Treść opublikowana przez Kunio
-
Grill Mattig czy S4?
wojtas-audi, wyślij mi jego GG
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
pierwsze o czymś takim słyszę :roll:
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
jeżdzę na serii, już mi tylny zaczyna pierdziec więc niedługo przyjdzie czas na cos innego W tomaracing powiedzieli mi 1500zl max za wydech do tej A4. 2.5" by wystarczylo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ja nie mam prawka ale jak będą te suczki co podobno były w srodę to przyjadę
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
Tomaracing albo El-Tec Program nic do tego nie ma. Poprostu uwalniasz wydech - auto lepiej się wkręca itp
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
no przeguby i te sprawy trzeba by od S-ki dopasowywac. Wszystko zalezy od tego jak jeździsz i po jakich drogach
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
no ja zbieram na wydech licze ze doda ok 15KM. A co do większych mocy to te silniki wytrzymują do 350KM bez zakuwania. Niestety zawieszenie nie wyrobiłoby
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
Seryjny kolektor nie nadaje sie niestety
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
K16, ładuje 1.1
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
where? :shock:
-
[B5 AEB] Żywotność A4 1.8T '96
sorry za błąd, właśnie przypadkiem zobaczyłem wykres z hamowni i jest 295Nm, nie wiem co mi sie powaliło i cały czas byłem pewny że jest 196
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jedyne auto w którym mi się podobały świecące progi to G55 AMG Szukaj czegos na ten wzor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo ja myslalem ze to spot AKP a z tamtymi jestem na bakier Tylko mi ta niebieska B7 dała do myślenia :smile: [ Dodano: 2006-06-01, 00:17 ] nie mów że będizesz tym szpeciłswoje audi?
-
Nowa atrapa
nie no stary nie rozwalaj mnie! jaki otwór? Do tego grilla powinieneś miec łopatkę, którą wsuwasz między zeberka i pociągasz ten cyndzel A ten zrobił otwór w grillu
-
Grill Mattig czy S4?
ciekaw jestem ile w ASO kosztuje. Malo brakowało żebym się wrócił i kupił Ale pomyślałem ze mnie moja pani z łożka wygoni jak jej powiem ile za grill zapłaciłem
-
Grill Mattig czy S4?
moje auto :mrgreen: Masz jeszcze jakies fotki o ktorych nie wiem? byłem w Blue City, grill RS4 490zł - chyba ich pogrzało
-
[ALL] 1.8T Q - jakie spalanie? :)
od 8 do 18 te silniki tak maja
-
Grill Mattig czy S4?
pojechałem specjalnie do Arkadii dzisiaj szukać tego stoiska i nie bylo no ja bym był zainteresowany. Tak czy siak podjadę tam jutro i pewnie kupię bo ten od S4 mi się znudził
-
Grill Mattig czy S4?
heh pamiętam tą akcje Sam dzwonilem do kolesia, powiedzial ze kupił maskę z takim grillem w niemczech, a ze ma stary, to ten sprzedał Okazja niesamowita [ Dodano: 2006-05-26, 15:31 ] kiedy widziales? Moze by sie skusił
-
Grill Mattig czy S4?
jeszcze nie kupiłem, zamówilem. Trzeba niestety czekać ok 2 tygodni. koszt 220zł. Moim zdaniem te chromy nie pasują do koloru autka. Chyba ze... maznąłby na czarno ringi i ramkę wkoło
-
Grill Mattig czy S4?
zapłaciłem za niego 350zł. Nowy w ASO kosztuje 420. Ja sprzedam za 300
-
Grill Mattig czy S4?
no właśnie też mi się tak wydaje ze z mattigiem wyglada auto bardziej agresywnie. jak kupie to grill S4 wyląduje na allegro
-
Grill Mattig czy S4?
Nie moge sie zdecydowac ktory grill wybrać. Poprzedni mattig niestety jest w częsciach. Obecnie mam grill od S4 ale zastanawiam się czy nie wrócić do mattiga. Co Wy na to ? Tak wyglądało auto z mattigiem: A tak z grillem S4:
-
Zderzak przedni RS4
od S4 jest ladniejszy, wlasnie wyhaczyłem taki na allegro za 550zł Wiec zbieraj się chlopie bo taki zderzak to fajna sprawa
-
Gdzie znajduje się antena?
da sie jakos wzmocnić sygnał tej anteny? Bo denerwuje mnie to, że jak wyjezdzam za wawe to już mi radiostacja przestaje grac Są jakies wzmacniacze na allegro - pomaga to ?