Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kunio

  1. nie porownuj 2.7BiTurbo do 1,8T Jakby nie łoił to całkiem bym cie wybrechtał Mi tu chodzi o to ze zaoszczedziles na S4 i teraz dokladasz ciagle widzisz sens ?
  2. Oj norbi, jak nie urok to sraczka Tak to jest jak sie kupi zbyt tanio auto
  3. jak zobaczylem ile autek tam stalo to zaluje ze mojego nie bylo ale na jakis letni spocik juz musze jechac
  4. moze uszczelniacze zaworowe
  5. Norbi, ja Ci powiem smutna prawde. Dzisiaj jeździłem S4 avant Adasia - podobno miales od niego brac. I powiem Ci ze w porównaniu z jego, to ten Twoj wcale nie jedzie. Juz nie wspomnę o gwiździe turbin ktorego u niego nie ma a u Ciebie... sam wiesz... W koncu to K03 a ta wcale nie powinna gwizdać lukas23, juz sie nie pokaże bo mam najstarsze auto w klubie wstyd :redface:
  6. oniak co ty kudły zapuściłeś czy to ukochana siedzi z toba?
  7. one są na zatrzaski, musisz mocno pociagnac
  8. Witam, ma ktos moze zdjecie albo jakis schemat jak wykonany jest splyw oleju od turbo w 1.8T ?
  9. ja czegos nie qmam. podobno to auto bylo bite i sie rozmyslil a teraz je kupil ?? przesiadka z 90KM na 220... ciekawe ile pojeździ
  10. dawac foty! widac lukasa wogole z tego auta?
  11. ktos tu bedzie siedzenia prał
  12. nie no tendencja jest spadkowa wiec wyjdzie 6
  13. to u mnie wyjdzie z 6
  14. nie przypominam se
  15. słabo niedlugo cie objade
  16. no no ciekawe...
  17. czyzby tomboy oddal kase?
  18. zrobia ale za 1000zl A ja mam do kupienia za 600. Chociaz jak zaczne go przerabiac to na jedno wyjdzie
  19. Mam okazje kupic kolektor j.w. Bedzie to pasowalo do mojego silnika? Ze jest pod K04 to wiem. Ja mam K16 wiec trzeba by dorobic flansze
  20. na siłkę to i ja się pisze
  21. znaczy się ty wyjmiesz, a ja bede ci zwracał uwagę na niedokrecone śrubki ;P
  22. popieram Lookiera. szacunek za robote ale z tymi naklejkami to przesada. Doprowadź go do wyglądu seryjnej RS4 i bedzie gites. Koła też bym zmienił... No i te progi napewno nie są od RS4 Ja wiem ze sa ludzie ktorzy zachwycają się takimi autami, ale Ci, co maja gust i wyrobione zdanie na temat estetyki moga sie czepiac jak my
  23. Lookier, co ze zderzakiem dla mnie? Jak z tymi rabatami bedzie tak jak z oponami dla mnie to nie uwierzę póki nie zapłacę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.