Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gagat3k

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gagat3k

  1. ECS TUNING z USA w carbonie tylko znalazłem cena spoora
  2. Plan właśnie mam taki, że tył z S4 lub jakiś carbonowy dyfuzor S4, znaczki out + quattro z B9. Tylko nie jestem pewny co do czarnych ringów, czy do tego koloru budy podejdzie. Rozmyślam też Stek DynoShade na tylne lampy.
  3. Oj Ty pięknie działasz z tym autem. Wszystko zadbane i robione z pedantycznym podejściem. A wnętrze to już wg niszczy system. ? nie wiesz czy dekor tunelu chociażby pasuje z wersji UK do EU? Ostatnio na Ebay widziałem komplet takich dekorów do wersji UK za £200 tyle, że dekor deski nie podejdzie.
  4. Niesamowicie wygląda ten czerwony lakier w dodatku C+ ? coś pięknego! Będę obserwował i czekał na kolejne fotki.
  5. Się dogadamy ? idąc Twoim tropem ledy w światła cofania. P.S. Ładny zderzak co? ? ubezpieczalni zostało 16 dni na zakończenie sprawy, jestem cierpliwy, szkoda tylko, że nie mogę jeszcze naprawić na swój koszt z obawy, że późnej się na mnie wypną ?
  6. Kubek, popielniczka jak kto woli wpadł na pokład A4 swoją droga szukam lusterka wewnętrznego z High Beam w kolorze czarnym jakby ktoś miał.
  7. Dzisiaj nakleiłem PPF na przednie lampy. Z ubezpieczalnią dalej walka, ale jak już będzie załatwione, to wpadnie tył z S4. Obecnie przymierzam się do hybrydy IHI. Skóry wyczyszczone.
  8. IC + DP + plaster miodu już na aucie. Niestety nie było czasu na malowanie belki dlatego jakiś czas będzie mocno widoczna. DP od BAQ exhaust pasuje idealnie bez żadnych przeróbek, checka od sondy nie ma. IC od fmic.eu to przy zdjetym zderzaku 40minut pracy. A oprocz tego: - w końcu skórzane podłokietniki z przodu - nakładki na pedały, -zamontowany dodatkowy filtr pyłkowy
  9. Ostatnimi czasy tylko wyczyszczona komora silnika, wymieniony filtr kabinowy, zamówiony dodatkowy w podszybie. Do tego nowe pióra Bosch AeroTwin. W sobotę jadę do PL, a tam czeka cały zestaw hamulców z s4 330mm, IC z fmic.eu oraz grill w stylu RS, chociaż grill zobaczymy czy założę, bo po zamówieniu zwróciłem uwagę na kilka detali i nie wiem czy nie odeślę. No i póki co "połowicznie" wyciszone przednie drzwi. W Polsce dokończę zabawę.
  10. Dzięki wielkie :) z tego mi wiadomo, to już najwyższa opcja navi.
  11. Fabrycznie mam tylne + kamerę. Przednie ktoś dołożył i aktualnie jestem w trakcie przerabiania instalacji tak jak powinno być z tym przyciskiem opierając się o poradnik z forum. Przycisk założyłem, przewody pociągnąłem, tylko podłączyć. Obecnie czujniki działają cały czas, co mnie denerwuje. Tak poza tym, to szkoda wyceniona na 2847£
  12. 16 pin nie 14. co do reszty pytania, to może ktoś inny odpowie
  13. /problem rozwiązany
  14. Czy ktoś tak jeszcze ma? Fabrycznie bez tego systemu, który gasi auto na światłach, więc fabrycznie bez przycisku do wyłączenia tego. Za to jest miejsce na kluczyk, który trzeba włożyć i jest przycisk Start/Stop, A Keyless&Go nie posiadam.. ostatnio na grupie był post o tym i zaczęło mnie to zastanawiać. Wymieniłem tarcze, klocki, przewody i zaciski z przodu. Niestety okazało się, że jeden odpowietrznik ma zerwany gwint i teraz auto jest bezużyteczne. Zamówiłem zestaw naprawczy i mechanik będzie miał zabawę
  15. Niby małe uszkodzenie, ale jednak radar już trochę narobi problemów. Mała wgniotka na klapie też jest. Dzisiaj będę do nich dzwonił, zobaczymy jak to będzie załatwione. A tak poza tym, to dzisiaj wymienilem swiece NGK. Stare były VW made in France 20/13 więc mozliwe, że mimo 76k przebiegu były od nowości.
