Treść opublikowana przez Kunio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie porownuj 2.7BiTurbo do 1,8T Jakby nie łoił to całkiem bym cie wybrechtał Mi tu chodzi o to ze zaoszczedziles na S4 i teraz dokladasz ciagle widzisz sens ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj norbi, jak nie urok to sraczka Tak to jest jak sie kupi zbyt tanio auto
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
jak zobaczylem ile autek tam stalo to zaluje ze mojego nie bylo ale na jakis letni spocik juz musze jechac
-
[B5 ADR] Dymi z tłumika-co to może być?
moze uszczelniacze zaworowe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi, ja Ci powiem smutna prawde. Dzisiaj jeździłem S4 avant Adasia - podobno miales od niego brac. I powiem Ci ze w porównaniu z jego, to ten Twoj wcale nie jedzie. Juz nie wspomnę o gwiździe turbin ktorego u niego nie ma a u Ciebie... sam wiesz... W koncu to K03 a ta wcale nie powinna gwizdać lukas23, juz sie nie pokaże bo mam najstarsze auto w klubie wstyd :redface:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oniak co ty kudły zapuściłeś czy to ukochana siedzi z toba?
-
Jak rozebracl słupki miedzy drzwiami ??
one są na zatrzaski, musisz mocno pociagnac
-
[B5 1,9 TDI AVG] Pierwsza odsłona charakteru gnojówki...
fajny grill
-
Turbo - spływ oleju w 1.8T AEB
Witam, ma ktos moze zdjecie albo jakis schemat jak wykonany jest splyw oleju od turbo w 1.8T ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja czegos nie qmam. podobno to auto bylo bite i sie rozmyslil a teraz je kupil ?? przesiadka z 90KM na 220... ciekawe ile pojeździ
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dawac foty! widac lukasa wogole z tego auta?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ktos tu bedzie siedzenia prał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no tendencja jest spadkowa wiec wyjdzie 6
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to u mnie wyjdzie z 6
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie przypominam se
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
słabo niedlugo cie objade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no no ciekawe...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyzby tomboy oddal kase?
-
Czy kolektor wydechowy TT225 podejdzie do 1.8T AEB?
co ???
-
Czy kolektor wydechowy TT225 podejdzie do 1.8T AEB?
zrobia ale za 1000zl A ja mam do kupienia za 600. Chociaz jak zaczne go przerabiac to na jedno wyjdzie
-
Czy kolektor wydechowy TT225 podejdzie do 1.8T AEB?
Mam okazje kupic kolektor j.w. Bedzie to pasowalo do mojego silnika? Ze jest pod K04 to wiem. Ja mam K16 wiec trzeba by dorobic flansze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na siłkę to i ja się pisze
-
A4 18, turbo97r AEB
znaczy się ty wyjmiesz, a ja bede ci zwracał uwagę na niedokrecone śrubki ;P
-
[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.
popieram Lookiera. szacunek za robote ale z tymi naklejkami to przesada. Doprowadź go do wyglądu seryjnej RS4 i bedzie gites. Koła też bym zmienił... No i te progi napewno nie są od RS4 Ja wiem ze sa ludzie ktorzy zachwycają się takimi autami, ale Ci, co maja gust i wyrobione zdanie na temat estetyki moga sie czepiac jak my
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lookier, co ze zderzakiem dla mnie? Jak z tymi rabatami bedzie tak jak z oponami dla mnie to nie uwierzę póki nie zapłacę