Treść opublikowana przez Kunio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bartte mowil ze rozmawial z GS o tym własnie aucie i to mu powiedział. A ze Bartek dobrze z nim zyje to mysle ze mowil prawde
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z tego co slyszalem, to niebieskie S4 strasznie walone było. Co prawda jest zadbane, maly przebieg itp no ale jednak po przejsciach...
-
[B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie
no niestety, takie drogi Jeździj z głową to nie będzie źle...
-
jakie najszersze opony wejdą na felgę 7Jx16
215 to max. szersza guma na takiej feldze nie bedzie pracowala tak jak powinna
-
jakie najszersze opony wejdą na felgę 7Jx16
na felge 7" sugerowana opona to 205 i nie kombinuj bo znowu zacznie sie temat jak z chipowaniem twojego 1Z
-
[B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie
ja swoja ze 20 tys trzasnąłem i ciągle fajnie mi się nią jeździ Ładne autko, tez bym takie kupil ;D
-
[B6, 1.8TQ] zmiana zawieszenia na sportowe
chyba o koloryzowaniu i gdybaniu
-
Jak temperatura w 1.8??
TERMOSTAT!!
-
Grill RS4 - czarne ringi czy srebrne?
jakiej liscie? zadnych lusterek ;P
-
[B6, 1.8TQ] zmiana zawieszenia na sportowe
Ty najpierw cos zrob bo narazie to sie na gadaniu konczy :twisted:
-
Grill RS4 - czarne ringi czy srebrne?
no niestety, nie czulem sie za dobrze. A pewnie po spocie jeszcze gorzej bym sie czul
-
Grill RS4 - czarne ringi czy srebrne?
pomalowane all na czarno. Dziękuję za zainteresowanie [ Dodano: 19-12-2006, 22:29 ] tak to wygląda:
-
Grill RS4 - czarne ringi czy srebrne?
to nie ma byc bogato tylko z gustem Jakbym chcial na bogato to dolozylbym ramki, srebrne lusterka, lexusy, chromowane klamki i ringi :mrgreen:
-
[B6, 1.8TQ] zmiana zawieszenia na sportowe
eee tam idzie się przyzwyczaić No i uważać trzeba, owszem... Sam zawias nic nie da, juz bardziej opony wplywaja na przyśpieszenie
-
Podłokietnik?? Brak!!
ja kupilem na allegro. trzeba bylo troche wyrezac srodkowy tunel ale jest teraz OK Tez mam kubełki i w niczym to nie przeszkadza
-
Grill RS4 - czarne ringi czy srebrne?
sorry za jakos fotek ale reka mi się trzęsła
-
[B6, 1.8TQ] zmiana zawieszenia na sportowe
:roll: :mrgreen: buehehehehehehehehehehehehehehehehehehehheheheh wychodząc z tego założenia to miałbym ze 250KM założ sobie 175/45/14 to moze cosik i poczujesz
-
[B5 1.9AJM] Nasz nowy Granacik - A4 Avant
po stanie kierownicy i siedzen wydaje sie ze ma przelatane ze 300000 km
-
[b5 1.9 TDi 1Z] Tuning 90 KM --> 140 KM [brać turbo od AW
juz chyba o wszystkim Ci napisalismy co trzeba. Teraz zostają realia z ktorymi sie zetkniesz w trakcie przerobek. To co piszesz to tylko założenia, a fakty moga okazac sie nie tak rozowe jak Ty to opisujesz. Chcesz miec tyle i tyle przy takich obrotach - widac ze wyobrazni Ci nie brakuje. Kazdy Ci juz napisal ze rozsadniejszym, łatwiejszym i mniej kosztownym rozwiazaniem bedzie kupno nowego auta lub swap silnika. Ale nie, ty jestes madrzejszy. Zadajesz te same pytania na kilku forach (i w sumie na kazdym pisza Ci to samo co ja wyżej) Twoj cyrk, Twoje małpy. Rob co chcesz ale prosze... przestan juz koloryzować i pisac ile to Ty Km i Nm bedziesz mial, bo to robi sie nudne jak po raz koleny piszesz to samo. Zrobisz to zobaczysz czy to wszystko takie rozowe i łatwe... JEDZ DO MASTERSA I Z NIM DYSKUTUJ. Powiesz ile koni, Nm i przy jakich obrotach chcesz miec :mrgreen: On Cie podliczy i zrobisz :shock: i trochę Ci zapał ostygnie
-
[b5 1.9 TDi 1Z] Tuning 90 KM --> 140 KM [brać turbo od AW
skoro stac Cie zeby wydac kilka tys zl za jednym razem to prosze bardzo. Ja czekam na efekty... Nie zapomnij o wydechu i IC. To przeciez podstawa!!!!
-
[b5 1.9 TDi 1Z] Tuning 90 KM --> 140 KM [brać turbo od AW
a masters to przeciez tdi-tuning :mrgreen: a tam masz hamowac LOL jak to czytam to nie wiem czy sie smiac czy plakac. 0 pojęcia o czymkolwiek a podejmujesz sie takiej przerobki. Wez kolego pokaz jakies konkrety wkoncu bo jak nrazie to tylko na slowach se konczy. Rob to powoli a nie wszystko naraz. Soft - pojezdzisz i zobaczysz czy Ci wystarczy, Nie to dalsze mody
-
poszerzanie błotników w B5 sedan
ma rezane a zderzak, hmm nie wiem [ Dodano: 13-12-2006, 12:46 ] kaj82, ten pug nie wyglada jakby mial wyciagane nadkola... ale dzieki za info
-
poszerzanie błotników w B5 sedan
poziek, dla jasnosci mam 225 i 255. I wcale nie narzekam. Bo jeździć trzeba umieć :twisted: Nie zapierdzielam bezmyslnie po drogach jak Ty na swoich slicznych 15-ach A jesli jest mokro to poprostu uważazam na drodze albo trzymam auto w garazu i jezdze innym Co do czasow to na bemowie auto nie jezdzilo tak jak powinno. Teraz jest duzo lepiej - wreszcie laduje ile trzeba :twisted: A czy to przyrost formy nad treścia to nie wiem. Widziales foty A4 2.8 V6 sedan przerobionego na RS4? Wyglada to przekozacko :twisted: [ Dodano: 13-12-2006, 09:53 ] http://members.lycos.co.uk/rs4sedan/
-
[b5 1.9 TDi 1Z] Tuning 90 KM --> 140 KM [brać turbo od AW
na gadaniu się skończy :razz: Jeszcze do wiosny Ci sie 10 razy odmieni
-
poszerzanie błotników w B5 sedan
nie rozumiemy sie zderzaka ktory mam na aucie rezac nie trzeba i kropka Tylko wyciagnac blotniki, zderzak sam sie rozejdzie!