-
Stukanie w okolicy prawego przedniego koła
Panie, ja to bym jutro jechał na kanał i szukał przyczyny, albo chociaż lewarek i jazda, kawałek łoma w dłoń i szukać przyczyny. Na odległość ciężko coś powiedzieć, nie brzmi to dobrze i ja bym się bał jeździć takim autem.
-
Wymiana termostatu 2.0 ALT
Chyba jakoś tak by to było
-
Dziwny dźwięk
No to nie mam pojęcia jaka może być tego jeszcze przyczyna. Pozostaje nadzieja, że jakiś mądrzejszy forumowy kolega odezwie się z pomocą. Pozdro
-
Dziwny dźwięk
Może jakieś lipne te opony kupiłeś, w sensie z fabryki może uszkodzone wyjechały. Oglądałeś dokładnie czy nie mają jakiś guzów, bąbli... ?
-
Dziwny dźwięk
Ja ostatnio z 2 tygodnie jeździłem na ciśnieniu 2,6 i takich dźwięków nie mam. Wręcz powiedziałbym że nie słychać różnicy w hałasie jak mam 2,1 a 2,6. Jednak też mi się wydaje że coś z Twoimi oponami jest nie tak...
-
Ruda atakuje :(
Pewne niedociągnięcia są, ale sam bym lepiej nie zrobił pozdro
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Emejcz dzięki za pomoc! Podpowiedziałeś mi sporo i już wszystko zamówione Tuleje od Lema, i śruba w ASO bo nigdzie indziej nie można dostać. Auto oddaje do mechanika, jest już nastawiony na wycinanie śruby, potem geometria i będzie cacy. Pozdrawiam
-
viper815 obserwuje zawartość Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam wszystkich, nie wiem czy w odpowiednim temacie pisze, ale bardziej trafnego nie znalazłem. Potrzebuje pomocy odnośnie tulei tylnych wahaczy, muszę wymienić tuleje i w górnym i dolnym wahaczu. Na zdjęciach zaznaczyłem o które mi chodzi. Nie jestem pewny czy znalazłem odpowiednie, więc jakby ktoś mógł mi podpowiedzieć czy te tuleje z poniższych linków będą ok ? https://allegro.pl/oferta/tuleja-wahacza-tyl-lp-do-audi-a4-8h7-b6-8he-b7-2-0-7773954442 https://allegro.pl/oferta/tuleja-wahacza-tyl-lp-audi-a4-8ec-b7-2-0-tdi-8e5-7773956113 Pozdrawiam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dzięki Dev
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam, chce wymienić w najbliższym czasie klocki i tarcze tylne w moim aucie. Zastanawiam się nad tarczami Zimmermann (100.3314.20) i klockami ferodo (FDB1788). Czy ten zestaw będzie pasował do moje auta ? nr VIN: WAUZZZ8E55A516435. Pozdrawiam i dzięki za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie. Mam nadzieję, że znajdę tutaj informacje jakich szukam i forum będzie mi pomocne. Pozdrawiam
viper815
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta