Treść opublikowana przez gagat3k
-
AUDI a4 B8 AVANT black edition dobrze wyposażony :)
Jak to wnętrze mi się podoba.. fotele robią piękną robotę! Kupowałeś jakiś zestaw LED czy sam kompletowałeś?
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Koni SRT + eibach sportline wpadło zamiast 1BA. Na zdjęciach bez dystansów, ale jak widać już leżą za fotelem :D Póki co ta felga zostaje, bo muszę jeszcze zrobić kilka rzeczy i założyć nowe heble. Na zdjęciach bez dekielków, ale już są na miejscu. Siadło zadowalająco, tył mógłby mniej usiąść, a przód bardziej, ale może jeszcze się ułoży. Wszystko byłoby już na aucie gdyby nie to, że kurier DPD nie dostarczył mi paczki z UK, którą nadałem sobie tam. Jedną jechałem odebrać z centrum DPD, A druga od 23.04 nigdzie nie była spakowana, a obie wysłałem razem. Trochę zaczynam się bać, bo była to dosyć cenna paczka m.in. poduszką to kiery.
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
Jak się jeździ na koni srt + eibach? Niedługo zakładam u siebie te amorki, ale ze sportline i jestem ciekaw. Furka piękna, muszę u siebie taki dyfuzor założyć ^^
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Będą niebawem. W tym tygodniu wpada kilka nowych rzeczy na auto. A dzisiaj doszła paczka od Kufatec'a i Maxton'a
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Nówka oryginalna. Szycie to chyba titanium grey czy coś takiego.
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Dzięki wielkie, jeśli będzie bezawaryjne, to temat będzie ciekawy plany są, a co wyjdzie, to zobaczymy. niebawem przyjdą wiązki kufateca do DriveSelect oraz przełącznik i wiązka od Audi Hill Assist. Zamówione też dystanse 15 na przód i 20 na tył. Od 25 kwietnia bedzie kilka fajnych zmian. Póki co felgi zostają jak są, ale spodobał mi się model 19' DVC od Wojtsena z Turismo, tyle, że ET40-45 ? myślę nad dolozeniem wentylacji foteli. Do A4 dostać fotele sport w brązowej skórze z wentylacją jest chyba niemożliwe, ale od A5 Cabrio jest tego trochę na Ebay. Teraz pytanie: czy gdyby wywalić przycisk do przesuwania fotela dla kogoś z tylu i tapicer by to zaszył, to czy będzie p&p? A na zdjeciu nowitka gałka s-line prosto z Niemiec ^^
-
Panel klimy 3strefy + grzane i wentylowane POLIFT
Witam, czy ma ktoś nr panelu klimatyzacji 3strefowowej poliftowego z grzaniem i wentylacją foteli? Niestety nigdzie nie mogę znaleźć, jedynie przedliftowe ?
-
A4 B8 Avant LIFT 2.0 TDI 203 KM Phantom Black Competition+
masz może nr tych skórzanych podłokietników? sam na takie poluję ładnie pomodzona A4, jakie dalsze plany?
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Chyba najładniejszy avant na forum C+ robi robote. Masz może nr ramki w piano Black?
-
A4 B8 2.0 TFSI S-TRONIC
Piękna, ma wszystko czego szukałem przed zakupem swoje j:D czekam na jakiś filmik jak to chodzi, bo mam takie same mody w planach. Bezawaryjnosci!
-
czujniki parkowania kamera
Witam, może ktoś mi wyjaśnić jak działa system w lifcie gdy ma sie czujniki przód + tył + kamera cofania? na biegu wstecznym włącza się obraz z kamery, ale jeśli ktoś stanie przy czujnikach, to nic nie sygnalizują. z przodu jeśli coś jest przed czujnikami to słychać dźwięk. przycisku od czujników koło przycisku ESP też nie mam. Powinno być? czy można to domontować? co to daje? z góry dzięki za odpowiedź
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Panowie, Mam lusterka podgrzewane, elektrycznie regulowane z fotochromem oraz side assist, Ale bez elektrycznego składania. Jest szansa, że lusterka będą odpowiednie, ale bez przełącznika i niezaprogramowane? 2014 rok z USA. Może ktoś podać nr katalogowe elementów potrzebnych do lifta? Czy są takie same jak 1 poście?
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Na forum w którymś dziale jest manual, są plug&play o ile ma się podgrzewane dysze. Taki też właśnie olej zamówiłem, nie wiem tylko jakie świece. Do zacisków jeszcze zamówiłem przewody HEL w oplocie.
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Dzięki, to zamówię w takim razie 74k km Widziałem Twój wątek, naprawdę niezły allroad A tutaj nowe fanty się zbierają. Kierownica jaką chciałem od samego początku, hamulce na przód pod tarcze 356mm dzięki @Gibonswpadną tarcze i klocki zimmerman gładkie, do tego moduł HomeLInk pod wersję EU, korek oleju od R8 oraz spryskiwacze mgiełkowe od A7. Pod koniec kwietnia zdam relację jak już wszystko będzie na aucie
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
mam to w planach, 3ramienna, płaska od dołu z manetkami do skrzyni. Jednak ceny ich zabijają ? kierownica z poduszką 2,5/3k to jednak sporo. edit: trójramienna kiera płaska z dołu z manetkami i poduszką już zamówiona nowy moduł HomeLink pod wersję EU również i jeszcze jeden mały fancik.
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Środek bez szału, brązowe zwykle fotele, dekory "ala" drewno. Aktualnie mam 2 słabe zdjęcia. Bardzo podobają mi się fotele z s4, ale nie wiem czy będę się za to zabierał kiedykolwiek.
