Treść opublikowana przez Kunio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chcesz zeby Ci prawko zabrali? ja swoje wlasnie odbralem, jade na maraton, CU
-
Gdzie znajduje się antena?
no jest, dostałem się do niego, troche postukałem ale radio jak nie gralo tak nie gra Nawet RMF nie sciaga w siedlcach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no spoko prowadzisz, masz wyczute autko do perfekcji i to najważniejsze. Ale wiesz jak to jest siedzac na fotelu pasażera - odczucia są zupełnie inne. Czasami jeżdzę podobnie ale swoim autem :twisted: btw: skoro nie wyczułeś różnicy 40KM to po co przepłacać?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no w swojego to sie wczułem, ale u Ciebie już z boku nie siąde
-
Miał ktoś problemy z poduchami amortyzatorów?
jeszcze nie wymieniłem bo narazie przestało skrzypieć Ale znowu wahacz mi halasuje :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dalej jestem pod wrazeniem odejscia twojej niunki... rewelka!!! noo fajnie to jezdzi fajnie Ale bardziej mi serducho walilo jak wchodzil w zakręt ze 120km/h
-
Gdzie znajduje się antena?
oki sprawdze jutro. To mam rozumiec ze nawet jesli mam wtopioną antene to nie powinienem miec problemów z odbiorem radia ? To już druga A4 w ktorej tak mam :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
paint ball dobra sprawa - chetnie was wystrzelam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
własnie widać jak pracujesz... na forum [ Dodano: 2006-06-20, 15:34 ] tam gdzie zobaczysz audi pod torwarem, tak jak autobusy wjeżdzaja
-
Gdzie znajduje się antena?
przedni lewy a tylni prawy to roznica, ktory wkoncu?
-
Gdzie znajduje się antena?
w ktorym słupku?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co wygrałem? turbo timer? :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
S4 killer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tzn ze stawia?
-
Jak Wam sie podoba ta stylizacja?
jak koles wzial to audi do jazdy na codzien to chyba go poje... To auto tylko na niedziele albo zloty/wystawy. Przeciez z tymi dodatkami to ledwo co jeździ. Środek - wogóle nie praktyczny. Wygląda jak choinka, w sam raz pod dyskotekę na wsi Za tą kasę kupiłbym 1.8T i zrobił 300KM + zawias i ładne fele.
-
Jak Wam sie podoba ta stylizacja?
to żółte ładniejsze moim zdaniem
-
Jak Wam sie podoba ta stylizacja?
albo przed lider price'm
-
Jak Wam sie podoba ta stylizacja?
ono ładniej wygląda na targach niż na naszych dziurawych drogach koles niedługo bedzie sprzedawał te fele na allegro i wrzuci 17" Ale kozak na całą wieś będzie przez wakacje, nie ma co
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten jest wlasnie z ABS i nie wiem czy to nie to samo gowno co FK za 120zł u nas myslalem raczej o tym http://www.mattig.de/content/index.php?option=com_phpshop&page=shop.product_details&itemid=1&category_id=3eb571be8164b8be7811ef4e0d02d871&product_id=1459 tyle ze ten znowu do A4 po 99r. Sam nie wiem ktory to ma być. Nie ma sie nawet jak upewnić
-
Jak Wam sie podoba ta stylizacja?
wkoncu sprzedany, ciekawe za ile
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek, grill mattiga mi poszukaj, tylko ten oryginalny z jakiegos materialu PU a nie ABS
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no musimy sie kiedys sprawdzic jeszcze raz bo teraz nie wiedzialem czy sie scigamy czy nie i spoznilem start Grilla nam brakowało tylko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zimnoo myślałem że się przejadę a tu kupa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ano zrobie jak będzie ładna pogoda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jakie plany na dzis? Jak mi nic nie wypadnie to podjade