Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gagat3k

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gagat3k

  1. Pora trochę odświeżyć, bo przy aucie trochę się zmieniło i wciąż się zmienia. Nowy kolor, nowe felgi, nowe zaciski, nowe fotele, lampy ciemne w środku + biled i troche carbonów. Sporo z tych rzeczy podczas prac - zaciski właśnie się szkiełkują, fotele czekają aż skończę resztę, kierownica z poduszką i mieszkiem jest u tapicera i finalne foty dopiero wlecą, ale tymczasem takie poglądowe. Rzeczy typu listwy drzwiowe lakierowane, żadna folia ? carbony na fotce jeszcze przed finalnym lakierowaniem, ponadto lusterka, dekory, kierownica i kilka innych rzeczy. W planach na najbliższe tygodnie hybryda od geremiego i heatshield na cieplą strone turbo, kolektor i DP.
  2. Na elementy metalizowane dobrze się sprawdza epoksyd cienka warstwa. Jak robie carbony, to bez sensu zdzierać chrom do abs'u, za to matuje, epoksyd z pistoletu i dalej już swoje rzeczy.
  3. od dłuższego czasu się nie mogę zdecydować. są 3 opcje. geremi hybryda, dobrze wstaje i moc dobrą generuje i koszt 2x mniejszy niż dłubanie z k04 coobcio hybryda na kołach z s8/rs6 k04-064 ( może być za słaba)
  4. trzeba albo modzić albo zmienić auto, a że w zmiany auta nie chce mi się bawic, to trzeba zapobiegać nudzie oprócz spraw kosmetycznych i innego turba, to brak pomysłów. wszystkie mody to już tyyysiące.
  5. szkoda kasy, czasu i nerwów ale są gusta i guściki. sam szalałem, a po zakupie jedno wielkie rozczarowanie. a w a4 trzeba w końcu coś dłubnąć, ostatnio słabo z modami, jakieś pomysły ktoś podrzuci? oprócz foteli
  6. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak zwana netykieta Internetu.
  7. Twoja a4 jakie czasy zrobiła?
  8. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zdecydowanie im każ. Niech robią, a co! Muszą robić co im KAŻESZ
  9. 4400 za same felgi i są Twoje. gdyby był klient, to bym sprzedał, ale bez opon, bo w planach lekkie felgi pod lepszy performance Gównolit, wygina się na każdą stronę, łatwo robią się odpryski. Kiedyś się tym jarałem, zmarnowana kasa w moim przypadku
  10. grill z s4, szczebelki w piano, pomiędzy matowe. Mi to połączenie podoba się najbardziej i lakier nie odpryskuje jak na tych całych w piano. plastry miodu przerabiałem dwa i nigdy więcej nie założę. a tak ze zmian, to licznik już ze skalą EU, szary z białymi wskazówkami, dekory licznika z A5 przerobione na carbon i tyle ze zmian
  11. Od orlena w stronę ronda czy ze średnicówki?
  12. ja akurat co innego będę robił, ale szlifować ten chrom to udręka co będzie robione z lampami? bo już w tym temacie raz wyglądały świetnie, a potem znowu seria?
  13. masz jakiś sposób na całkowite zdjęcie chromu z plastików? słyszałem, że moczenie w krecie w letniej wodzie
  14. Jakie masz czasy 0-100 i 100-200 na dragym?
  15. O Panie.. choruje na zaciski tylne z tą blaszki, a tez mam 330, tyle, że bez tej osłonki. Ale to auto będzie zrobione..
  16. A ty tak masz od zawsze czy masz historie wypadkową?
  17. A od 2007 do 2020 jeździłeś tramwajami?
  18. Niby tfsi tak nie ukradną, ale jak się ma keyless, to już inna bajka. Sam nie mogę spać jak auta z lenistwa nie wstawie do garażu.
  19. Ludzie.. ta menda kłamie ciagle. Widzicie na nagraniu z a4 te jego kamerki z aso? Bo ja kurde nie.
  20. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja mam taki grill, ale musiałbyś go sobie polakierować, bo ten czarny lubi odchodzić
  21. obejrzałem do samego końca i czuję rozczarowanie oraz niedosyt. Mógłbyś wstawić jeszcze jeden filmik, ale taki, w którym jakieś z przydrożnych drzew się obala na to twoje biedne a4? p.s. jak się kłamie, to trzeba brnąć w swoich kłamstwach. Jak pisałeś, że kupiłeś kamery za ponad 2k, to dorysuj je na nagraniu, bo coś ich nie widzę
  22. Nie ogarniesz. AHA jest genialne, a ACC I full PDC co najwyżej " też spoko"
  23. Podniecasz się tym swoim przedliftem jak nie wiem. Insignia jest autem flotowym w wypożyczalni, bez dodatkowego wyposażenia. Ma jezdzic i tyle. Jak doposazysz insignie, to gniecie a4 b8 pod każdym wzgledem
  24. zgadzam się z przedmówcą. Jeśli starszy dziadek, to mógł nawet nie wiedzieć. Wiadomo, że praw należy się domagać, ale masz AC, z którego mogles korzystać. twoje teksty, że masz nadzieję, że dostanie spory mandat świadczą tylko o tobie. Netykietę Internetu znam, gdzieniegdzie wielkie litery celowo pominięte
  25. W deskę masz z s4 splot satynowy. Rs4 ma splot twill jak tu:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.