Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gagat3k

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gagat3k

  1. Hamulce i turbo na pokładzie ?
  2. 8gb ram, 64gb rom, snapdragon 625 8rdzeniowy, 1920x720 rozdzielczość i android 13 Menu na androidzie jest dotykowe, android auto i carplay bezprzewodowe i obsługuje wszystkie przyciski z kierownicy i mmi. Ma wejście na sim, 2 wejścia na usb. Całkiem przyjemna opcja jak ktoś chce odświeżyć auto
  3. Teraz kosztuje 2153zł Ja kupiłem na black friday za 1580 + celni dowalili 118zł
  4. Ja teraz do dba 4000 t3 założyłem brembo extreme. Niestety dba nie mają nawet u siebie klocków na tył ?
  5. Dzisiaj montowałem android auto. Trzeba przyznać, że pracuje bardzo fajnie. 8gb ram, 1920x720
  6. Nie. To dalej byłaby tylko seryjna S, a w ramach działalności firmy chcę, aby auto się wyróżniało. Kolejne graty przyszły. Android auto w miejsce ori ekranu. 8/64GB 8.8cala 1920x720
  7. W Toruniu konserwacja ze zdjęciem wózka 15k netto Z PMS jestem zadowolony, juz rok temu rozrząd u nich robiłem, a teraz m.in. montujemy to na tył ? 20240119_190657_1.mp4
  8. W temacie sporo się dzieje, trzeba zaktualizować pierwszy wpis, a kolejne plany rodzą się w głowie. Między innymi: - wymiana głośników w przednich drzwiach na Focala albo audio system, - wygluszenie podlogi auta, - piaskowanie i malowanie proszkowe wózka tylnego, - konserwacja podwozia ( druga połowa roku, bo kwota zabija ? ) - poprawienie wydechu, - ppf na cały przód, carbony, słupki oraz czarny ppf na dach - zmiana koloru pasów bezpieczeństwa
  9. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam 8k0505235AP a S4 przedlift np. AS Zastanawiam sie czy te różnice w wielkości tulei itd. przedlift vs. lift ma tez wplyw na różnice w samym wózku.
  10. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest mi ktoś w stanie sprawdzić czy tylny wózek z poliftowej b8 z quattro jest taki sam jak w przedliftowej s4? Nr w etce potrafie sprawdzić i różnią się literą na końcu.
  11. Złożona na sztukę, żeby dojechać do mechanika ?
  12. Z czystym sumieniem polecam
  13. Człowiek tu dostaje takie zdjęcia i się doczekać nie może ? Lampy w końcu odpowiednich rękach. Ogarnięcie światlowodów + syfu narobionego przez innego "specjaliste" z forum
  14. Tak jak napisał @Dev Dodatkowo białe wskazówki z S oraz podświetlenie wskazówek zmienione na białe. Co do tarcz - jako osoba często dowalajaca się do jakości - stwierdzam, ze jestem zadowolony.
  15. Soft w skrzyni jest zrobiony od 2 lat i robił go jeden z lepszych speców tutaj jakiś stary filmik im. Wyższy bieg, tym punkt zmiany biegów jest wyżej. Podobno jest to ważne w tej skrzyni. Później zmienia i przy 7k received_341342361358379.mp4
  16. Tu nie chodzi o silnik, bo o to się nie martwie. Chodzi o hybrydę ile dmuchnie, bo zapłon w aucie jest dobry na obecnycb 310hp
  17. O 8hp myślę, ze nie ma co się martwić ?
  18. Co będzie to będzie, póki co to ważne, że żeliwo nowe i bedzie wstawalo normalnie, a nie od 4k ? Widziałem wykresy dwóch przedliftów na tym turbo i robią 350/370km i 488nm Mały przedsmak wnętrza:
  19. Hybryda od Geremiego na stage 3 doszła Lampy wróciły i poszły dalej do Mateusza z forum, bo u jednego coś nie wyszło.. Zaciski wyszkiełkowane i po świętach idą w kolor Kiera, poduszka i mieszek obszyte
  20. Będę miał je w aucie z s4 są oklepane, wychodzą w samych kiepskich kolorach i nie ma NIC w dobrym stanie. Nie chcę mieć ciemnego wnętrza, czerwonego do zielonego auta też nie, a jasne były całe w skórze czego nie chciałem, więc wybór padł na te fotele, które pochodzą z S5 B9 i są w idealnym stanie, a cały komplet wyszedł 2500zł
  21. No są na sprzedaż ? Hybryda się robi, będzie za tydzień. Lampy.. osoba z forum trochę leci w kulki. Miały być 3/4 dni, a wszystko jest przedłużane i od terminu na ktory byliśmy umówieni na początku minęło już 16 dni.. ciągłe przekladanie i wymyślanie.. Za to fotele przyszły
  22. You can check out CarbonArt profile on Instagram. I'm working with carbon fiber for a living. all carbon fiber works in this topic - is my work.
  23. I chyba jedyna? Bo nie kojarzę innego zielonego auta. Tzn. Takiego zielonego, a nie na starych citroenach ? Listwy progowe robią się w carbon. W lampach jeszcze wymieniam led od światłowodów na zimniejsze.
  24. Generalnie wyjedzie szybciej, bo czekam az wróci kierownica i lampy, a potem wysylam boczki do obszycia na nowo. Wstawiam wtedy do garażu i zdejmuje turbo. W styczniu front w ppf i bedzie można jeździć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.