Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kunio

  1. kupilem smar w spray'u Wurth HHS 2000. Pojechalem po to na drugi koniec warszawy Zobacyzmy czy pomoze [ Dodano: 2006-05-22, 19:20 ] wypryskałem prawie całą puszke tego gówna i jak skrzypiało tak skrzypi :/ szczególnie przy skreconych kołach. Co to moze byc ?
  2. tuleje nie sprzypia, tylko gumy amorkow. No ok, dzieki, poszukam. Tylko u mnie bez podnoszenia auta sie nie obejdzie, bo przeswit mam za maly
  3. ja prysnalem WD40 i pomoglo do pierwszego deszczu Zdejmowales do tego amorki czy na samochodzie to zrobiles? Co to za wazelina w plynie?
  4. Witam, wymienial ktos w swojej A4-rce poduszki amortyzatorów. Chodzi mi o te ktore sa pod samymi kielichami - nad sprężynami. Strasznie mi piszczą, zarowno z przodu jak i z tylu
  5. to czwartek czy wtorek wkoncu ?
  6. mi zabrali za pkt. Ale ja nie moge nie jeździć więc będę jeździł na czuja
  7. to moze i ja sie zjawie. na nocne lasne raczej juz wyjezdzal nie bede ale w ekipie zawsze bezpieczniej
  8. mnie drapneli poza warszawa. tak poprostu na kontrole Jak powiedział poźniej "chcial obejrzec autko" Jechalem do swojej niuni, i zatrzymalem sie pod jej brama, a oni za mna
  9. noo wyjechałbym też, ale dzisiaj zabrali mi prawko przyleciałem do wawy na kwitku pokrzyzowały mi pały plany na weekend
  10. Jutro nie za bardzo bo wyjeżdzam. Najwcześniej w pon. będę mogł. Ale moze w nast. tyg. się złapiemy - chętnie bym się przejechał 300-konną A4
  11. bartte, to ile masz tam kucy wreszcie bo ja nie w temacie btw wlasnie byłem na mieście, zebym wiedział to byśmy się gdzies ustawili bo kręciłem się jak smród po gaciach
  12. Kunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ja tak napisalem ? jakie komplementy ? kazdemu przeszkadza kiedy wykopujesz stare smieci, patrz troche na daty postow kolego Ja nikomu niczego nie zazdroszcze, nawet SLRa i Enzo ziomkowi z Konstancina
  13. Kunio odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    znając kolegę to same naklejki Powered by VTG dadzą mu z 50KM więcej jade na miasto bo się rozbawiłem :mrgreen:
  14. Kunio odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    tak samo mowilem o A4 2.8 V6 jak się przesiadłem z laguny Gdzie hmm... VTG ? Za ile? hmmm... duuuzo, bardzo duzo. Lepiej trzeba było kupić 2.7T
  15. Kunio odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    nawet w silnikach wysokopreżnych dodanie 30KM samym wydechem jest bardzo mało prawdopdobne, a tym bardziej jak ktos sobie wstawi Remusika Moim zdaniem kolega sline nie wiem o czym pisze
  16. Kunio odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    tym bardziej ze to Remus a nie jakas podrubka np tomaracing :mrgreen:
  17. Kunio odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    bo to auto wujka? Vectra GTS moze miec silnik 1.9CDTI i czym tu się tak podniecać? :razz:
  18. Kunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    nie ty, tylko kolega sline, dołączył dzisiaj i usilnie próbuje nabić sobie postów nie zwarzając na ich daty :roll:
  19. cisnienie w hamowni pokazało 1.1bara. Bardzo możliwe że hamownia VTG przekłamuje bo słyszałem kilka takich opini
  20. Kunio odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    sporo ten wydech dodał kucyków, aż mało prawdopodobne Ale niech Ci będzie. Kolorek extra - jedyny słuszny
  21. GS powiedzial ze to kwestia podkrecenia 0,1 bara
  22. Bebechy są seryjne. U mnie ostatnio mialem dwie awarie w krotkim czasie. Raz padl mi napinacz paska - efekt tego taki ze nie mialem ladowania, wspomagania i chlodzenia. Koszt ok 500zł bo wymieniłem też rolkę od klimy. Za kilka dni padł moduł zapłonowy (to co u ciebie ) i kolejne 500zł. Teraz piszcza mi hamulce wiec tez sie zanosi na mały wydatek. A jesli chodzi o obawy związane z żywotnością silnika, to auto w tej chwili ma przejechane 150k km i z moją jazdą zrobi spokojnie drugie tyle Ja sam, jak i poprzedni właściciel bardzo dbam o auto. Olej zmieniam co 7-8 tys. Nie pałuję na zimnym, nie gasze kiedy turbo jest czerwone Nie jeżdzę szybko - na trasie 100-120 to max. Ogólnie nie ma co narzekać. Wiadomo że w tym wieku auto musi mieć jakieś usterki. Ale póki co nie zamieniłbym na żadne inne Dodam jeszcze że auto służy mi jako drugie, bo do ganiania na codzen po mieście mam fieste 1.3 A co do osiągów to ostatnio zmierzone na hamowni wykazały: 223KM i 196Nm. Z tymi 340Nm które są na stronie VTG ktoś przesadził, bo to auto nigdy tyle nie miało Jak więc widać silnik cały czas trzyma swoje parametry, mimo że jeździ już 5 lat na tej modyfikacji
  23. to ze czasem cos ci padnie to normalne przy 10 letnim aucie Ty byś pewnie chciał jeździć i w nic nie inwestowac? Tak sie nie da niestety. Jazda audi troche kosztuje ale za to jaka przyjemność
  24. Witam, czy ma ktoś w swojej A4-ce problemy z immo? U mnie było coś takiego, że przy próbie włączenia silnika, migała dioda od immo. Trzeba bylo czasami kilkanaście razy poruszac kluczykiem w stacyjce zeby auto zapaliło. Na kluczyku serwisowym było lepiej, choć czasami też musiałem się namęczyć. Elektryk na początku stwierdził że to wina anteny i kazał kupić. Jednak przejeździłem tak trochę czasu bo za bardzo mi to nie przeszkadzało Niedawno powiedział że to jednak problem z jakąś wiązką i trzeba to sprawdzic. I że to niby przypadłość wielu A4 z tych lat. Od ok. 2 tyg problem jednak sam zniknął, ale jakos nie wydaje mi się że na dobre Miał ktoś podobne problemy ?
  25. Kunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    allegro? :roll:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.