Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bimberson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bimberson

  1. Nie mam jeszcze felg więc średnio, a chce się zorientować wcześniej plus takie wypowiedzi są raczej zbędne ?
  2. Od grzeję trochę temat, do et 56 7.5j 17 kapeć 225/45, dystanse 17 i 20 czy 20 i 25????
  3. Jakie to wziąść? Czy wszystkie takie same są -30?
  4. A to co nie tak z 45?
  5. A pytanko jeszcze 17x8j et 35 215/45 wejdzie ?
  6. Siema felgi 18x7j et 38 na 225/40 w b6 sedan 1ba zawias jak to siądzie??
  7. To wiem, ale zielony trochę jestem, no ale jakoś zadecydować trza będzie ??
  8. Znowu poprzedni właściciel jeździł na 225/45 i doradza takie bo lepiej wygląda haha i bądź tu mądry
  9. Za wiecha seria 1ba chyba tak, no żeby jakoś wyglądało
  10. Witam jakiego rozmiaru opon szukać do 17x7j et 35 ? 215 czy 205???
  11. Dobra wziąłem je, teraz pytanie jakie opony 215 czy 205?????
  12. Witam pisze z pytaniem w b6 jak wejdą koła 17x7j et 35 ? Jakie opony najlepiej do takiego koła seryjne zawieszenie
  13. Znajomy mi coś mówił żeby dać 5%
  14. 20% w sensie przepuszczania? Czy jak :/ ziezielony trochę w temacie jestem hehe Edit Dobra ogarnęłam ze 20% przepuszczania, a jakbym dał troszkę ciemniejsza jak by to wyglądało?
  15. Bimberson opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam w piątek odstawiam sedana b6 ly7w na przyciemnianie szyb nad jakim % się zastanowić żeby ładnie wyglądała?
  16. Witam, czy te felgi podjdą p$p do a4 b6 2003r ??? Ma ktoś może fote jak siedza na sedanie ly7w ? Screenshot PRNT.SC Captured with Lightshot
  17. Witam! Pytanie pchać się w to czy szkoda pieniędzy ? AUDI A4 B6 B7 S4 S LINE SEDAN AVANT LISTWY NA DRZW Łódż - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz z Łódż - AUDI A4 B6 B7 S4 S LINE SEDAN AVANT LISTWY NA DRZW, na Allegro.pl, za 350 zł w kategorii {Części karoserii} - {Drzwi}. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 9390295148? Radość...
  18. Witam, takie pytanie do sedana 1.9 130, zawiecha 1ba, na wiosne chce wsadzić jakieś 17, Jakie sprężyny wsadzić żeby ładnie to siadło ? I lepiej inne amorki też dać ?
  19. Bimberson opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam posiadam a4b6 1.9 tdi na zawieszeniu 1ba, jakie zawieszenie s line założyć żeby ładnie obniżyć a jednocześnie zachować komfort ??? Ma wiosne planuje założyć jakieś 17 żeby to ładnie wyglądało
  20. Aparat rozwalony w telefonie ?? ale zamonotowalem już tylko na innych śrubach, błąd skasowany chula
  21. Wracając zamówiłem czujnik i przyszedł z innym mocowaniem, numer ten sam, czym one się jeszcze mg różnic? Czy zakładać i przymocować go jakos
  22. A jakiś program do tego ?
  23. B6, 1.9 tdi 130
  24. A polecisz może jakiś tani komp diagnostyczny ? Czy opłaca się kupować te na bluetooth do telefonu ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.