-
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam, Proszę o rozkodowanie WAUZZZ8K8BA091553
-
Malowanie lamp A4 B8 LIFT
Koledzy jaką pastą polerujecie klosze lamp?
-
Pomóżcie przy dobraniu dwumasy
Witam, mnie również czeka wymiana sprzęgła, lecz koło dwumasowe wydaje się być w bardzo dobrym stanie, nic nie puka nic nie szarpie. Chciałbym wymienić cały zestaw bez koła dwumasowego, sprzęgło już wysoko bierze i podcieka uszczelniacz na wale, więc już najwyższa pora Czy jest jakaś różnica czy wybiorę SACHS czy LUK? Nie wiem jaki mam zestaw zamontowany w swoim samochodzie, wygląda na to że jeszcze fabryczny Pomożecie z wyborem zestawu? Z góry wielkie dzięki! a4 b8 2.0 CAGA 2010r VIN: WAUZZZ8K8BA091553
-
mocowanie
Dzięki, już sobie poradziłem dzięki stronie http://www.oemepc.com/audi
-
mocowanie
Witam, czy ktoś wie jak nazywa się to mocowanie które łączy strefę zgniotu (belkę) ze ślizgiem lamp ? Mam je dość mocno zniekształcone i chciałem wymienić na nowe, ale nie mogę znaleźć
-
wkładka zamka
Witam Mam problem z wkładką zamka drzwi kierowcy, gdy wkładam kluczyk do zamka i przekręcam w lewo lub prawo, nie ma żadnej reakcji zamka, wkładka delikatnie sprężynuje więc wydaje mi się że nie jest zaśniedziała lub zardzewiała w środku. Gdzie może być problem? Dodam że z pilota centralnego zamka, otwierają oraz zamykają sie wszystkie drzwi. Lecz na wypadek braku prądu, dobrze aby wkładka zamka działała prawidłowo. W historii serwisowej mam wpis że w ASO ten zamek był rozbierany, możliwe że źle został złożony?, czytałem wpis że problematyczne jest dobre złożenie tego zamka Dziękuję za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć jestem Mateusz, dopiero co nabyłem moją pierwszą A4 B8 avant 2.0 143km, mam nadzieje na długą i bezawaryjną jazdę
mateos11
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta