Treść opublikowana przez Kunio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cos mi sie wydaje ze jeszcze poczekasz...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pompa absu czy cos takiego
- Grile
-
Padnięty aku nie chce sie podnieść. HELP potrzebny
aku do wymiany cos mi sie wydaje
-
Jaki nr ECU 1.8T AEB ?
do strojenia na 300KM Tak rezamy, tylko trzeba po auto jechac znowu
-
Jaki nr ECU 1.8T AEB ?
moze wie ktos jaki jest nr ECU w silniku AEB?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak ja bym chcial móc jechac jutro zimowki zalozyc...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja na slikach jezdze dzisiaj wyjechalem za brame osiedla i o maly wlos przyjebalbym w cienkiego, dobrze ze koles ominal mnie
-
245/40/18
chyba ledwo sie toczy ta gnojowka na takich kolach Mozna jezdzic, tylko trzeba uwazac. Mam identyczne ogumienie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gleba musi byc koniecznie, najpierw zrob zawias, pozniej felge dopiero. Lookier, moj Ty św. mikołaju
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi, nie zapomnij o dystansach ;P Lookier, zamieniamy sie na fele? Swoje bede dzisiaj zdejmowal A jak zderzak dla mnie?
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
plati masz blad w podpisie No chlopaki zgadywac co to za sofcik
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
jak na moje oko to za bardzo pofalowany ten przebieg momentu
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
jak to co, dales zarobic Mastersowi ;D kiedy wpadasz na jazde probna?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stary współczuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono lol jestes moim idolem prawie jak strazak :564:
-
Jaki podłokietnik do A4???
tunelu nie musisz wymieniac. Robisz w starym otwor tylko
-
[ALL] Jaka firma produkująca felgi jest nalepsza ?
jesli chodzi o trwalosc to RH, ATS lub BBS. Wszystkie wloskie felgi to lipa, ladnie wygladaja ale sa miekkie
-
17" na S4 B6
zagadaj z któryms to Ci użyczy felg do przymiarki Ale najpierw musisz sie wkupić w łaski
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z 500 dołożysz i bedziemy kwita I tak je sprzedam, szkoda mi rezac auto do felg, tym bardziej ze nie wiem jaki bedzie efekt :zly:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lookier, to zamienmy sie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za***ista jest! I ledwo co dotarta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lookier, co taki krotki film? żałuj, bo takiej jazdy bokiem przez pasy na czerwonym miedzy samochodami jeszcze nie miales ;D [ Dodano: 23-01-2007, 23:17 ] lukas23, nie to nie ta! tamta miala kolor RS Blau. To zupełnie inne auto, godne uwagi chyba...
-
17" na S4 B6
mozesz miec jak u Ona. fabrycznie 17 a jak zalozyl na zime 16" to mu ciezarki juz haczyly Nie sprawdzisz dopóki nie przymierzysz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobrze ze plackow z ludzi nie widziales