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Dziękuję bardzo, pewnie jeszcze jakieś plany wlecą do głowy. A od Ciebie niedługo coś wleci w czerwonym kolorze ^^
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników naszych A4, miło dołączyć do Waszego grona!
-
2.0T stage 3 Competition Plus Python Green Carbon
Witam, chciałbym Wam przedstawić mój nowy nabytek tj A4 sedan z 2014 roku z silnikiem 2.0TFSI 220km z napędem Quattro oraz skrzynią ZF8HP czyli Tiptronic. Kod silnika CPMB Szukałem auta, które będzie miało powyżej 180KM, tylko benzyny z jak najmniejszą liczbą problemów. Stąd też padł wybór na poliftowe A4 B8, a skoro Audi, to od razu z Quattro Skrzynia podobno mniej awaryjna niż stronic, czytałem, że mniej wyrywna, bez opcji LC, ale już po zakupie stwierdzam, że jazda z tą skrzynią jest rewelacyjna! Miałem zamiar kupić A4 zewnętrznym jak i wewnętrznym pakietem S-line oraz dosyć bogarej wersji wyposażenia, jednak jako, że wszystkiego mieć nie można coś musiało odpaść Z wyposażenia: - zewnętrzny pakiet S-line - MMI 3G+ z dyskiem 60GB oraz gniazdem SIM oraz 2x SD - czujniki parkowania z przodu i tyłu oraz kamera cofania - nagłośnienie Bang&Olufsen - podgrzewane skórzane fotele z elektryczną regulacją oraz funkcją pamięci, niestety zwykłe stołki z brązowej skóry. - HomeLink czyli system otwierania bramy garażowej - podgrzewane, fotochromatyczne lusterka boczne z funkcją Side Assist oraz pamięcią ustawień - czarna podsufitka z szyberdachem - dzielona tylna kanapa z podlokietnikiem i uchwytami na kubki i schowkiem - kolorowy FIS - Bluetooth - haczyki na zakupy oraz siatka w bagażniku - tempomat - pakiet oświetlenia wewnętrznego QQ1 - bagażnik otwierany przyciskiem od środka - czujnik deszczu oraz zmierzchu - 3strefowa klimatyzacja - nakładki progowe S-line - zawieszenie niestety 1BA, więc koza.. - funkcja Valet, składana kanapa z możliwością zakluczenia Kilka planów mam na auto i mam nadzieję, że z czasem wraz z nauką tego auta będę je ralizował, a oto kilka z nich: - wygłuszenie całego auta łącznie z półką, wnęką koła, podłogą - komplet carbonowych dekorów - pakiet oświetlenia schowków drzwi z A6 C7 - projektory z logo Audi z A4 B9 - przetwornica 230V - ładowarka indukcyjna z A4 B9 - carbonowe obrysówki zamiast pomarańczu - klamki wewnętrzne z RS4 - carbonowy spoiler zderzaka competition plus - zaciski na przód z A6 C7 pod tarczę 356mm oraz na tył z S4 pod wentylowaną tarczę 330mm - przewody hamulcowe w stalowym oplocie HEL - zawieszenie bilstein b8 + pro kit - przyciemić tylne szyby - kilka poprawek lakierniczych oraz korekta lakieru i PPF na lampy, słupki w piano black - kierownica z płaskim dołem, trójramienna S4 z łopatkami - DP + IC - aktualizacja map oraz nowy soft MMI - wymiana HomeLink na wersję EU - dolot APR Carbonio - Turbo Inlet Pipe - turbo muffler delete by Revo - grill z S4 czarny z matowymi wstawkami - aluminiowe nakładki na pedały - wszystkie zwykłe żarówki we wnętrzu jak i kierunków, cofania i przeciwmgielne LED - rozpórka kielichów przednich - korek oleju z R8 - korek płynu chłodzącego z Porsche 911 - przycisk Audi Drive Select - przycisk Audi Hold Assist - skórzane podłokietniki w boczkach - wydech ma 4rury z przepustnicami na pilota - stabilizatory z RS5 - HIGH BEAM ASSIST - Dołożenie PDC przód - wymiana przodu na Competition Plus - tylny dyfuzor od S4 - alufelgi 19cali 8.5j et30 Motec o wadze 8.6kg - soft silnika i skrzyni - założenie innego turbo/hybrydy Mody wykonane od listopada 2023: - zmiana koloru na Python Green z palety Porsche - zaciski z S4 B9 w kolorze Speed Yellow - turbosprężarka od Geremiego - obszycie boczków w alcantare z zielonymi przeszyciami - dokładki progowe oraz kierownica w carbonie - zawieszenie gwintowane KW V2 - konserwacja podwozia z piaskowaniem oraz zabezpieczeniem podkładem etylokrzemianowym, masą polimerową oraz twardym woskiem. - gałka z S4 w carbonie - dolot wyspawany z aluminium i pomalowany w czarny mat - grill z s4 w wersji black bez miejsca na tablice - android auto z ekranem dotykowym 8,8 cala 8gb ram i carbonową ramką - lusterka w carbonie - carbonowy ducktail - fotele z B9 z alcantarą. Pełna elektryka w tym elektryczne zagłówki, pamięć, grzanie. - lampy z czarnym środkiem i biledem oraz carbonową obrysówką - nagłośnienie z przodu Audio System HX200SQ EM EVO3, tył analogicznie ale 165mm zamiast 200 i w planie jest fitbox z subem audio system i wykodowaniem B&O Jeśli macie jakieś propozycje co do modów, które pasowałyby do tego auta, to zapraszam do komentowania!