Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gagat3k

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gagat3k

  1. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Znajomy tak miał i okazały się to być przeguby
  2. A6 i a7 mają takie same. Te z vw niby można podpiłować, żeby regulacja była lepsza. Zaraz też się znajdą osoby, które napiszą, że z a7 nie mają takiej dobrej mgiełki. Osobiście mam z a6/7 i polecam
  3. S4 B8 jak już. Wtedy a4 do serii i sporo gratów pasuje do S4, a kilka drogich dupereli tu mam ?
  4. Lampy przód i tył robiłem sam, ale maski już nie. Prosiłem o wycenę jednej firmy na taki kawałek ppf'a to za samą folię chcieli 330 netto. Chłopak, który mi to oklejał zrobił na foli Cliff Design za 200 brutto. w planach jest jeszcze dach w ppf czarny połysk oraz słupki a, słupki drzwi, lusterka, carbonowy spoiler zderzaka i miejsca pod klamkami w bezbarwnym. Na wiosnę może też cały przedni zderzak ? Chyba, że a4 pójdzie na sprzedaż, bo myślę nad zmianą Co do dyskusji o ASO, to mnie już nie obchodzi, ale większy ruch się robi. Algorytm jak na yt. Widzi jakąś frazę i więcej ludzi wchodzi ???
  5. kolega już napisał gdzie musisz zajrzeć, ale z Tobą się zgadzam. ? po prostu niektórzy na forum nawet nakładki na pedały montują w ASO ?
  6. PPF melduje się na masce, kamyki już nie będą straszne. Usługa niestety poza ASO.
  7. W 2013 roku było 8v, które ma zupełnie inną kierownice. Ta jest z 8p, których nie było w 2013 roku.
  8. No widzisz, przed świętami już było zdjecie pudełka, a tu znowu nagle czeka na "dalsze plany"
  9. Co nie zmienia faktu, że nie jest ani z A4, ani A5/6/7/8 tylko ze starszej a3. Słabo ta kiera wygląda w mojej ocenie
  10. Nie został nazwany jeleniem. To było pytanie.
  11. Tam jest miękki klej, opalarka chwila i rozklejone. Później na ten sam klej podgrzany sklejasz
  12. Myslalem, ze nic się nie dzieje, a tu po prostu aktualizacja pierwszego postu. Ten dolot wygląda obłędnie! Mam apr carbonio w 2.0t ale w połowie tak dobrze nie wygląda:) oj tak patrzę na s4 jak Twoja i kusi zmienić auto ?
  13. Pewnie stanie na k04-064
  14. Turbo, pompa hpfp, dyfuzor i lotka ecs tuning i kieeedyś tam fotele. Grubsze mody jakoś na kwiecień/maj planuje
  15. tak, czekolada jest dostępna, ale za mleczną jest dopłata. fajne graty wpadły, ale wciąż się zbieram za te najgrubsze
  16. Niedługo będę wymieniał dekory, cała usługa oczywiście w ASO. kurcze, nadrobię to.
  17. powoli znowu jakieś duperele wlatują Carbonowy spliter do C+ oczywiście z ASO.
  18. Pisał już. Kawkę
  19. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    co prawda nie zmieniałem, ale masz to na zgrzewach, rozcinasz je lub roztapiasz i odchodzi. potem klej do plastiku.
  20. Ja mam
  21. Jest różnica i to spora. Dużo masywniejszy, inaczej poprowadzone linie i przez inne kratki halogenów nabiera charakteru. Zwykly jest taki pozaokrąglany iii.. nijaki
  22. Czego mam zazdrościć? Braku racjonalnego podejścia do życia, braku wszelkich umiejętności manualnych? Czy tego pisania w nawiasach? Poza tym nie obraziłem Cię, a zapytałem. (Naucz się czytać ze zrozumieniem)
  23. Hahahahahahahahahaha Cena usług to piękna. Nie podpisujesz się tam na fakturach "jeleń"?
  24. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W Twoim temacie wypisujesz, że zamówione w ASO i niedługo odbierasz, a tu uzywki kompletujesz?
  25. Ten zderzak przód bez sline trochę razi w oczy.. ale furka fajna, trochę niżej by się przydało ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.