Treść opublikowana przez indyczes
-
Popcorn w 1.9 Seryjnym AVB
Odpuść sobie,nie w tym aucie
-
TDI B6 AVF 130KM
Ciśnienie paliwa na tandem pompie możesz zmierzyć manometrem jak silnik pracuje. Podstaw pewny czujnik wałka rozrządu, kostka stacyjki do sprawdzenia a najlepiej do wymiany.
-
Ucieka płyn chłodniczy
Bardziej to będzie problem UPG.
-
Ciężko wchodzi R 1 i 2
Koszt tego zestawu przy skrzyni nieduży,możesz spróbować wymienić, ale obawiam się,że to skrzynia do roboty. Sprzęło jak pracuje?
-
usunięcie EGR - nie dogrzewa
Niestety tak jest,żę usunięcie EGR powoduje wolniejsze nagrzewanie się silnika i nie szukałbym tutaj żadnej usterki. Można by się pokusić o zamontowanie termostatu z ASO ale i pewnie niewiele to da.
-
Wymiana akumulatorka w Gateway (SOS) w Audi A4 B9
koszt takiej baterii na Alixpres pewnie gdzieś z 20-30 , sprawdzić wymiary,pojemność,napięcie i po sprawie.Jeśli wtyczka będzie inna to pozostaje przeciąć przewody i polutować.Ten oryginalny to chyba ze złota,to typowy akumulatorek litowo-jonowy z dwóch ogniw.
-
B6 AVF- Długo kręci plus wibruje podczas jazdy
Korekcje dobre,Bipy również, ja bym zaczął od podoginania wtyczek na pompkach, koszt praktycznie zerowy
-
Problem z rozruchem
Kostka stacyjki może robić taki myk. Problem może być również w samym rozruszniku.
-
Identyfikacja wałka rozrządu.
Niestety tylko tyle na nim jest, wałek idealny, według sprzedawcy jeżdził 2 lata w aucie więc raczej nie jest z plasteliny. Sprzedający użytkował auto 2 lata i skasował go po wypadku, pochodzi z SEATA IBIZY 1.9 ASZ. Kupiłem go już i miał być oryginał a raczej nie jest, sprzedający raczej nie miał świadomości co to jest aczkolwiek do końca nie ufam mu,twierdzi,żę zostawił sobie do drugiego auta,ale idzie w moc i kupuje wałek Świątka.
-
Identyfikacja wałka rozrządu.
Witam kolegów. Jest może ktoś w stanie powiedzieć jaki producent tego wałka, niby miał być OE ale w to wątpię.
-
[1.9 TDI AWX] Ciężko odpala, telepie - dużo wymienione, w czym problem? Głowica do regenracji?
Jak sam jestem ciekaw,są firmy które zrobią to na aucie?
-
wałek rozrządu,prośba o ocenę.
Panowie szukam odpowiedzi i nikt precyzyjnie nie potrafi udzielić: jak odróżnić wałek dla DPF od tego bez DPF-a?Najpewniej w obydwu krzywki zaworowe będą identyczne,natomiast ponoć jest subtelna różnica w krzywkach od pompek ale jaka, jak to sprawdzić?
-
[B7 BKE] Problemy z mocą (-16 HP na serii)
Nie rób logów tylko dekiel w górę i na początek obejrzeć wizualnie wałek, jak będzie widać zużycie lub zadziory to trzeba go wymontować i pomierzyć i sprawdzić stan szklanek. Samymi logami nie naprawisz silnika.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Jestem zainteresowany, co daje ten wałek od Świątka?Rozumiem,że wałek dedykowany do PD bez DPF? Ile chcesz za niego?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Panowie co powiecie na to: allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Bardziej chodzi mi po głowie ori używka w dobrym stanie, tylko taki znaleźć to jak wygrać na loterii
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Witam kolegów. I mnie dopadła choroba wytartego wałka,pytanie czy znacie jakieś wiarygodne źródło zakupu ori używki? Pełno tego po różnych portalach,ale w większości już na fotkach widać znaczne zużycie.
-
wałek rozrządu,prośba o ocenę.
To już coś, brałeś do auta jak w podpisie?
-
wałek rozrządu,prośba o ocenę.
Macie może koledzy jakieś wiarygodne źródło gdzie można zakupić używany wałek? Po internetach handluje firma GRUPA WILK, miał ktoś do czynienia z nimi?
-
wałek rozrządu,prośba o ocenę.
A jak wygląda jakość FEDERAL MOGUL?
-
wałek rozrządu,prośba o ocenę.
Niby te wałki są z aut po crash testach,takia jest spiewka sprzedającego, według mnie to bzdura. Poprosiłem o dokładne fotki to stwiedził,żę fotografem nie jest i sprzedał dużo i każdy zadowolony.
-
wałek rozrządu,prośba o ocenę.
No tak tylko wchodzi wysyłka ,nie mogę osobiście zobaczyć, dzisiaj oglądałem niedaleko mnie niby miał być igła, dobrze,żę był na głowicy,zdemontowaliśmy go a tam na jednej szklance wyraźne rysy pozostałe ok. Co ciekawe wymiar ta krzywka niby trzymała, ale pod palcem czuć było na wzniosie rysy, nie wziąłem go.
-
wałek rozrządu,prośba o ocenę.
Witam kolegów. Może ktoś obeznany wypowiedzieć się nt. tego wałka? Ja kdla mnie z tych fotek niewiele da się wywnioskować, może się mylę Oryginalny walek rozrzadu vw audi 1.9 tdi | Jabłonka | Kup teraz na Allegro Lokalnie ALLEGROLOKALNIE.PL Kup teraz: Oryginalny walek rozrzadu vw audi 1.9 tdi za 300,00 zł i odbierz w mieście Jabłonka. Szybko i bezpiecznie w najlepszym miejscu dla lokalnych Allegrowiczów.
-
Samoczynne rozładowywanie akumulatora - mam potencjalnego winnego
Dokładnie tak, a nawet potrzeba poczekać kilkanaście minut, niektóre sterowniki przechodzą w stan uspienia po takim czasie.Jeśli okaże się system audio to żadne czary nie pomogą, trzeba drzeć radio i do elektronika.
-
[A4B5] AJM długo odpala po wymianie pompy vacum
Witam. Zadnych zaworków, jesli na starej pompie palił dobrze a teraz nie to masz jednoznaczną odpowiedź czyli masz ujową pompę.