Treść opublikowana przez Kunio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale byłyby oznaki po pracy silnika. np dlawilby sie, spadalyby obroty itp.?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eeee tam, litr w te czy we wte to zadna roznica Ale poza wiekszym spalaniem chyba nie szkodzi to silnikowi?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to dlaczego ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa zajebioza odkupie to od Ciebie oducze sie spokojnie jeździc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
media markt, tylko weźcie taśme;)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co nowe B6 w klubie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono, mowiłem ze za darmo, a nie do rana
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
buehehehe zamkneli Was na parkingu!!?? LOL A kto wymyslił zeby tam jechac w ogole? On, Ona, Ono? :mrgreen: Ty sie ciesz chłopie że nie sprawdzali lejec
-
Potrzebny magik do klimatyzacji
ja polecam pod pruszkowem, Reguły, ulica regulska czy jakos tak. w prawo z jerozolimskich
-
[RS4] Moja Czworka...
fotke bede mial jak mi ją kumpela przesle bo to ona strzelila
-
[RS4] Moja Czworka...
kozak ta RS4 Dzisiaj dane mi było ją zobaczyć na żywo. Naprawdę robi wrażenie, szczególnie jak sie ją widzi we wstecznym lusterku Hehe nawet fotka sie zrobiła BTW: drogi to macie fatalne Ale za to dupki I klasa :twisted: Niedługo znowu tam zawitam
-
Wskaznik doladowania pokazuje -4...
co to za wskaźnik? U mnie podciśnienie pokazuje od -0,5 do -1
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto przywiozł gtecha? KU...A znowu jak cos ciekawego to mnie nie ma. No ja sie powiesze przez Was
-
Wykres z hamowni 3.0 TDI dziwna sprawa
rozumiem że ubolewasz nad tym ze musisz wyzej kręcić niunie ? Dla mnie sprawa jest prosta - Audi przereklamowało Jak widać realia są inne. Oddaj na gwarancje
-
Foto A4 Kulczasa
ja niestety nie jechałem aż do odcinki na 5 biegu bo mi zawsze drogi brakuje [ Dodano: 2006-09-18, 21:37 ] Kulczas, weź już sobie daruj te Twoje mądrości życiowe. Proponuję zamknąć temat albo przenieść do działu "Na Luzie"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no właśnie miałem się o to samo pytać. podobno ma padać, a moknąc nie mam zamiaru...
-
Foto A4 Kulczasa
opisałeś tego killa na forum SR? [ Dodano: 2006-09-18, 20:56 ] Pikuś, do mnie pijesz? :roll: Kulczas, o nakładkach jeszcze nie słyszałem...
-
Foto A4 Kulczasa
zapodaj sobie naklejki Powered by VTG. Mi dodały ok 70KM
-
tapicerka/fotel
popatrz no jakie dziewczyny są honorowe. szkoda ze ta moja taka nie była jak mi dach pogjęła kup mu nowe Audi 3.0TDI Najlepiej w quattro. Wtedy ziomek bedzie Cie woził do śmierci
-
Foto A4 Kulczasa
z wiatrem z gorki... nie ma bata zeby na tych kołach i z tymi dokładkami tyle pojechało. Chyba ze Ci predkosciomierz przeklamuje
-
Foto A4 Kulczasa
to kwestia sporna, bo znam takie co na poloneza w gazie lecą Kolor fajny, felgi tez. ale reszta to przerost formy nad treścia. Skonczyla sie moda przyklejania czego sie da. To wogole przyspiesza z tym silnikiem i tymi dodatkami ?
-
Kody climatronika Audi A4 B5
a ja mam pytanie, ktory nr odowiada za wyswietlanie temp oleju w silniku? Ktos tam pisal ze 49 ale wg instrukcji, to nie to. A dobrze byloby to znac zeby wiedziec kiedy mozna dawac po garach :twisted:
-
[B5 1.8T] nowa odslona audi
fajne fajne. I ten kolorek Teraz bede wiedział kogo jutro wypatrywać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja dzisiaj niestety nie mam zaplecza zdrowotnego zeby do Was dolaczyc Udanej zabawy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiem ze jest klasa street dlatego mysle o starcie inaczej bym sie nie osmieszał. Chyba poćwiczę starty w tym tyg Ono podaj mi swoje GG na priva