Treść opublikowana przez indyczes
-
Skąd wziąć sygnał +12v z parktronic
Z tylnej lampy 12V z żarówki świateł cofania możesz śmiało brać. Moduł parktronika jest aktywowany poprzez podanie +12V w chwili wbicia biegu wstecznego.
-
Ksenony
Panowie po co przepłacać za OSRAM i tak większość to podróbka, dobrym palnikiem jest BOSMA,ewentualnie VERTEX, na tych drugich już jeżdżę ponad rok i jest ok. Co do temperatury barwowej to według mnie 4300K.Podstawa do nie wypalone odbłyśniki i czysta soczewka, jesl to nie będzie spełnione to można wsadzać nawet palniki z górnej półki markowe i światła dobrego i tak nie będziecie mieć.
-
AVF czip zdalny po logach
Witam kolegów. Jest ktoś na forum kto wykona czip 1.9TDI PD motor AVF.Chodzi mi o czip zdalny po logach. Możecie ewentualnie kogoś polecić? Pozdr.
-
Panowie prośba o ocenę pracy tunera
Podziękował, no i oczywiście z wystrojeniem instalacji LPG nie było problemu. Pozdr.
-
Panowie prośba o ocenę pracy tunera
Wrzucam komplet logów, panowie oceńcie Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_XUpwATS.html Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_BlZx93x.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_D1mjy.html Grupy 002, 031: http://vaglogi.pl/log-002_031_9CaQ554.html
-
Odcina turbinę
No cóż takich mamy mechaników, dobrych i uczciwych jak na lekarstwo, dlatego w miarę możliwości trzeba robić samemu przy aucie.
-
Panowie prośba o ocenę pracy tunera
OK logi dorzucę w czwartek.
-
Panowie prośba o ocenę pracy tunera
-
Logi 1.9 TDI AWX
Kto Ci to robił? A może się tylko przeleżała i została obmyta z zewnątrz. Może śruba regulacyjna na sztandze była ruszana, jest tam fabryczna plomba z farby. Zrób tak jak Ci mówiłem, 011BS i obserwuj czy sztanga jest podnoszona i opuszczana. Niekiedy samo czyszczenie nie pomaga jeśli kierownice w turbo są przerysowane, no ale jak ktoś ma pojęcie jak to działa i jak to należy zrobić to nie powinno być problemu.
-
Logi 1.9 TDI AWX
Witam Masz totalne przeładowanie, jak dla mnie jeśli wymieniłeś N75 to masz zapieczoną zmienną geometrię w turbinie i stąd tak dużo ładuje sprężarka. Trzeba wytargać turbinę i wyczyścić zmienną geometrię, miałem kilka lat temu to samo w AVF i różne zabiegi nic nie dawały, dopiero wytargaliśmy z kolegą turbinę, zawiozłem do zakładu regeneracji i gośc na miejscu przy mnie zrobił i problem załatwiony raz na zawsze. Możesz mieć również zaciętą sztangę przy gruszce ale to mało prawdopodobne. Włącz sobie na VAG-u kanał 011BS i obserwuj czy sztanga porusza się cyklicznie, silnik będzie miał podwyższone obroty i w pozycjach on-off będzie poruszana sztanga. Przeplywkę narazie zostaw w spokoju, ona nie wpływa na totalne przeładowanie. Sprawdze czy poprawnie powpinałeś wężyki podciśnienia przy N75,ale na moje turbo będzie do czyszczenia.
-
N75 zminia na pierburg
Podziękował, wole się upewnić aby sprawnie przeprowadzić wymianę.
-
N75 zminia na pierburg
Czy ten schemat podłączenia jego jest prawidłowy, prośba o potwierdzenie. Czy wtyczka psuje bez kombinacji?
- Zawor n75
- Zawor n75
-
N75 zminia na pierburg
Witam. A jak tam w tym zaworku ze średnicą króćców? Są takie same jak w oryginale i nie trzeba kombinować z wężykami? Ponoć tutaj są mniejszej srednicy niż w oryginale. Również mam podejrzany ten zaworek, oryginał ponad 200zł. Jak będą te same średnice to czy wystarczą długości wężyków?
-
Zestaw xenon.
Witam. Jak chcesz na legalu i to raczej polecam to szukaj oryginalnych lamp, kompletny zestaw do poziomowania tj. czujniki wiązka i centralka oraz zderzak pod spryski plus spryski i ich instalacja oraz zbiorniczek na płyn pod xenon. Tanio nie bedzie. Wszelkiej maści HIDY itp. omijak szerokim łukiem, raz ,że nie przejdziesz przeglądu i w razie wypadku moga być problemy.
-
1.8T BFB logi po czipie
Ale jakiegoś totalnego przeładowania nie widać, praktycznie przez 3s wali 1.3 Bara. Ogolnie te ciśnienia żądane sa na za wysokim poziomie, bezpieczne dla tej turbiny to 1,2bar dla średnich obrotów i 0,75bar dla zakresu 5-6krpm. Przypuszczam,że szukanie tej usterki może być problematyczne, w grę wchodzą: zawór N75, gruszka turbiny, zawór west-gate.
-
1.8T BFB logi po czipie
Proszę o ocenę logów, już wiem,że program skopany, chodzi mi zwłaszcza o ocenę doładowania i czy to jest bezpieczne dla seryjnej KO3? Grupy 002, 031: http://vaglogi.pl/log-002_031_FO8a6E.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_bXqm1C.html Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_UVEv9X.html Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_OVx39.html
-
Panowie prośba o ocenę pracy tunera
Ile chcesz za te wtryski? Czy do wymiany potrzeba jeszcze jakieś uszczelnienia itp?
-
Panowie prośba o ocenę pracy tunera
Według gazownika instalacja sporo z zapasem, graty następujące: wtryski ACW02, parownik KME GOLD GT, centrala KME NEVO.
-
Panowie prośba o ocenę pracy tunera
No i to się potwierdza, byłem dzisiaj u gazownika i niestety nie mogł wystroić instalki, między 5-6krpm zapętla wtryski gazowe, kompromisowo jest w tym zakresie włączone przejście na benzynę. Czy z logów wynika jakies totalne przeładowanie? Rozumiem,że zadane ciśnienie doładowania przez tunera jest za wysokie?
-
Panowie prośba o ocenę pracy tunera
Oto logi wykonane dzisiaj http://vaglogi.pl/log-002_031_FO8a6E.html http://vaglogi.pl/log-002_033_bXqm1C.html http://vaglogi.pl/log-003_020_UVEv9X.html http://vaglogi.pl/log-115_118_OVx39.html
- Zawor n75
-
Panowie prośba o ocenę pracy tunera
Zrobię logi i wtedy coś może się wyjaśni. Czy oprócz logów 002-033, 003-020, 115-118 wykonać jakieś dodatkowe?
-
Panowie prośba o ocenę pracy tunera
Czyli hamownia do d*py?