  16. MTU w formularzu już mi napisało, że mam się kontaktować z jego ubezpieczycielem, a nie z nimi.. Zobaczymy jutro jak to wyjdzie. Plan na dyfuzor jest, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiego w piano. Zresztą na 2 rury z kratką tez problem dostać. Jeszcze sprawa wydechu, bo w MG ceną mnie rozłożyli ? jak dadzą kasę na naprawę, to będzie zabawa jak naprawią bezgotówkowo, to i tak będę się cieszył. ^^
  17. klaud_7en zajrzyj na tego instagrama. Chyba ta sama a4.
  18. dzisiaj jadąc sobie w UK wszyscy przede mną zaczęli hamować, ponieważ z naprzeciwka jechała karetka, wszyscy na moim pasie zatrzymali auta, ja również. Oni tak mają, połowa nie wie co robić. Niestety ( bądź stety ) kierowca za mną wjechał mi w tył. Do wymiany zderzak, przestał działać Side assist, wyleciał jeden czujnik parkowania. Pytanie co robić. mam nadzieję, że skończy się całkowitą naprawą w ASO Audi w UK na koszt ubezpieczalni tego z tyłu. ?
  19. tylko przód czy tył też? Pod co podłączyć chcesz i którędy przewody? Czekam na fotki po montażu! Furka super, mody też ze smakiem. U siebie też wrzuciłem koni srt, ale ze sportline. Będę obserwował
  20. Jak tylko znajde poliftowe brązowe z grzaniem i pełną elektryką, to chce kupić. Ale oprócz wyglądu mam plan na lipiec IC+DP+k04 064 + soft na 300/300km Za dużo pomysłów, a wszystko kosztuje z tyłu założyłem skórzane podłokietniki, ale po założeniu zobaczyłem, że nie do końca pasują kolorystycznie i chyba jednak wylecą. dystanse na tył założone, jutro przód. Jednak mogłem 25mm kupić, bo jak widać 20mm jeszcze nie jest na równo. Zaciski z tyłu trzeba slbo pomalować albo wrzucić te z S4 Edit. // dystanse na przód też wleciały, jest lepiej, ale mogłoby być lepiej. Doszedł vcds i aktywowałem opcje DriveSelect, póki co bez przycisku, bo czekam na wtyczke. Doszła też opcja Ambiente, bo QQ1 mam, ale do tej pory bez opcji w MMI. Wpadł też łap timer z temp. oleju. Coraz lepiej
  21. Dzisiaj założyłem kierownicę, spryskiwacze z A7, wpadł również gekon i plastik do podłokietnika kilka dni temu wymieniona gałka na nową sline, którą też widać na fotkach. Następne w kolejności dystanse, bo leżą i czekają oraz heble na przód. 20190505_124652.mp4
  22. "AMORTYZATORY O ZWIĘKSZONEJ SILE TŁUMIENIA, PRZYSTOSOWANE DO MONTAŻU POD ORYGINALNE SPRĘŻYNY LUB OBNIŻAJĄCE MAKSYMALNIE O 60MM." cytat opisu amortyzatorów. Felga wpadnie DVC od Turismo. 19" et40 8.5j o ile wejdzie zacisk w nią. Wiadomo do tego dystans chyba 10mm A te felgi były fabrycznie przy tej a4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.