Treść opublikowana przez Kunio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to kupmy sobie po markerze jeszcze? W grupie taniej sprzedadza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kulki? po ile? za ile? ja tez chce. Chlopaki bakcyla zlapali ??
-
WEBASTO
U mnie przycisk z zegarkiem jest do ustawiana zegarka. Do programowania jest P i jeszcze < i >. No i czerwony do wlaczania
-
WEBASTO
webasto fabrycznie grzeje max 120min - przynajmniej u mnie jest tak ustawione. Nie da sie ustawic czasu grzania - jak nie wylaczysz sam to wylaczy sie po 120 min (u Ciebie po 60) Masz przycisk z zegarkiem ?
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów po odpaleniu i na biegu jałowym?
nie ma silnika krokowego w AEB ??
-
[1.8 TQ A4] Pytanko o ogumienie quattro
w Q czy haldexie czy innych 4x4 MUSI byc ta sama opona z tylu jak i przodu! Inaczej rozwalic mozna naped!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no a co, taki klient to sie chlopki staraja Ciekawe po co wymieniali, czyzby juz sie skonczyly?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam wydaje Ci sie. Jeszcze mi sie tak nie zdażyło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znalazlem i B5, nawet kolor mi odpowiada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z tymi felami to bym sie tak nie spieszyl, moze sie okazac ze na naszych drogach dlugo takie ladne nie beda. Jednak co oryginal to oryginal. Moje RH nie raz zaliczyly glebe i jakos nie skrzywily sie. Wydaje mi sie ze takie noname by tego nie zniosly tak dobrze... Ale wiadomo, lans musi byc
-
powoli zimówki
a ja polecam Pirelli SottoZero - rok temu kupilem nowki za 300zl/szt Apropo tego co napisal MorgothDBMA - jak smigasz tylko na trasie minsk - wawa to moze i sobie poradzisz. Ale jak spadnie snieg jak np rok temu ze cala warszawa byla zasypana to gwarantuje C ze nie wjedziesz ani nie wyjedziesz z zadnej podrzednej drogi. Nie wspomne juz o bezpieczenstwie... No chyba ze masz Q, ale nie masz :razz:
-
[B5 1.8T]Wymiana uszczelki misy olejowej
Chce zmienic olej w autku i przy okazji przydaloby sie wymienic uszczelke bo sie troche poci. Duzo jest roboty przy zdejmowaniu misy olejowej? Robil to ktos juz ? [ Dodano: 30-10-2006, 14:21 ] no co jest, nikt nie wymienial ??
-
Serwer
Hugo, moge udostepnic serwer. Powiedzmy 15GBtransferu/mies - tak na poczatek. Serwer jest dobry bo Dual Opteron. Sam hosting tez za***isty - od kilku lat mam tam strony i nigdy nie bylo problemu. Do tego dobrze znam admina Jakbys byl zainteresowany to priv albo GG#56429
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja zaraz swoje na sprzedaz wystawiam
-
Serwer
a ile teraz zuzywa forum transferu i ile Ci potrzeba ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ma ktos jakies foty B5 na tych felach ??
-
Spotkania na drodze
ja jechalem przed nim, wiec to on mi dotrzymywal
-
Spotkania na drodze
223KM@295Nm - ale juz niedlugo... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek, odezwij sie na gg do mnie-56429
-
Problem z nawiewem - nie dziala dmuchawa
Witam, mam problem dosc spory. Gdy wlaczam nawiew (obojetne czy klima czy samo ogrzewanie) nie zalacza mi sie dmuchawa. Nawet nie ma tego charakterystycznego pikniecia i nie widac po obrotach silnika zeby cos sie zalaczalo. Dzisiaj dobralem sie do dmuchawy i jest sprawna. Na wyswietlaczu klimatronika ustawiam np HI i max nawiew - nic sie nie dzieje - cisza. Po chwili nawiew spada do 0 i znowu sam wskakuje na maxa. Natomiast gdy wlaczam webasto to dmuchawa zalacza sie sama i normalnie dmucha. Co to moze byc ?? Jeszcze jedno - po wylaczeniu klimy od strony schowka dochodzi odglos pikania - tak jak to sie dzieje przy zalaczaniu lub wylaczaniu klimy. Dla mnie to juz czary, pomozcie mi z tym :roll: [ Dodano: 25-10-2006, 16:28 ] klimatronic wyswietla mi bledy: 18.1 Napięcie dmuchawy świeżego powietrza, ciągłe 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana ma to jakies znaczenie ?
-
Spotkania na drodze
255 Ale na tym autku wyglądają masakrycznie szeroko, wiem Najlepsze są miny tych co z tyłu podjeżdzają no owszem poniżej 200 nie schodzilo Mamy wyrozumiełe dziewczyny, skoro pozwoliły nam tyle jechać Niezły wypad do kina z lublina Luzik, kiedyś się pewnie jeszcze złapiemy - dość często ostatnio jestem w lublinie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zalezy jak prezes jeździ. Ja mam troche wiecej tego i już rok czasu śmigam na seryjnym. Ale rozumiem że tomboy wyposzczony, wiec kłania się niedługo Radzikowski
-
Spotkania na drodze
a ja wczoraj spotkalem na trasie z lublina do wawy charakterystyczne niebieskie RS4 sql Jeszcze nigdy tak szybko nie dojechałem z Kobieli do Wawy (czasami nawet 230km/h ) Ostatnio w ogole jakos czesto widuje to audi w Lublinie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to gdzie ja wkoncu mam jechac? na torwar czy MM ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a nie lepiej gokarty??