Treść opublikowana przez Kunio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukas, nie przesadzaj, ja jestem bardzo mily z natury a i moj pies to nie zaden pitbull
-
[ALL B5] Wymiana tylnych łożysk
czy tylne lozyska w B5 trzeba kupic razem z piastami czy mozna same? Jakie to sa koszta?
-
tylne boczne szyby - trojkaciki B5
domyslam sie ze chcesz przyciemniac powiem tak - mi jak sciemniali to jej nie wyjmowali. Docieli folie i nakladali na szybe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adamoo to sie zgodze bo i mi sie podoba ale Poziowa... szczególnie na tych 15" felgach i z przyciemnionymi reflektorami :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i wszyscy wroca do B5 bo to jedyna sluszna buda z A4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lepiej zeby nie bo po takim spocie, ten temat w połowie bedzie traktował o niej właśnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dam se łeb uciąć że za kólkiem nie dał nikomu usiąść
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ehh postawilbym swoje red tornado na kresce to obaj dostalibyscie baty. Tak przynajmniej ze dwie długości
-
[B5 S4 2.7 BITURBO Q] wreszcie jest....
no wlasnie tak mi cos nie pasowalo ze nie jest W0 [ Dodano: 16-01-2007, 22:18 ] heh taki młody a juz S4 smiga
-
[B5 S4 2.7 BITURBO Q] wreszcie jest....
zaje$%^&*biste auto ale za ta rejestracje nie dalbym tyle kasy ;P
-
[B6 1,9 130 KM] Klocki hamulcowe
stecik, moge Ci zaproponować klocki EBC, wal na priv jesli chcesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co ty baba ?
-
Ochrona turbo za 200zł?
tak tak, jeszcze gps, blokada na kola, na kierownice i jeszcze z 5 innych zabezpieczen. Stary tobie napewno TT nie jest potrzebne ale wiekszosc osob w turbodoladownych i mocno wysilonych autach tego wlasnie uzywa i jest to bardzo wygodne rozwiazanie
-
[B6 BBK] [B6 S4] Tarcze Brembo?
DP31495C cena 406zł jak dla Ciebie RedStuffy
-
Ochrona turbo za 200zł?
turbo timer (przynajmniej ten HKS) dzila tak ze opuszczajac auto zaciagamy reczny hamulec i wychodzimy. Jesli nie zaciagniemy recznego TT nie dziala tzn auto gasnie po wyjęciu kluczyka. A w wypadku gdy zostawiamy auto z zaciagnietym recznym i odchodzimy, w tym czasie zlodziej dostaje sie do auta i chce odjechac, musi zwolnic reczny - wtedy auto gaśnie
-
Ochrona turbo za 200zł?
czy ja wiem czy taka niska cena... W koncu to AutoGauge , Greddy kosztuja po 400zl. HKS ok 700 a ten ostatni to juz najlepszy mozliwy. U nas montują takie do wszystkich Evo [ Dodano: 14-01-2007, 19:34 ] nie chodzi tu o dokladnosc ale o ilosc funkcji i niezawodnosc. HKS akurat ma takie funkcje jak pomiar przyspieszen, mzoe sam obliczac sobie czas studzenia auta biorac dane z obrotomierza i predkosciomierza. Podlacany jest tez do dzwigni hamulca recznego - jesli jej nie zaciagniesz wysiadajac z auta, ono gaśnie. Nie wiem jak ten AG ale to pewnie jakas lipa ktora poprostu wylacza silnik po ustalonym czasie i to wsio. Z podlaczeniem nie ma problemu i alarmami nie ma problemu, trzeba tylko wiedizec jak to podłączyć
-
Ochrona turbo za 200zł?
jak to napisal pet3r nie zawsze masz czas czekac 3 minuty az turbo Ci sie schlodzi i po to wlasnie jest TT. Wyobraz sobie sytuacje ze jedziesz w trasie kilka h z srednia predkoscia 150km/h, zajezdzasz na przydrozna stacje benzynowa i co??? Studzisz sobie auto 5 min zanim podjedziesz pod dystrybutor? A skoro wg Ciebie kazdy kto tego uzywa jest idiota to sorry stary, smieszny jestes i tyle! Bo z Twojego rozumowania wynika ze wiekszosc uzytkownikow ktorzy nie oszczedzaja kasy na swoje auto jest idiotami. Taki wynalazek jest bardzo popularny a ze Ty wolisz kupic sobie nakladki na pedały zamiast TT to juz Twoja sprawa
-
Ochrona turbo za 200zł?
albo sie nie znacie albo specjalnie sie nabijacie. Nie wiecie co to jest turbo timer? To jest urzadzenie sluzace do chlodzenia turbiny po palowaniu. Chodzi o to ze zatrzymujesz sie, wyciagasz kluczyk ze stacyjki a auto dalej pracuje przez kilka min po czym samo sie wylacza. Poczytajcie troche w necie o tym zamiast od razu sie nasmiewac. Prawda, koels zle sie wyrazil na tej aukcji, firma tez h....a ale bez przesady panowie, to naprawde pomaga nie zabic turbo
-
Alusy do A4 95r 17 do 19 cali ,pomóżcie ,doradcie
17
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
shit cos mi sie net jebie, sorry za podwojny post. Auto jest wyzej niz standardowe S4, co tam za zawias siedzi? To ze nie musisz uważać to źle, bo będziesz jeździł bezstresowo i rozwalisz felgi, a jak by był niższy to bałbyś się ze ryjkiem gdzies zaczepisz i automatycznie noga z gazu Wiec gleba ma swoje plusy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem czym wy sie tak zachwyacie, przeciez to wygląda jak zwykłe A4, do tego wysoko stoi A takie A4 każdy ma w garazu prawie. W tym aucie licza sie silnik i wrazenia z jazdy :diabelek: A tego już nie kazdy jest w stanie doznać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciekawe kiedy pokochasz drążek zmiany biegów ;D
-
Alusy do A4 95r 17 do 19 cali ,pomóżcie ,doradcie
19" to juz przesada moim zdaniem. 18 wygladaja bardzo ładnie ale pod warunkiem ze masz glebe
-
[B6 BBK] [B6 S4] Tarcze Brembo?
ja pracuje z bartkiem. Moge zaproponowac nowe tarcze EBC Ultimax, sa tylko nacinane i podobno cichsze. Sam sobie takie zamowilem, czarny kolor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
luzik, ja nie znikne jak Tomboy Bartte przekonal sie jednak do S4, oske ma sprzedac podobno na dniach