Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

indyczes

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez indyczes

  1. indyczes odpowiedział(a) na kriss0977 temat w 2.0
    No cóż taka jakość obecnych części, na Twoim miejscu szukałbym oryginału używki.
  2. Zrób komplet logów dynamicznych to wtedy będzie można coś wypowiedzieć się.
  3. indyczes odpowiedział(a) na indyczes temat w 1.8T
    Termostat mahle pasował bez problemu?
  4. indyczes odpowiedział(a) na indyczes temat w 1.8T
    Bardzo dziękuje za pomoc, cieknie mi prawdopodobnie z rurki powrotu. Ale tez nam mokre na przyłączu na samej górze, a myślałem, ze tez tam jest jakiś oring?. Jeśli chodzi o sam termostat to jakiej firmy polecasz, czytałem ze behr(mahle) ma jakiś inny wymiar i coś do końca nie pasuje.
  5. indyczes opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Potrzebuje wymiary a najlepiej numery oringów termostatu. Chodzi mi konkretnie o oring pod termostat oraz dwa oringi na krócce termostatu. Gdzieś cieknie mi płyn chłodniczy z tamtej okolicy, przed rozebraniem chcę przygotować części żeby nie rozbierać na darmo.
  6. Możesz podać nazwę tego czegoś albo masz jakiś schemat ?
  7. Tak, ale ewidentnie leje się płyn koloru czerwonego i jest tłusty
  8. Ucieka mi płyn chłodniczy i jest tam czerwony ślad to chyba nie odma ?
  9. Witam Od pewnego czasu ubywa mi płyn chłodzący ze zbiorniczka. Dziś po nocy zauważyłem świeże ślady płynu w okolicy filtra oleju, płyn ewidentnie ścieka gdzieś po bloku. Jedyny pomysł jaki mi przychodzi to coś z termostatem bo jest w tamtej okolicy ?. Niestety jest bardzo słaby dostęp i nic więcej nie widać. Czy któryś z kolegów miał taki przypadek?. Proszę o pomoc:). Dodaje zdjęcie tego miejsca
  10. Witam Od pewnego czasu ubywa mi płyn chłodzący ze zbiorniczka. Dziś po nocy zauważyłem świeże ślady płynu w okolicy filtra oleju, płyn ewidentnie ścieka gdzieś po bloku. Jedyny pomysł jaki mi przychodzi to coś z termostatem bo jest w tamtej okolicy ?. Niestety jest bardzo słaby dostęp i nic więcej nie widać. Czy któryś z kolegów miał taki przypadek?. Proszę o pomoc:). Dodaje zdjęcie tego miejsca
  11. Będzie chodził bez Diversity, może być problem ze słabszymi stacjami, ja miałem swego czasu inne radio i wywalało na VAG-u przerwę obwodu diversity a działało ok.
  12. trochę maławe, ale w sumie może być,powinno być 4bar, kup oryginalny filtr i go wymień, jak zamontowałem KNECHT i była lipa, dopiero oryginał rozwiązał sprawę. Szkoda,że nie dałeś wkładu pompy Pierburg, idealnie pracuje za oryginał i jest cicha.
  13. Witam. Pewnie pompa paliwa w baku niedomaga, na początek proponuję zmierzyć ciśnienie paliwa na listwie.Filtr paliwa może też wchodzić w grę i tutaj uprzedzę w razie wymiany tylko oryginalny filtr, na innych zazwyczaj same problemy. Miałem to samo, wymiana wkładu pompy paliwa i filtra załatwiła problem. Nie buczy Ci ta pompa w baku?
  14. Nigdy spalanie pelletu nie będzie tyle samo co węgla, zobacz jaką ma kaloryczność węgiel a jaką pellet.
  15. Używam kotła na pellet już od 3 lat i jestem zadowolony, to zużycie co podajesz to raczej między bajki włożyć przy takiej powierzchni do ogrzania, pytanie jaki budynek, w jakiej technologii, docieplenia itp.
  16. indyczes odpowiedział(a) na Bolczester temat w 1.8T
    Na początek zmień korek na zbiorniczku wyrównawczym,kup oryginał w ASO, koszt niewielki. Jeśli chodzi o nieszczelność to sprawdź czy nie masz pęknięty króciec plastikowy z tyłu silnika tam gdzie wchodzi czujnik temp to stała przypadłość w tych motorach.
  17. Z tego co widać na fotce powinien być poprawiony w stosunku do starszych.
  18. Najpierw należy zacząc od podoginania pinów na wtyczkach pompowtrysków, koszt zerowy i w wielu przypadkach pomaga.
  19. Nie odpali.
  20. Do AVF będzie pasować,tylko musisz dokupić metalową uszczelką pomiędzy nią a głowica. Sam taką zakładałem.
  21. Nieciekawie to wygląda, tarcze nie są fiolatawe czyli przegrzane? Ewidentnie jakieś chińskie badziewie. Ja bym to reklamował.
  22. indyczes odpowiedział(a) na baQQQ temat w Audi A4 B6/B7
    Tak czy siak do sprawdzenia jak jest elektryczny to tym bardziej podatny na uszkodzenia,dieesla raczej ciężko zagotować. Niech autor wysili się i wrzuci fotkę co tam ma za chłodnicą
  23. indyczes odpowiedział(a) na baQQQ temat w Audi A4 B6/B7
    Do sprawdzenia wentylator wiskozy.
  24. indyczes odpowiedział(a) na Patrykbfb temat w 1.8T
    Jest Knecht oryginał i Knecht made-in China. Jak kupiłem jako oryginał i był China,zmieniłem na zakupiony w ASO i problemy się skończyły.
  25. indyczes odpowiedział(a) na Patrykbfb temat w 1.8T
    W tym aucie filtr paliwa to tylko oryginał,wiem bo przerabiałem niedawno problem,też miałem problem z odpaleniem po dłuższym postoju, wymieniłem filtr paliwa Knecht razem z pompą paliwa i wiele nie pomogło. Wymiana filtra na oryginał definitywnie rozwiązała problem. Pompę paliwa dałem sam wkład Pierburg.Mierzyłeś ciśnienie paliwa na listwie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.