Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kunio

  1. po lipnym paliwie moze byc wina swiec albo przewodow WN
  2. u mnie woda kapała spod blachy oslaniajacej karoserie od wydechu. Nie widzialem tam zadnego splywu wody chociaz troche tą blachę powyginałem. Spryskałem od strony dmuchawy i chyba jest ok
  3. o czym ty do mnie piszesz? Za szpachle się gniewasz? LOL Odpisując w tym temacie, inni równiez w przyszlosci mogliby z tego skorzystać. Nie to nie. Nikt nie jest niezastąpiony
  4. taki schemat to i ja mam tylko za cholere nie moge dojsc gdzie to jest!
  5. no to czekamy az ktos sie wypowie Ostatecznie mozna spryskac parownik, ale w instrukcji napisane jest wyraznie ze trzeba to wpuścić do przewodu. Ciekawe czy jest jakas roznica
  6. spedziłem ze dwie godziny w kanale zeby znalezc ten pieprzony przewod. Gdzie on jest?? Kupilem preparat do odgrzybiania klimy i w instrukcji napisane jest zeby umiescic koncowke sondy wlasnie w tym przewodzie...
  7. Stary wez przyklad ze mnie Mialem wiecej problemów z autem i jakos doszedlem, teraz juz pikuś typu sprzęgło itp. Masz warunki to rezaj, jakbym mial możliwość sam bym siedział pod autem a nie Platiego zatrudniał ;P Ale jak bedziesz sprzedawał to ja chetnie FMIC odkupie
  8. Kunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    czy to z pierwszej aukcji bedzie pasowalo do B5? Kupiłem takie slizgi w ASO i dalej mi fotel stuka :/
  9. ale po co ty to piszesz stary skoro masz V8? Nic tym nie wnosisz do tematu. Dla mnie to zwykle nabijanie sobie postow i chwalenie się
  10. N75 otwiera sie przy cisnieniu zadanym przez komputer. Nie kombinuj nic w WG bo to nic nie da. Ustaw go tak aby calkowicie sie domykal (uslyszysz jak klapka klapie ) Sprawdz szczelnosci w ukladzie wydechowym i najlepiej podepnij pod VAGa
  11. Kunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A8/S8
    pogratulowac ze udalo ci sie sprzedac tamto auto przebieg to ma za***isty Tą A8 napewno Plati objedzie
  12. Kunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    to jeszcze niech ktos napisze jak wyciagnac siedzenie kierowcy?
  13. co znowu ? Ja pier**le same problemy z tymi turbinami. A mialo byc dobrze...
  14. ja mam seryjne wtryski i 4 barowy regulator. Jak hamowalem go z seryjnym wydechem bylo 223KM. Po wydechu nie hamowalem niestety
  15. Plati dobry kolega powiedzial ze zobaczy
  16. no ok ale jakis nr czesci do wymiany czi cos?? A moze poprostu srubka sie poluzowala i wystarczy przykrecic ?
  17. ma ktos zdjecie najlepiej z etki jak mocowany jest drążek zmiany biegów? Mam dziwne stuki, dzisiaj dobrałem się do tego od wewnątrz i wyglada na to ze ten drugi drązek (nie ten ktory zmienia biegi) ma luzy. Ktos zorientowany w temacie wie, z czym on się łączy i gdzie ?[br]Dopisany: 27 Maj 2007, 18:44 _________________________________________________znalazlem juz w etce to o co mi chodzi. Dziwie ze sie to jest mocowane na jedna srube - mogla sie poluzowac i stad te stuki ?
  18. bardzo smieszne. Wkurza mnie to zachowanie. trzymam go na obrotach np 2000 i jak zalaczam klime to obroty spadaja nawet do 1200. Wyłączam i znowu 2000obr/min Co to moze byc ??
  19. Kunio odpowiedział(a) na norek temat w Audi A4 B5
    nr sondy 021 906 265AG wczoraj udalo mi sie kupic identyczna, nową na allegro za 150zl tu masz inna aukcje z taką sondą http://moto.allegro.pl/item194239540_sonda_vw_audi_a4_1_8_turbo.html
  20. no i...? :smile:[br]Dopisany: 08 Maj 2007, 16:08 _________________________________________________no co jest specjalisci? nikt nie moze mi doradzic? teraz jest tak ze z załączoną klimą auto ma takiego muła ze jedzie jak 1.6
  21. oj stary smiac mi sie chce jak czytam twoje wypociny. Najpierw sciamniasz ze chcesz kupic A8 a jak przychodzi co do czego to sie okazuje ze nie kupisz bo nie sprzedales starego. I po co ta cala twoja dyskusja i naciaganie innych na telefony i ogladanie dla ciebie A8 po polsce jak nawet nigdy nie byles pewny ze je kupisz?? Tak samo jak jak bym zamierzał sie na RS4 ale jak sprzedam swoje A4. A jak nikt mi za nie nie da 30 tys to nie sprzedam . Stary, nie sprzedasz teraz za 18500 to za rok nie dostaniesz za niego nawet 15. Wkoncu to 12 latek!!! Badz ty powazny czlowieku i nie nie zachowuj sie jak dziecko
  22. ja jezdzilem z odpieta przeplywka troche dluzej i nic sie nie stalo odepnij sonde lambda i pojezdzij, zobaczysz czy cos sie zmienilo
  23. SebMis, poprosze o logi
  24. sebmis, bede wdzieczny Potrafisz diagnozowac sonde lambda??
  25. Kunio odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    no nie mam na szczescie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.