Treść opublikowana przez Kunio
-
[1.8T AEB] Ile na świecach?
Jesli bylo to sorry ale znalezc nie moglem. Czy 30000km to dystans po jakim dobrze jest wymienic swiece? Mam problemy z nierowna praca silnika, auto w czasie dodawania gazu muli i pozniej szarpie. A po ostrzejszej jezdzie tak jakby nie chodzilo na 1 cylinder
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chlopaki, prośbę mam. Moglby ktos jutro przywiezc lapa z VAGiem? Musze wkoncu dojsc co jest z tym autem
-
[1.8T AEB] pompa paliwa
a ma ktos nr oryginalnej pompy w AEB ?
-
[1.8T AEB] pompa paliwa
byłbym wdzieczny jakbyś się dowiedział
-
[1.8T AEB] pompa paliwa
warto kupowac zamiennik pompy paliwa czy decydowac sie na oryginal (w ASO 1050zl )
-
FILTR sportowy wkładka powietrza AUDI A4 PASSAT
hmm nie pomyslalem ale teraz to auto wcale nie jedzie - laduje max 0,5 bara
-
FILTR sportowy wkładka powietrza AUDI A4 PASSAT
jednak to nie przeplywka, odpiąłem ją i dalej to samo
-
Jaki był by koszt pochromowania Nadwozia ???
ja dziekuje miec takie auto. Mi wystarczylo jak mialem polerowane ranty felg, przeciez to nie jest do utrzymania. No chyba ze jestes shakem i co chwile myja ci auto i wycieraja do sucha wacikami
-
FILTR sportowy wkładka powietrza AUDI A4 PASSAT
i co sie tak cieszysz? Uwaliłem sobie przeplywke w takim razie
-
FILTR sportowy wkładka powietrza AUDI A4 PASSAT
tzn mam rozumiec ze sama wkladka tez potrafi uwalic przeplywke ? Ze stozki to wiedzialem... Wsadzilem sobie taka Greena, zrobilem na niej moze z 1000km i zaczely sie problemy z autem - dlawi sie przy dodawaniu gazu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
elo widzialem ostatnio Twoje audi na Górczewskiej, chyba Twoja druga połowa nim jechała, śmiga babka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakbys gazu nie mial to bys taki rozrzutny nie byl zeby ciagle lac v-power za 4.90 Ono ty majatek na hamowanie wydasz :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie podpuszczaj mnie... :twisted:
-
jak zamontować nie oryginalne radio
masz system BOSE? jesli tak to ta przejsciowka Ci nic nie da. Sam kiedys kombinowalem i wkoncu zmienilem auto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze na glowe nie upadlem, chyba ze na zime :smile:
-
[1,8T 150 KM] gdzie naprawić w Wawie moduł i turbina?
na 1000% modul zaplonowy, masz go na obudowie filtra - koszt ok 500zl. Podjedz na goclaw to zamienimy i sie przekonasz A co do turbo to trzeba wyjac i sprawdzic bo gadac to sobie mozna
-
[B5]Po zalączeniu klimy, falują obroty
co moze byc przyczyna falujacych obrotow na biegu jalowym podczac wlaczonej klimatyzacji ?
-
[B6] Kto w stolicy robi turbiny hybrydy ?
anker turbo serwis - tam zapytaj
-
[B5]wyjmowanie przednich siedzen
probowal ktos wyjmowac przednie siedzenia w B5? Taka ladna pogoda to chce uprac wnetrze
-
Zderzak z S4 Do A4
same halogeny to koszt ponad 200zl/szt z tego co mi pamietam. Kratki ok 100zl/szt. Za tanio nie ma co kupowac bo moze sie okazac ze byl klejony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to zrzutka chlopaki :biggrin: taka okazja ze nie mozna przepuścić
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
nie powiedzialbym sprzeglo mowi papa
-
[B5 1.8T AEB] Brak odpowietrzenia skrzynki korbowej
mial ktos problem z odpowietrzeniem skrzyni korbowej w 1.8T ? Wymienilem wszystko co bylo do wymieniania i dalej tworzy sie poduszka powietrzna w misie olejowej, gdzie jeszcze szukac przyczyny ?
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
jakbym swoim zajechal to napewno by dostrzegli A4 :twisted: