Treść opublikowana przez Kunio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek, zazwyczaj jestem przeciw tym Twoim wynalazkom ale te lampy w sumie mogą być
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
noo kurde zajefajnie bylo nawet dwie blondyneczki wpadły mi w oko, szkoda ze takie nieśmiałe A najlepsze jak plati zaliczyl krawężnik na shellu
-
Gdzie Chipować benzyne ?
ctv, nie za szybko ten moment idzie do gory? troche to niebezpieczne dla seryjnych bebechów...
-
Gdzie Chipować benzyne ?
i co na K03, seryjne wtryski, IC i wydech i 222KM i 380Nm???????? sorry nie wierze. Jeszcze jak regulator cisnienia 3 barowy ?? Jakie doładowanie ?
-
Gdzie Chipować benzyne ?
jak to po co ? seryjne wtryski? regulator cisnienia jaki?
-
Gdzie Chipować benzyne ?
ciekawi mnie jak długo auto pojeździ po takim modzie :roll: AFR sprawdzane? ten czas 14.12 to jakoś mało realny jak dla mnie. Podobne czasy na bemowie kreciły duuuzo mocniejsze leony...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
j**any kraj, ktos wjechal i spierdolil przykra sprawa. nie masz co szukac bo i tak nie znajdziesz :???:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bienio, a ja widzialem Twoje audi przy moim osiedlu Celica pojechaliscie??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
irfanview!! dawaj na GG to powiem CI jak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jedną juz mam tyle udalo mi sie wykrecic :twisted: Mowiłem że lepiej jeździ :razz:
-
chromowany grill ze znaczkiem audi
wiocha!!!
-
[ALL] Blow Off do 1.8 T w serii
no niestety chyba zaczyna puszczac, regeneracja albo nowa
-
Pb 95 vs Shell V-Power Racing - ciekawa sprawa
racing dobrze zalac od czasu do czasu aby przeczyscic silnik. Ale zeby lac caly czas to przesada. Dla auta to bez roznicy, chyba ze jest na takie paliwo strojone. A co do sąsiadów to roznie u nich tez bywa. Wjezdzając kiedys tam, zatankowalem przy granicy po ich stronie 98, auto nawet zapakowane jechalo bardzo dobrze. udalo mi sie osoagnac predkosc ponad 210km/h. Wracajac zalalem na jakimsaralu czy cos i wracajac juz sam, bez obciazenia auto tak mulilo ze szkoda gadac. max predkosc jaka jechalem to 190km/h. Byla to laguna 2 litrowa. Tak wiec Nie tylko u nas trafia sie lipne paliwo
-
TURBO
tryb awaryjny? jedz na VAGa. przyczyn moze byc kilka
-
Zdjęcia A4
- zderzak od s4 lub inny bendzie pasował do B5 96r?
mam, to wiem ze nie trzeba- zderzak od s4 lub inny bendzie pasował do B5 96r?
na allegro byl ostatnio za 1200zl kompletny. Ktos tez sprzedaje za 900 bez halogenow (sam halogen w aso kosztuje ponad 300zl chyba ) Nic nie trzeba przerabiac, montuje sie bez problemów- Polikarbonowe felunie!!
nie na nasze realia- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mysle ze bedzie gotowa. byle ta sesja nie za wczesnie. z platim bedziemy na vagu sprawdzac auto w czasie jazdy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak się przyglądam tym Waszym wypocinom i stwierdzam ze straszne głupoty pier....- [ALL] Blow Off do 1.8 T w serii
ostatnio mam problemy z autem, wyjmuje wszystko co zbedne. narazie bede jezdzil bez bova [ Dodano: 15-11-2006, 11:09 ] ja jeżdzę bez specjalnego programu wiec i tak da rade- [ALL] Blow Off do 1.8 T w serii
bez roznicy. Ja się swojego pozbywam wiec jakbys chcial to za 200zl moge oddac. uzywany 2 miesiące- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zle ruszyłem dlatego poziek mi tak uciekl moj najlepszy czas dzisiaj to 7.1. Poziek 7.4, bienio chyba 7.5 tak ? Ale slisko bylo i naprawdę ciezko sie jeździło ośką ;/ Do tego nie laduje mi tyle ile trzeba- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na ostrobramskiej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki ja proponuje jutro parking pod MM. Plati pogrzebie troche przy moim turbo, a pozniej sie zobaczy. Poziek, przywieź N75 na spota! [ Dodano: 13-11-2006, 22:11 ] uprzedził mnie - zderzak od s4 lub inny bendzie pasował do B5 96r?