Treść opublikowana przez Kunio
-
[ALL] Blow Off do 1.8 T w serii
my mamy typ I i tylko na jego temat mozemy sie wypowiadac te z allegro sa inne
-
[ALL] Blow Off do 1.8 T w serii
ja jezdze na BOVie properfekt. Kolega Platinium ma serie i jezdzi na tym juz spory czas. Zarówno ja i on nie mamy żadnych problemów. Fajny bajerek ;D
-
powoli zimówki
akurat na gołoledź to Ci nic nie pomoże Tylko stary nie rozpedzaj sie tak, bo Ty wychodzisz teraz z założenia ze masz zimówki i nic Ci sie nie stanie - obyś się nie przeliczył
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adamooo, co Ci do łba strzeliło że ja jade z ono tam? czekałem na pozka zeby po mnie podjechal a ty mu powiedziales ze ja z ono jade!! A przeciez wyraznie ono mowil ci przez tel ze NIE JEDZIE!! podpadles
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co ty pleciesz!? gościu siedział nam na wys. zderzaka i doszedl do polowy auta. Na tyle go było stać tylko Przeciez ja lepiej wiem bo sie patrzyłem na niego a ty na droge zeby nie przyjebac w cos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wole jak ktos wjedzie niz ja miałbym A tak to sobie nowy lakierek na zadek zapodam :mrgreen: wszyscy u nas są odpowiedzialni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wystarczy że widzę ich miny w lusterku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo moje auto nie domaga ;P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak łatwo mnie nie wyprowadzi z równowagi... jeszcze mi pokaze co ta padaka potrafi... :twisted:
-
Audi S4
elmlody, byś się tak przywitał w końcu...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
licz sie ze słowami
-
[B5 2.8 QT] Mój Wilczek
ile bedziesz cenil?
-
Bezpieczny tuning 1.8TQ..da sie?
zrob program, wywal kata albo uwolnij wydech i bedziesz mial bezpieczne 200KM
-
Jak podłączyć radio Alpine do systemu Bose?
Są jakies specjalne przejściówki zeby zastąpić oryginalne radio, radiem Alpine? Zasilanie radia jest ale glosu niestety nie ma ;(
-
[A4 b5 2,8 193ps] prezentacja mojej A4
fajne autko i motorek idealny Tylko te lampy nie teges, ladniej wygladaja seryjne po lifcie...
-
Bezpieczny tuning 1.8TQ..da sie?
jedz do VTG, oni najwiecej tego przerobili
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ze mna moze kumpel pojedzie jeszcze...
-
Zarowki postojowe w B5.. jak sie je wymienia?
zdejmij oslone dlugich swiatel (czyli ta od srodka) i tam masz postojowki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najpierw wydech robimy z pozkiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Plati nie ma zaplecza W wegrowie stoi. Turbo i kolektor wyjete. Byl zamiar likwidacji wyciekow oleju. Okazalo sie ze kolektor pekniety, a w turbo puszcza olej spod podkładki - stad to kopcenie. Jutro jedzie to do czarodzieja ktory wszystko ladnie pospawa, wymieni sie podkladki pod srubami i red tornado dostanie skrzydel jak to sie zalozy Przy okazji dowiedzialem sie ze moje turbo jest w za***istym stanie A GS mowil ze do wyrzucenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moje auto w czesciach wiec ten weekend odpada ;(
-
Nowe fele na zime 7 cali... Co myslicie??
mowilem o tych RH Chyba po polerce sa co ? To te same co tu? http://moto.allegro.pl/item136311074__felgi_rh_18_okazja_ladny_wzor_.html
-
Nowe fele na zime 7 cali... Co myslicie??
sliczne te felucie, moze sam sobie takie wrzuce na lato? Jaka to firma i model, moze ktos wie ??
-
[B7 2.0 TDI] juz jest w domku:)
fajne auto. Zapraszamy na spota, o ile tatus pozyczy auto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja bede na kulkach. juz mi sie siniaki zagoily wiec moge znowu nadstawiac dupska