Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gagat3k

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gagat3k

  1. W tym mieście się nic ciekawego nie dzieje i myślę, że jest to spowodowane głównie przygłupim towarzystwem. Normalni ludzie jak ich widzą, to wolę przejechać obok i tyle. Osobiście ostatnio nawet na tt zapytałem właściciela b8 z CG który nagrywa rolki " jaki silnik i moc?" To nawet tam z siebie przygłupa musiał zrobić. Ale cóż.
  2. Tak, ale zimą. Kupię drugą, obszyje i przełożę. Deska, plastiki progowe, tunel oraz może fotele i kanapa
  3. Bardziej chodziło o to, że jak się rzuca w oczy i póki wtyczki od klap nie naprawiłem, to słychać też z daleka, więc jakbym z kimś się pościgał, to zaraz obok jest policja ?
  4. Byłem się przejechać mimo, że jeszcze nie jest złożona do końca. Starą kiera bez poduszki itd. ? ale audi widziałem, felgi chyba ciemne teraz są? Zwróciłem uwagę jak za mną jechałeś i się modliłem, żeby kolejny nie chciał się próbować, bo zielona za bardzo uwagę policji przykuwa ?
  5. Jeszcze bez gałki, kanapy i tamki grilla ? 20240519_133139.mp4 20240519_130312.mp4
  6. Gust jest jak d*pa, każdy ma swój ? Wolę alcantare niż ten fabryczny plastik. Jego też było dużo
  7. Thank you, I hope to keep this car. ? I need to think about next mods just in case if that car begins be boring?
  8. To kiedyś będzie trzeba się zgadać ? Ale najpierw muszę złożyć. Dzisiaj zamontowałem przednie boczki.
  9. Dzisiaj mi odwiózł auto po konserwacji i trzeba przyznać, że jest zrobione bardzo dobrze, ale jak to wykonawca ujął " kupa kasy, a ktoś zobaczy dopiero jak wydac**jesz" ? Auto wróciło, więc zaczęła się walka ze złożeniem auta. Oczywiście bez problemów się nie obędzie, bo zgubiłem uszczelkę lewej przedniej lampy oraz mam problem ze sterowaniem fotela kierowcy. Fotel z B9 jest na sieci LIN, której nie ma w B8 i prawdopodobnie będę przekładał wiązkę elektryki z fotela b8 do fotela B9. Przymierzyłem też dyfuzor i ku mojemu zaskoczeniu pasuje bardzo dobrze, więc zakup udany. Zostało go wrzucić we własny bezbarwny. Z dalszych modyfikacji - kierownica, która była w carbonie i nowej skórze zostaje dalej modyfikowana, będzie trochę inny kształt.
  10. Dokładnie. Stwierdzilem, że skoro auto odwalone od góry będzie, to i wypada z dołu. Nie ma co ukrywać, że auto kupiłem od papudraka, który oddał innym papudrakom auto na naprawę po imporcie z USA. Niestety tam gdzie grzebali, tam były problemy. Cala reszta podłogi w bardzo dobrym stanie. Na miejscu szlifowane dał epoksyd, potem na cały spód masę polimerowa i wosk do podwozi. Niestety koszt całości był 5cyfrowy za ogarniecie podwozia.
  11. No dobra.. było za mało alcantary. ? Zdjęcie od tapicera podczas pracy I jeszcze jedno z konserwacji.
  12. Jako, że góra zrobiona, to pora zadbać o podwozie. Zmycie wszystkiego od spodu, wyczyszczenie ognisk korozji po przytarciach itd. Epoksyd + masa polimerowa + twardy wosk waxoyl Zdjęcie po rozsbraniu, umyciu i wstępnych poprawkach. Wciąż czeka na masę i wosk. VID-20240424-WA0022_1.mp4
  13. Ambiente zainstalowane, a audi pojechała na konserwację podwozia. Za 10dni wraca i zaczynam składać do kupy
  14. Podeślę Ci na pw A przy okazji wymiany zawiasu.. niestety zwrotnica też musiala być wymieniona ?‍♂️
  15. Na pewno nie teraz, ale nie wykluczam, że na następny sezon. W ostatnie 4 miesiące i tak 50/60 wpakowałem ?
  16. Małe spy photo, jeszcze podłokietniki będą na nowo obszyte Wleciał gwint kw v2 i progi w carbonie
  17. Kupiłeś od Mateusza? Bo felgi znajomo wyglądają ?
  18. Huracanie, oni nie mają avka.
  19. Klient odbierał, bo miałem na carbonach i trochę szum się narobił w CG. Najpierw jechaliśmy w lambo, a potem na dwa auta. Ludzie za tym lambo latają jak głupi. ? na stacji kilkanascie osób foty robiło, a jak powiedział " kto chce usłyszeć na pełnym ogniu, to lećcie na rondo" i każdy leciał?
  20. VID_98680510_102046_740.mp4
  21. Brązowy mat ? Właśnie chodzi o to, że czarne zawsze wyglądają na mniejsze niż rzeczywiście są. Jak poprzednie felgi ze srebrnych przelakierowałem na shadow chrome, to trochę żałowałem
  22. Progi w carbonie czekają na montaż, boczki u tapicera obszywają się na nowo. Złożyć na nowo przedni zderzak, bo wszystkie śrubki zamówiłem nowe. Z mniej przyjemnych rzeczy - duża kałuza spowodowała zalanie przekładni. Zamówiłem drugą zregenerowaną za uwaga.. 4000zł ?
  23. gagat3k odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale Ty jesteś cierpliwy.. facet uczy faceta jak ma wkładać..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.