Treść opublikowana przez Kunio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nic mnie nie rwie, mi juz przeszlo Chociaz jakby mi mama dala kase, tez bym sobie moze kupil evo A co sie mnie czepiasz? Tobie mowilem ze kupiles zajechane auto i takie bylo, sam sie przekonałeś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kupiles VII a nie nowszą bo cie na nowsze jeszcze nie stac a na tą VII napaliłeś się jak arab na kurs pilotazu. Pozatym to jest skarbonka bez dna, no ale jak sie placi w tym wypadku tylko za paliwo to mozna się EVO chwalić A co do jazdy po torach to sorry, ale od h*ja ty sie po tych torach najeździsz to po co ten oczojebny kanarkowy kolor?
-
[B5 AEB] Ma ktos u siebie zalozony stozek? Pytanie z ciekawosci.
stozek ma jakis olej czy cos takiego a ta wlasnie substancja szkodzi przeplywce. To samo jest ze sportowymi wkladkami
-
[B5 AEB] Skad wziac sygnal predkosci za licznikiem? Patrz ostatni post.
moze to pomoze http://rapidshare.com/files/68942630/2x26_20_4_przed_1998_r..pdf
-
[B5] zerwana linka maski
Mam problem i to nie mały. Cos sie stalo z zamkiem w masce i nie chce sie otworzyc. Klamka lata luzno ale linka sie rusza bo slychac przy zamku ze cos sie dzieje kiedy nia ruszam. Wiec zerwana nie jest. Grill mam zdjety ale dostep tam taki ze szkoda gadac. Ma ktos pomysl jak to otworzyc ?
-
[B5 AEB] Dziwny metaliczny odgłos w silniku(1.8T AEB)
jaki łancuszek? W 1.8T nie ma łańcuchów żadnych
-
[B5 AAH] Szarpanie przy 3000 obr. zero błędów Vag, nie chce wchodzić na obroty
sprawdz przewody wys. napiecia. Ja mialem podobny problem kiedys i problem byl wlasnie w przewodach
-
[B5 AEB] Prośba o analizę logów
w AEB nie sprawdzisz doladowania VAGiem
-
[B5 ADR] Klima pracuje OK - wyświetlacz pulsuje
tylko nie wiem jaki kod trzeba wpisac w Twoim przypadku. Mozesz sprobowac 00040
-
[B5 ADR] Klima pracuje OK - wyświetlacz pulsuje
kodowanie sterownika klimy pomoze
-
[B6 AWX] Chips by ROGAL
tyle rzezby po to zeby osiagnac wynik seryjnego 3.0D w E46 :oklaski: [br]Dopisany: 29 Październik 2007, 14:00 _________________________________________________ taa, za***iście estetyczne jakbys zobaczyl go w lusterku wstecznym to bys zmienił zdanie
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
w AEB nie zrobisz logow dynamicznych VAGiem
-
[B5 AEB] Ma ktos u siebie zalozony stozek? Pytanie z ciekawosci.
wkladka nic ci nie da (czytaj 0KM 0Nm) a moze zaszkodzic przeplywce. Sa chyba dedykowane zestawy K&N do 1.8T. Najlepsze byloby Carbonio ale to koszt ok 800zl i trzeba sciagac z USA
-
[B5 AEB] Ma ktos u siebie zalozony stozek? Pytanie z ciekawosci.
przeplywka
-
[B5 AAH] Problem z niskimi obrotami
Spotkal sie ktos z problemem za niskich obrotow na biegu jalowym? Nie ma zadnego falowania itp. poprostu obroty spadaja do ok 600-700 i silnik troche nierowno pracuje. Jakies sugestie ?
-
[B5 AEB] Ma ktos u siebie zalozony stozek? Pytanie z ciekawosci.
musialbys zrobic od razu dolot bo innego wyjscia nie widze. modul musi byc chlodzony
-
[B5 AEB] Skaczące obroty
po raz kolejny powtarzam ze to nie przepustnica. Chlopaki podlapali i teraz co drugi problem to wina przepustnicy. Mi to wyglada na nieszczelnosc gdzies ale glowy nie dam sobie uciac
-
[B5 AEB] Uszkodzona pomka spryskiwacza??
zdejmij lampe i bedziesz mial dostep do pompki. Koszt ok 25zl w IC
-
[B5 AEB] Skaczące obroty
to nic nie da
-
[B5 AEB] Skaczące obroty
vag nic tu nie da. przynajmniej u mnie nie pokazywal zadnych bledow
-
[B5 AEB] Skaczące obroty
mialem ten sam problem tyle ze mi nie gasl ale obroty tez falowaly w sytuacjach o ktorej piszesz. Co prawda auta juz nie mam ale chetnie sie dowiem w czym problem
-
[A8 4.2] Podsumowanie kosztów (dla zainteresowanych)
ty sie chyba zdrowo nudzisz w tej pracy. Moim zdaniem to kupowanie takiego rupiecia to totalny bezsens. Zobacz sobie ile wpieprzyles w to auto juz. Mialbys A4 z 2000r w dieslu i jezdzilbys polowe taniej. No ale jak sie ma pierdolca to tak jest, znam to z autopsji. Pociesze cie ze to jeszcze nie koniec wydatkow. W koncu 14 latek mu stuknie niedlugo a czas robi swoje. No ale przynajmniej masz problem z blacharka z glowy
-
[B6 BDG] Po wymianie wszystkich wahaczy i łączników nadal coś delikatnie stuka ???
a ja mam podobny problem z tylu. nowe amortyzatory i wszystkie gumy przy gornym mocowaniu a dalej mi cos stuka, dzwiek dochodzi z gornego mocowania wlasnie
-
[BDG B7] Chipowanie tiptronica 2.5 tdi 163KM - warto czy dać sobie spokój ??
w b7 chyba nie ma silnikow 2.5TDI. Masz B6 chyba co?
-
[B5 AEB] Uszczelka turbina - katalizator
no tak Ale srubki tez lepiej by bylo wsadzic jakies lepsze zeby nie popekaly od naprężeń