Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

viper815

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Panie, ja to bym jutro jechał na kanał i szukał przyczyny, albo chociaż lewarek i jazda, kawałek łoma w dłoń i szukać przyczyny. Na odległość ciężko coś powiedzieć, nie brzmi to dobrze i ja bym się bał jeździć takim autem.
  2. viper815 odpowiedział(a) na KreCiuuu temat w 2.0
    Chyba jakoś tak by to było
  3. viper815 odpowiedział(a) na mareckijestem temat w 2.0
    No to nie mam pojęcia jaka może być tego jeszcze przyczyna. Pozostaje nadzieja, że jakiś mądrzejszy forumowy kolega odezwie się z pomocą. Pozdro
  4. viper815 odpowiedział(a) na mareckijestem temat w 2.0
    Może jakieś lipne te opony kupiłeś, w sensie z fabryki może uszkodzone wyjechały. Oglądałeś dokładnie czy nie mają jakiś guzów, bąbli... ?
  5. viper815 odpowiedział(a) na mareckijestem temat w 2.0
    Ja ostatnio z 2 tygodnie jeździłem na ciśnieniu 2,6 i takich dźwięków nie mam. Wręcz powiedziałbym że nie słychać różnicy w hałasie jak mam 2,1 a 2,6. Jednak też mi się wydaje że coś z Twoimi oponami jest nie tak...
  6. Pewne niedociągnięcia są, ale sam bym lepiej nie zrobił pozdro
  7. Emejcz dzięki za pomoc! Podpowiedziałeś mi sporo i już wszystko zamówione Tuleje od Lema, i śruba w ASO bo nigdzie indziej nie można dostać. Auto oddaje do mechanika, jest już nastawiony na wycinanie śruby, potem geometria i będzie cacy. Pozdrawiam
  8. Witam wszystkich, nie wiem czy w odpowiednim temacie pisze, ale bardziej trafnego nie znalazłem. Potrzebuje pomocy odnośnie tulei tylnych wahaczy, muszę wymienić tuleje i w górnym i dolnym wahaczu. Na zdjęciach zaznaczyłem o które mi chodzi. Nie jestem pewny czy znalazłem odpowiednie, więc jakby ktoś mógł mi podpowiedzieć czy te tuleje z poniższych linków będą ok ? https://allegro.pl/oferta/tuleja-wahacza-tyl-lp-do-audi-a4-8h7-b6-8he-b7-2-0-7773954442 https://allegro.pl/oferta/tuleja-wahacza-tyl-lp-audi-a4-8ec-b7-2-0-tdi-8e5-7773956113 Pozdrawiam
  9. Witam, chce wymienić w najbliższym czasie klocki i tarcze tylne w moim aucie. Zastanawiam się nad tarczami Zimmermann (100.3314.20) i klockami ferodo (FDB1788). Czy ten zestaw będzie pasował do moje auta ? nr VIN: WAUZZZ8E55A516435. Pozdrawiam i dzięki za pomoc
  10. Witam serdecznie. Mam nadzieję, że znajdę tutaj informacje jakich szukam i forum będzie mi pomocne. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.