Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gagat3k

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gagat3k

  1. Jak to wnętrze mi się podoba.. fotele robią piękną robotę! Kupowałeś jakiś zestaw LED czy sam kompletowałeś?
  2. Koni SRT + eibach sportline wpadło zamiast 1BA. Na zdjęciach bez dystansów, ale jak widać już leżą za fotelem :D Póki co ta felga zostaje, bo muszę jeszcze zrobić kilka rzeczy i założyć nowe heble. Na zdjęciach bez dekielków, ale już są na miejscu. Siadło zadowalająco, tył mógłby mniej usiąść, a przód bardziej, ale może jeszcze się ułoży. Wszystko byłoby już na aucie gdyby nie to, że kurier DPD nie dostarczył mi paczki z UK, którą nadałem sobie tam. Jedną jechałem odebrać z centrum DPD, A druga od 23.04 nigdzie nie była spakowana, a obie wysłałem razem. Trochę zaczynam się bać, bo była to dosyć cenna paczka m.in. poduszką to kiery.
  3. Jak się jeździ na koni srt + eibach? Niedługo zakładam u siebie te amorki, ale ze sportline i jestem ciekaw. Furka piękna, muszę u siebie taki dyfuzor założyć ^^
  4. Będą niebawem. W tym tygodniu wpada kilka nowych rzeczy na auto. A dzisiaj doszła paczka od Kufatec'a i Maxton'a
  5. Nówka oryginalna. Szycie to chyba titanium grey czy coś takiego.
  6. Dzięki wielkie, jeśli będzie bezawaryjne, to temat będzie ciekawy plany są, a co wyjdzie, to zobaczymy. niebawem przyjdą wiązki kufateca do DriveSelect oraz przełącznik i wiązka od Audi Hill Assist. Zamówione też dystanse 15 na przód i 20 na tył. Od 25 kwietnia bedzie kilka fajnych zmian. Póki co felgi zostają jak są, ale spodobał mi się model 19' DVC od Wojtsena z Turismo, tyle, że ET40-45 ? myślę nad dolozeniem wentylacji foteli. Do A4 dostać fotele sport w brązowej skórze z wentylacją jest chyba niemożliwe, ale od A5 Cabrio jest tego trochę na Ebay. Teraz pytanie: czy gdyby wywalić przycisk do przesuwania fotela dla kogoś z tylu i tapicer by to zaszył, to czy będzie p&p? A na zdjeciu nowitka gałka s-line prosto z Niemiec ^^
  7. Witam, czy ma ktoś nr panelu klimatyzacji 3strefowowej poliftowego z grzaniem i wentylacją foteli? Niestety nigdzie nie mogę znaleźć, jedynie przedliftowe ?
  8. masz może nr tych skórzanych podłokietników? sam na takie poluję ładnie pomodzona A4, jakie dalsze plany?
  9. Chyba najładniejszy avant na forum C+ robi robote. Masz może nr ramki w piano Black?
  10. Piękna, ma wszystko czego szukałem przed zakupem swoje j:D czekam na jakiś filmik jak to chodzi, bo mam takie same mody w planach. Bezawaryjnosci!
  11. Witam, może ktoś mi wyjaśnić jak działa system w lifcie gdy ma sie czujniki przód + tył + kamera cofania? na biegu wstecznym włącza się obraz z kamery, ale jeśli ktoś stanie przy czujnikach, to nic nie sygnalizują. z przodu jeśli coś jest przed czujnikami to słychać dźwięk. przycisku od czujników koło przycisku ESP też nie mam. Powinno być? czy można to domontować? co to daje? z góry dzięki za odpowiedź
  12. Panowie, Mam lusterka podgrzewane, elektrycznie regulowane z fotochromem oraz side assist, Ale bez elektrycznego składania. Jest szansa, że lusterka będą odpowiednie, ale bez przełącznika i niezaprogramowane? 2014 rok z USA. Może ktoś podać nr katalogowe elementów potrzebnych do lifta? Czy są takie same jak 1 poście?
  13. Na forum w którymś dziale jest manual, są plug&play o ile ma się podgrzewane dysze. Taki też właśnie olej zamówiłem, nie wiem tylko jakie świece. Do zacisków jeszcze zamówiłem przewody HEL w oplocie.
  14. Dzięki, to zamówię w takim razie 74k km Widziałem Twój wątek, naprawdę niezły allroad A tutaj nowe fanty się zbierają. Kierownica jaką chciałem od samego początku, hamulce na przód pod tarcze 356mm dzięki @Gibonswpadną tarcze i klocki zimmerman gładkie, do tego moduł HomeLInk pod wersję EU, korek oleju od R8 oraz spryskiwacze mgiełkowe od A7. Pod koniec kwietnia zdam relację jak już wszystko będzie na aucie
  15. mam to w planach, 3ramienna, płaska od dołu z manetkami do skrzyni. Jednak ceny ich zabijają ? kierownica z poduszką 2,5/3k to jednak sporo. edit: trójramienna kiera płaska z dołu z manetkami i poduszką już zamówiona nowy moduł HomeLink pod wersję EU również i jeszcze jeden mały fancik.
  16. Środek bez szału, brązowe zwykle fotele, dekory "ala" drewno. Aktualnie mam 2 słabe zdjęcia. Bardzo podobają mi się fotele z s4, ale nie wiem czy będę się za to zabierał kiedykolwiek.
  17. Dziękuję bardzo, pewnie jeszcze jakieś plany wlecą do głowy. A od Ciebie niedługo coś wleci w czerwonym kolorze ^^
  18. Witam wszystkich użytkowników naszych A4, miło dołączyć do Waszego grona!
  19. Witam, chciałbym Wam przedstawić mój nowy nabytek tj A4 sedan z 2014 roku z silnikiem 2.0TFSI 220km z napędem Quattro oraz skrzynią ZF8HP czyli Tiptronic. Kod silnika CPMB Szukałem auta, które będzie miało powyżej 180KM, tylko benzyny z jak najmniejszą liczbą problemów. Stąd też padł wybór na poliftowe A4 B8, a skoro Audi, to od razu z Quattro Skrzynia podobno mniej awaryjna niż stronic, czytałem, że mniej wyrywna, bez opcji LC, ale już po zakupie stwierdzam, że jazda z tą skrzynią jest rewelacyjna! Miałem zamiar kupić A4 zewnętrznym jak i wewnętrznym pakietem S-line oraz dosyć bogarej wersji wyposażenia, jednak jako, że wszystkiego mieć nie można coś musiało odpaść Z wyposażenia: - zewnętrzny pakiet S-line - MMI 3G+ z dyskiem 60GB oraz gniazdem SIM oraz 2x SD - czujniki parkowania z przodu i tyłu oraz kamera cofania - nagłośnienie Bang&Olufsen - podgrzewane skórzane fotele z elektryczną regulacją oraz funkcją pamięci, niestety zwykłe stołki z brązowej skóry. - HomeLink czyli system otwierania bramy garażowej - podgrzewane, fotochromatyczne lusterka boczne z funkcją Side Assist oraz pamięcią ustawień - czarna podsufitka z szyberdachem - dzielona tylna kanapa z podlokietnikiem i uchwytami na kubki i schowkiem - kolorowy FIS - Bluetooth - haczyki na zakupy oraz siatka w bagażniku - tempomat - pakiet oświetlenia wewnętrznego QQ1 - bagażnik otwierany przyciskiem od środka - czujnik deszczu oraz zmierzchu - 3strefowa klimatyzacja - nakładki progowe S-line - zawieszenie niestety 1BA, więc koza.. - funkcja Valet, składana kanapa z możliwością zakluczenia Kilka planów mam na auto i mam nadzieję, że z czasem wraz z nauką tego auta będę je ralizował, a oto kilka z nich: - wygłuszenie całego auta łącznie z półką, wnęką koła, podłogą - komplet carbonowych dekorów - pakiet oświetlenia schowków drzwi z A6 C7 - projektory z logo Audi z A4 B9 - przetwornica 230V - ładowarka indukcyjna z A4 B9 - carbonowe obrysówki zamiast pomarańczu - klamki wewnętrzne z RS4 - carbonowy spoiler zderzaka competition plus - zaciski na przód z A6 C7 pod tarczę 356mm oraz na tył z S4 pod wentylowaną tarczę 330mm - przewody hamulcowe w stalowym oplocie HEL - zawieszenie bilstein b8 + pro kit - przyciemić tylne szyby - kilka poprawek lakierniczych oraz korekta lakieru i PPF na lampy, słupki w piano black - kierownica z płaskim dołem, trójramienna S4 z łopatkami - DP + IC - aktualizacja map oraz nowy soft MMI - wymiana HomeLink na wersję EU - dolot APR Carbonio - Turbo Inlet Pipe - turbo muffler delete by Revo - grill z S4 czarny z matowymi wstawkami - aluminiowe nakładki na pedały - wszystkie zwykłe żarówki we wnętrzu jak i kierunków, cofania i przeciwmgielne LED - rozpórka kielichów przednich - korek oleju z R8 - korek płynu chłodzącego z Porsche 911 - przycisk Audi Drive Select - przycisk Audi Hold Assist - skórzane podłokietniki w boczkach - wydech ma 4rury z przepustnicami na pilota - stabilizatory z RS5 - HIGH BEAM ASSIST - Dołożenie PDC przód - wymiana przodu na Competition Plus - tylny dyfuzor od S4 - alufelgi 19cali 8.5j et30 Motec o wadze 8.6kg - soft silnika i skrzyni - założenie innego turbo/hybrydy Mody wykonane od listopada 2023: - zmiana koloru na Python Green z palety Porsche - zaciski z S4 B9 w kolorze Speed Yellow - turbosprężarka od Geremiego - obszycie boczków w alcantare z zielonymi przeszyciami - dokładki progowe oraz kierownica w carbonie - zawieszenie gwintowane KW V2 - konserwacja podwozia z piaskowaniem oraz zabezpieczeniem podkładem etylokrzemianowym, masą polimerową oraz twardym woskiem. - gałka z S4 w carbonie - dolot wyspawany z aluminium i pomalowany w czarny mat - grill z s4 w wersji black bez miejsca na tablice - android auto z ekranem dotykowym 8,8 cala 8gb ram i carbonową ramką - lusterka w carbonie - carbonowy ducktail - fotele z B9 z alcantarą. Pełna elektryka w tym elektryczne zagłówki, pamięć, grzanie. - lampy z czarnym środkiem i biledem oraz carbonową obrysówką - nagłośnienie z przodu Audio System HX200SQ EM EVO3, tył analogicznie ale 165mm zamiast 200 i w planie jest fitbox z subem audio system i wykodowaniem B&O Jeśli macie jakieś propozycje co do modów, które pasowałyby do tego auta, to zapraszam do komentowania!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.