Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kunio

  1. Kunio odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    wojtas-audi, wyślij mi jego GG
  2. pierwsze o czymś takim słyszę :roll:
  3. jeżdzę na serii, już mi tylny zaczyna pierdziec więc niedługo przyjdzie czas na cos innego W tomaracing powiedzieli mi 1500zl max za wydech do tej A4. 2.5" by wystarczylo
  4. ale ja nie mam prawka ale jak będą te suczki co podobno były w srodę to przyjadę
  5. Tomaracing albo El-Tec Program nic do tego nie ma. Poprostu uwalniasz wydech - auto lepiej się wkręca itp
  6. no przeguby i te sprawy trzeba by od S-ki dopasowywac. Wszystko zalezy od tego jak jeździsz i po jakich drogach
  7. no ja zbieram na wydech licze ze doda ok 15KM. A co do większych mocy to te silniki wytrzymują do 350KM bez zakuwania. Niestety zawieszenie nie wyrobiłoby
  8. Seryjny kolektor nie nadaje sie niestety
  9. K16, ładuje 1.1
  10. where? :shock:
  11. sorry za błąd, właśnie przypadkiem zobaczyłem wykres z hamowni i jest 295Nm, nie wiem co mi sie powaliło i cały czas byłem pewny że jest 196
  12. jedyne auto w którym mi się podobały świecące progi to G55 AMG Szukaj czegos na ten wzor
  13. bo ja myslalem ze to spot AKP a z tamtymi jestem na bakier Tylko mi ta niebieska B7 dała do myślenia :smile: [ Dodano: 2006-06-01, 00:17 ] nie mów że będizesz tym szpeciłswoje audi?
  14. Kunio odpowiedział(a) na izariz temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie no stary nie rozwalaj mnie! jaki otwór? Do tego grilla powinieneś miec łopatkę, którą wsuwasz między zeberka i pociągasz ten cyndzel A ten zrobił otwór w grillu
  15. Kunio odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    ciekaw jestem ile w ASO kosztuje. Malo brakowało żebym się wrócił i kupił Ale pomyślałem ze mnie moja pani z łożka wygoni jak jej powiem ile za grill zapłaciłem
  16. Kunio odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    moje auto :mrgreen: Masz jeszcze jakies fotki o ktorych nie wiem? byłem w Blue City, grill RS4 490zł - chyba ich pogrzało
  17. od 8 do 18 te silniki tak maja
  18. Kunio odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    pojechałem specjalnie do Arkadii dzisiaj szukać tego stoiska i nie bylo no ja bym był zainteresowany. Tak czy siak podjadę tam jutro i pewnie kupię bo ten od S4 mi się znudził
  19. Kunio odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    heh pamiętam tą akcje Sam dzwonilem do kolesia, powiedzial ze kupił maskę z takim grillem w niemczech, a ze ma stary, to ten sprzedał Okazja niesamowita [ Dodano: 2006-05-26, 15:31 ] kiedy widziales? Moze by sie skusił
  20. Kunio odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    jeszcze nie kupiłem, zamówilem. Trzeba niestety czekać ok 2 tygodni. koszt 220zł. Moim zdaniem te chromy nie pasują do koloru autka. Chyba ze... maznąłby na czarno ringi i ramkę wkoło
  21. Kunio odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    zapłaciłem za niego 350zł. Nowy w ASO kosztuje 420. Ja sprzedam za 300
  22. Kunio odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    no właśnie też mi się tak wydaje ze z mattigiem wyglada auto bardziej agresywnie. jak kupie to grill S4 wyląduje na allegro
  23. Kunio opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Nie moge sie zdecydowac ktory grill wybrać. Poprzedni mattig niestety jest w częsciach. Obecnie mam grill od S4 ale zastanawiam się czy nie wrócić do mattiga. Co Wy na to ? Tak wyglądało auto z mattigiem: A tak z grillem S4:
  24. Kunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    od S4 jest ladniejszy, wlasnie wyhaczyłem taki na allegro za 550zł Wiec zbieraj się chlopie bo taki zderzak to fajna sprawa
  25. da sie jakos wzmocnić sygnał tej anteny? Bo denerwuje mnie to, że jak wyjezdzam za wawe to już mi radiostacja przestaje grac Są jakies wzmacniacze na allegro - pomaga to ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.