Treść opublikowana przez gordo
-
Znaczenie ET Felgi
ET30 nie będzie wystawać z przodu poza obrys bo ludzie różnie piszą?
-
Znaczenie ET Felgi
Witam. Felga 18, 8J, ET30, zawieszenie 1BV czy podejdzie do A4 B7 avant żeby nie ocierało i za mocno nie wystawało? Zaciski z przodu fabryczne 320mm. Również jakie oponki do tego żeby w miarę fajnie wyglądało?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Gum-Plast w Sitańcu.
-
Uszkodzona cewka zapłonowa i brak błędów
Ktoś mi napisał, że za takie drgania na rozgrzanym silniku może odpowiadać również wariator rozrządu. Czy to jest w jakiś sposób możliwe? Moim zdaniem coś by tłukło i łańcuch by dzwonił podczas odpalania ale oczywiście mogę się mylić.
-
Uszkodzona cewka zapłonowa i brak błędów
Zdjemowany był kolektor przy wymianie termostatu oraz uszczelki pokrywy zaworów, nie było źle. Dodatkowo jeżdżę na dodatku do benzyny od Archoil AR6900P Czyli mówisz, że nie ma sensu wymieniać cewek?
-
Uszkodzona cewka zapłonowa i brak błędów
Jakieś 10 tyś temu. Obie poduszki silnika również, a także skrzyni biegów. Założone oryginały.
-
Uszkodzona cewka zapłonowa i brak błędów
Już nie wiem co wymienić bo okropnie telepie autem jak się rozgrzeje na postoju ale i czuć podczas jazdy. Nie ma żadnych błędów. Myślałem też o wtryskach ale vcds niestety nie pokazuje ich parametrów.
-
Uszkodzona cewka zapłonowa i brak błędów
Rozumiem ale objawy mogą występować jak najbardziej?
-
Uszkodzona cewka zapłonowa i brak błędów
Witam. Panowie czy w jakiś sposób niedomagająca cewka zapłonowa może nie wykazać błędu w vcds i dawać delikatne objawy typu niższe obroty po rozgrzaniu, trzęsienie budą oraz czasami słabe osiągi podczas przyśpieszania. Czy jednak gdyby miała dawać powyższe objawy to powinien być na 100% błąd w vcds?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Daj znać jak się jeździ względem 1bv.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie, a jest w Zamościu dobry mechanik od zawieszenia który montuje elementy zgodnie ze sztuką tj. nie skręca wszystkiego na max na podniesionym aucie?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Dzięki panowie. Dużo rzeźby żeby to zamontować bo znalazłem taką osłonę w aso ale jest do 4.2. Trzeba dodatkowe spinki, śruby itd bo w aso koszt takiego kompletu spinek to ok 100zł.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Osłona którą masz na zbiorniczku wspomagania jest tylko do wersji 2.0 czy podejdzie np. do 3.2
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Ktoś próbował poniższych ledów plus kasowniki? Myślę, że to dobra opcja tylko nie wiem jak z nagrzewaniem bo jako drl będą świecić ciągle. allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
To nie żebraj gdzie kupić sprawdzone ledy. Kup na alli i problem z głowy. Cynk na sprawdzone dostałeś. Tyle w temacie.
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Kilkaset osób zadowolonych, to nie wystarczy? Od kolegi powyżej chciałeś kupić, też ma sklep internetowy? Dla mnie to możesz sobie i u chińczyka kupić za 5zł, osobiście mi to zwisa ale nie spodziewałem się, że aby kupić sprawdzone ledy potrzebujesz sklepu internetowego na skalę chociażby allegro.
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Pisałem ci już wyżej, że sprawdzone żarówki sprzedaje PromotorLight Device. Kilkaset osób zadowolonych.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Będzie ścięta ale muszę najpierw mieć pewność, że podejdzie bez dodatkowych kosztów Dzięki wielkie za pomoc.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Zobaczysz czy podejdzie?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Dzięki. Mam multifunkcję oraz łopatki F1. Czyli nie muszę nic dokupywać dodatkowo.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Witaj. Mogę kupić kierownicę taką jak masz u siebie. Czy dużo rzeźby jest żeby działały wszystkie przyciski? Głównie chodzi mi o zmianę stacji radiowych oraz piosenek, a także pokrętło głośności. Trzeba przerabiać jakieś wtyczki, moduły itd.? Oczywiście poduszka również musi być podłączona jak należy.
-
Aktualizacja softu skrzyni 6HP19
Zrobiłem już trochę km po tych wszystkich wymianach i przyznam szczerze, że jak jadę normalnie, spokojnie to również nie czuję zmian biegów. Z 2 na 3 może jest delikatnie odczuwalne ale już na wyższe to tylko widzę na fisie, że przerzuciło. Przy ostrym bucie już jest odczuwalne ale czy mocno to już odczucia subiektywne.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Też staram się jakoś sobie radzić. W sumie to trzeba mi sprawdzić okablowanie pomiędzy G419, a J104 żeby wykluczyć ewentualną awarię czujnika. edt. Naprawione samodzielnie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jest w Zamościu jakiś magik co potrafi zdiagnozować i naprawić świecącą kontrolkę ESP?
-
A4 B7 Dualsensor ESP - błąd 00493
Kolego od czego wypięła się ta kostka? Walczę u siebie z esp, już 2 czujnik do podmiany. Jest ok przez jakieś 2 minuty i podczas jazdy zaświeca się esp. Nie wiem czy 2 czujniki z rzędu uszkodzone czy gdzieś indziej szukać przyczyny.