Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gagat3k

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gagat3k

  1. Serio wrzuciłeś używane cewki? Tak poza tym, to czerwone niczym się nie różnią oprócz koloru.
  2. Jak Konrad wstawi fotele od Maćka, to wszystkim kopary opadną. Sorry Konrad, że wygadałem, ale za dużo się nabijają, bo planów nie znają
  3. Haha, no załamka, ale już jest okej Za bardzo lubię jeździć, żeby "jeździć" na takim obniżeniu.
  4. Tak, na 255/35 z tyłu wystarczyła 1 osoba i tarło. Zmieniłem opony na 245 i już lepiej, ale dla własnego spokoju założyłem pro kit, bo i tak dołem potrafiłem przytrzeć na dziurach itd.
  5. No sam widzisz, tyle oleju, to jak tu modzić
  6. Nuda Panie kolego Maćku. Nic się nie dzieje, Ty nic fajnego nie masz dla mnie, więc cisza. jakieś tam czerwone cewki i nowe świece, sprężyny zmienione na pro kit i tyle
  7. Fabrycznie drugi jest przelotowy, większy sens jest w zostawieniu drugiego, a wywalic jedynie ten pierwszy. @Leszczonkanie ma kata i to tutaj psuje
  8. Panie, tu zaraz euro 2021 będzie, a ja tu widze euro 2012
  9. No fotele i kiera 3ramienna z płaskim dołem by się przydały. Jakieś klameczki rs jeszcze powoli do przodu
  10. No niestety pomorskie i kujawsko-pomorskie są tragiczne pod tym względem. W moim mieście było w tym roku z 7 skradzionych b8'ek. Sam czasami się boje w mieście zostawić, bo tak w sumie w Grudziądzu drugiej takiej nie ma i się rzuca trochę w oczy
  11. Recaro CS w m3? Piękna niebieska
  12. Racja, ale swoją drogą mógł tez miec lepsze klocki wczesniej i mogly mu się wydawać ostrzejsze A co do bicia, pomiar piast, czyszczenie ich i sprawdzanie tarcz po montażu czujnikiem zegarowym
  13. Przyczyn z wibracjami w b8 chyba szuka każdy. Wyważanie kół z testem drogowym, tuleje wahaczy, poduszka silnika oraz skrzyni, łożyska i piasty kół, luz na flanszy skrzyni. Można szukac i szukac.. :/:/
  14. Tego nie opłaca się szukac. Ciężka do wyprowadzenia i mnóstwo wypełniaczy, do polerki ta pasta się nie nadaje. Efekt do zmycia wypełniaczy. A co do zawieszenia, nie można go po prostu wykodowac?
  15. czemu nie zakladasz poliftowych kratek? Mysza coraz ciekawsza się robi.
  16. No trzeba przyznać, że z wyposażenia ładna sztuka. Czekam na kolejne mody. Bezawaryjności
  17. W sumie keyless chyba nie takie skomplikowane, a bajer fajny Tylko weź później myśl czy auto jeszcze stoi ?
  18. jedynie redukcja 76/55 z tego co pamiętam, rurka do połączenia z ori dolotem i w jakiś sposób przykręcić go. Ja mam dospawane uszy do belki na szerokość tych gwintów
  19. Przeróbki wymagają przewody woda/olej, trzeba przenieść DV na rure do IC, bo obecnie masz w turbo oraz trzeba uciąć rurę od tlumika szmerów i dospawać prostą rurę, żeby nie wadzilo o głowicę. Jak ktoś spawa tigiem, to do ogarnięcia. K04 można wziąć używane byle ori i zregenerować lub zrobić hybrydę np. u Peruna
  20. w ASO szyba kosztuje około 1900zł, elementy montażowe 500, montaz 600. Niedawno się orientowałem.
  21. gagat3k odpowiedział(a) na Osqr temat w Audi A4 B8
    Ja mogę polecić tylko to czego sam używam/co sam mam, czyli BAQ exhaust, nie znam obecnych cen, ale swój ori można sprzedać za 800+ i wtedy cena nie jest taka duża:) jakby co mam też na zbyciu końcowe od s4
  22. No ładny wynik, sam soft czy coś jeszcze było zmienione? Sam się zbieram i zbieram
  23. Coś tam się zmienia ? P.s. 2 komplety emblematów Exclusive na sprzedaż I w garażu nowy "przyjaciel" ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.