Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kunio

  1. Jesli bylo to sorry ale znalezc nie moglem. Czy 30000km to dystans po jakim dobrze jest wymienic swiece? Mam problemy z nierowna praca silnika, auto w czasie dodawania gazu muli i pozniej szarpie. A po ostrzejszej jezdzie tak jakby nie chodzilo na 1 cylinder
  2. chlopaki, prośbę mam. Moglby ktos jutro przywiezc lapa z VAGiem? Musze wkoncu dojsc co jest z tym autem
  3. Kunio odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    a ma ktos nr oryginalnej pompy w AEB ?
  4. Kunio odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    byłbym wdzieczny jakbyś się dowiedział
  5. Kunio opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    warto kupowac zamiennik pompy paliwa czy decydowac sie na oryginal (w ASO 1050zl )
  6. hmm nie pomyslalem ale teraz to auto wcale nie jedzie - laduje max 0,5 bara
  7. jednak to nie przeplywka, odpiąłem ją i dalej to samo
  8. ja dziekuje miec takie auto. Mi wystarczylo jak mialem polerowane ranty felg, przeciez to nie jest do utrzymania. No chyba ze jestes shakem i co chwile myja ci auto i wycieraja do sucha wacikami
  9. i co sie tak cieszysz? Uwaliłem sobie przeplywke w takim razie
  10. tzn mam rozumiec ze sama wkladka tez potrafi uwalic przeplywke ? Ze stozki to wiedzialem... Wsadzilem sobie taka Greena, zrobilem na niej moze z 1000km i zaczely sie problemy z autem - dlawi sie przy dodawaniu gazu
  11. elo widzialem ostatnio Twoje audi na Górczewskiej, chyba Twoja druga połowa nim jechała, śmiga babka
  12. jakbys gazu nie mial to bys taki rozrzutny nie byl zeby ciagle lac v-power za 4.90 Ono ty majatek na hamowanie wydasz :biggrin:
  13. nie podpuszczaj mnie... :twisted:
  14. masz system BOSE? jesli tak to ta przejsciowka Ci nic nie da. Sam kiedys kombinowalem i wkoncu zmienilem auto
  15. jeszcze na glowe nie upadlem, chyba ze na zime :smile:
  16. na 1000% modul zaplonowy, masz go na obudowie filtra - koszt ok 500zl. Podjedz na goclaw to zamienimy i sie przekonasz A co do turbo to trzeba wyjac i sprawdzic bo gadac to sobie mozna
  17. co moze byc przyczyna falujacych obrotow na biegu jalowym podczac wlaczonej klimatyzacji ?
  18. anker turbo serwis - tam zapytaj
  19. probowal ktos wyjmowac przednie siedzenia w B5? Taka ladna pogoda to chce uprac wnetrze
  20. same halogeny to koszt ponad 200zl/szt z tego co mi pamietam. Kratki ok 100zl/szt. Za tanio nie ma co kupowac bo moze sie okazac ze byl klejony
  21. to zrzutka chlopaki :biggrin: taka okazja ze nie mozna przepuścić
  22. nie powiedzialbym sprzeglo mowi papa
  23. mial ktos problem z odpowietrzeniem skrzyni korbowej w 1.8T ? Wymienilem wszystko co bylo do wymieniania i dalej tworzy sie poduszka powietrzna w misie olejowej, gdzie jeszcze szukac przyczyny ?
  24. jakbym swoim zajechal to napewno by dostrzegli A4 :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.