Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kunio

  1. my mamy typ I i tylko na jego temat mozemy sie wypowiadac te z allegro sa inne
  2. ja jezdze na BOVie properfekt. Kolega Platinium ma serie i jezdzi na tym juz spory czas. Zarówno ja i on nie mamy żadnych problemów. Fajny bajerek ;D
  3. akurat na gołoledź to Ci nic nie pomoże Tylko stary nie rozpedzaj sie tak, bo Ty wychodzisz teraz z założenia ze masz zimówki i nic Ci sie nie stanie - obyś się nie przeliczył
  4. adamooo, co Ci do łba strzeliło że ja jade z ono tam? czekałem na pozka zeby po mnie podjechal a ty mu powiedziales ze ja z ono jade!! A przeciez wyraznie ono mowil ci przez tel ze NIE JEDZIE!! podpadles
  5. co ty pleciesz!? gościu siedział nam na wys. zderzaka i doszedl do polowy auta. Na tyle go było stać tylko Przeciez ja lepiej wiem bo sie patrzyłem na niego a ty na droge zeby nie przyjebac w cos
  6. wole jak ktos wjedzie niz ja miałbym A tak to sobie nowy lakierek na zadek zapodam :mrgreen: wszyscy u nas są odpowiedzialni
  7. wystarczy że widzę ich miny w lusterku
  8. bo moje auto nie domaga ;P
  9. tak łatwo mnie nie wyprowadzi z równowagi... jeszcze mi pokaze co ta padaka potrafi... :twisted:
  10. Kunio odpowiedział(a) na Rogal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    elmlody, byś się tak przywitał w końcu...
  11. licz sie ze słowami
  12. ile bedziesz cenil?
  13. zrob program, wywal kata albo uwolnij wydech i bedziesz mial bezpieczne 200KM
  14. Są jakies specjalne przejściówki zeby zastąpić oryginalne radio, radiem Alpine? Zasilanie radia jest ale glosu niestety nie ma ;(
  15. fajne autko i motorek idealny Tylko te lampy nie teges, ladniej wygladaja seryjne po lifcie...
  16. jedz do VTG, oni najwiecej tego przerobili
  17. ze mna moze kumpel pojedzie jeszcze...
  18. zdejmij oslone dlugich swiatel (czyli ta od srodka) i tam masz postojowki
  19. najpierw wydech robimy z pozkiem
  20. Plati nie ma zaplecza W wegrowie stoi. Turbo i kolektor wyjete. Byl zamiar likwidacji wyciekow oleju. Okazalo sie ze kolektor pekniety, a w turbo puszcza olej spod podkładki - stad to kopcenie. Jutro jedzie to do czarodzieja ktory wszystko ladnie pospawa, wymieni sie podkladki pod srubami i red tornado dostanie skrzydel jak to sie zalozy Przy okazji dowiedzialem sie ze moje turbo jest w za***istym stanie A GS mowil ze do wyrzucenia
  21. moje auto w czesciach wiec ten weekend odpada ;(
  22. mowilem o tych RH Chyba po polerce sa co ? To te same co tu? http://moto.allegro.pl/item136311074__felgi_rh_18_okazja_ladny_wzor_.html
  23. sliczne te felucie, moze sam sobie takie wrzuce na lato? Jaka to firma i model, moze ktos wie ??
  24. fajne auto. Zapraszamy na spota, o ile tatus pozyczy auto
  25. no ja bede na kulkach. juz mi sie siniaki zagoily wiec moge znowu nadstawiac dupska

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.