Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kunio

  1. Kunio opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    mam taki problem ze co jakis czas kiedy puszczam gaz, przez moment faluja mi obroty. Po nocy kiedy uruchamiam auto tez zdarza sie ze na chwile auto zadlawi sie i pozniej jest juz ok. W czym moze byc problem ?
  2. auto fajne, za taką kasę to stary miales zajebistego farta. Na poprzednich fegach ladniej wygladal jednak. Ale przeciez to ma jezdzic a nie wygladac Przeciez to powered by K16 ;D
  3. to zainstaluj xp i wtedy podesle stery
  4. Kunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    przeladowania to nie wina dv, on by raczej zmniejszal cisnienie jak to bylo u mnie.
  5. tlumaczyc mi sie nie chce. Poszukaj w necie - jest gdzies opis integracji sterow. A reszte podesle jak uporasz sie z sata bo to najwiekszy problem. Skoluj sobie drugiego kompa i net bo przyda Ci sie
  6. no stary, najpierw wywalilem viste i zainstalowame xp. Po calym dniu poszukiwan nie moglem znalezc sterow do grafy to wrocilem do visty. Ale nie dalem za wygrana i nastepnego dnia znowu format. I jakos udalo mi sie znalezc wszystko. W sumie zajelo mi to 3 dni Zeby zainstalowac XP musisz zintegrowac stery sata z instalka windowsa programem nLite. Sterowniki z dyskietki i usb nie pomoga
  7. Kunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    034 145 710A to jest ten sam co 1.8T. lepiej kup z koncowką 710N
  8. tzn jaka Ty masz? Grafa to nie problem. Sam robilem - 3 dni mi to zajęło ale wy***ałem tą gównianą Viste a na XP wszystko hula
  9. mam dv9500 i przerabialem ten sam problem. Znajdz stery do SATA, reszte sterow mam. Niestety do sata mam na drugim kompie wiec w tym temacie nie pomoge
  10. Kunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    tylko benzyna
  11. Kunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    to zapomnij
  12. Kunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    jeszcze napisz jaki masz silnik. Z 1.8T moga byc problemy ale to jest loteria. Sam jezdzilem kiedys z BOVem i problemow nie bylo.
  13. Kunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    a dv to niby co robi jak nie upuszcza powietrza? tyle ze w dolot przed turbo a nie na zewnatrz. Jakby bylo tak jak piszesz, czyli uklad zamkniety to dlugo bys sie nie nacieszyl turbiną
  14. Kunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    taki momenick na dole to za***ista sprawa. A jeszcze jakby cos takiego dmuchnal to bylaby za***ista zabawka
  15. podkładem
  16. jak juz robic to tak jak sama nazwa FMIC mowi - zrob jeden centralnie umieszczony
  17. w zyciu nie oddalbym A4 na taką rzeźnię
  18. Kaśka, mieszkanie czy pokój? Bo sam wynajmuję ponad 70m2 na goclawiu i szukam kogos od wrzesnia
  19. krzyniek, ja szukam wspołlokatora wiecej na pw
  20. wieś tańczy i śpiewa :gwizdanie: Adaś potrzebowałeś pomocnika zeby lampę zmienić? :oklaski: nie no luz zgrywam sie. pozkowi gula pewnie skacze
  21. a czemu ja jeszcze nie widzialem wykresu na seryjnym kolektorze vs. ATP ?
  22. jak chlodzi tzn ze sie kreci podlacze vaga i sprawdze. A tan na marginesie to gdzie jest przekaznik od klimy?[br]Dopisany: 25 Sierpień 2007, 21:29 _________________________________________________a moglby mi ktos pokazac gdzie znajduje sie przekaznik od klimy ??
  23. Malik, kiedy walniesz sesje mojemu red tornado?
  24. a kim jest klient? Podobno to znana osoba
  25. uuu stary spalanie ci skoczy Malik fajne ujęcia trzaska :oklaski:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.