtyczki od obydwu reflektorów i zobaczyć wtedy czy masz z tyłu po obydwu stronach kierunki. Będzie ci się świecił błąd żarówki wiadomo, ale to Ci da odpowiedź czy nie masz zwarcia w lampach. Ja jednak stawiam na manetke.
  13. indyczes odpowiedział(a) na Teoleo temat w 2.0TDI
    Nie radzę, totalny badziew, przekonałem się już raz i takie rzeczy to tylko markowe.
  14. indyczes odpowiedział(a) na Pepoelo temat w Audi A4 B5
    Nie kombinuj, tylko wykonaj prawidłowo pomiar prądu w spoczynku po zamknięciu auta. Alternator bardzo mało prawdopodobne, aczkolwiek możliwe.
  15. Witaj. Problemem może być manetka w kierownicy. Pozdr.
  16. indyczes odpowiedział(a) na Pepoelo temat w Audi A4 B5
    Pomiar prądu należy dokonywać po kilkunastu minutach od zamknięcia auta, potrzeba czasu na uśpienie wszystkich sterowników. Te elektroniczne mierniki baterii to sobie można wsadzić do d.... Najlepiej pomiar miernikiem widełkowym pod obciążeniem.
  17. Ponoć w silnikach Diesla te testery nie są miarodajne.Węże wodne nie puchną nadmiernie po nagrzaniu motoru?
  18. Tylko regeneracja,Depo to totalny badziew.
  19. indyczes odpowiedział(a) na Goliad1991 temat w 2.0TDI
    niech Ci ktoś sprawdzi testerem akumulator, może on już niedomaga? Po trasie na ciepłym jak pali?
  20. Jeśli używka z pewnego źródła to w czym problem?Zamiennikom nie ufam.
  21. Wymieniłeś osuszacz?
  22. indyczes odpowiedział(a) na Legion44 temat w Audi A4 B6
    Ludzie by chcieli mieć xenon za 300zł. Niestety przeróbka od podstaw to ok.2k PLN, zależy za ile się kupi lampy, czujniki poziomowania plus do tego instalacja i sterownik samopoziomowania plus robota. Oczywiście można kupować na raty i szukać okazji np. kupić taniej lampy trochę zmatowione na zewnątrz, wypolerować, dać odbłyśniki do regeneracji. Tak samo z instalacją, gotowa trochę kosztuje, ale jak ktoś ma zdolności i zakupi wtyczki to taką instalację może wykonać sam, pozostaje zakup sterownika samopoziomowania. Robiłem kilka lat temu znajomemu takiego moda w Passacie B5 FL i wiem z czym się to je. Na tamten czas koszt zamknął się w kwocie 1500zł nie licząc godzin spędzonych przeze mnie nad położeniem instalacji. Zapomniałem dodać jeszcze,że należy zrobić spryskiwacze lamp a wiąże się to ze zmianą zderzaka i całej instalacji tj.dysze sprysków węzyki itd.
  23. Jak już będziesz to robił to obowiązkowo wymień filtr osuszacz.
  24. Ok podziękował za pomoc. Pozdr.
  25. Witam. Pewna ta informacja? Kolega z forum podaje,że 50nM plus 90 stopni, w sieci znalazłem filmik z AUTO-DOC gdzie podają 65nM. Ma ktoś dostęp do ELSAWIN i może to otwierdzić lub wrzucić zrzut ekranu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.