Treść opublikowana przez gordo
-
A4 B7 2.0 TDI BPW quattro problem ze stukaniem przy wciskaniu i puszczaniu pedału gazu
Witaj. Coś ruszyłeś z tym problemem?
-
Zagadkowe wibracje auta
Witaj. Mam podobny problem z tym że autem delikatnie buja na lewo i prawo naprzemiennie. Bardzo dobrze to czuć kiedy jadę 40km/h i puszczę gaz. Wtedy telepie na obie strony, efekt taki jak by opony miały jakieś defekty typu guzy na bieżniku. Opony nowe, 2x sprawdzane na wulkanizacji, nie ma żadnych wad. Czuć to też kiedy jade 70-80km/h i puszczam gaz ale wtedy to już czuć na fotelu że trzęsie. Zawieszenie sprawdzone na SKP. Dodatkowo np. kiedy jadę spokojnie na 6 biegu i dodam gwałtownie gazu to słychać stuknięcie od spodu, skrzynia wtedy redukuje na 4 bieg. Sama skrzynia zachowuje się dobrze, plynnie zmienia biegi. Ten sam stuk słychać kiedy odpuszczam gaz. Dzieje się to losowo.
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Można uaktualnić 1szy post bo zdjęcia wygasły i ciężko cokolwiek zrozumieć?
-
Regulacja ksenonów przez diagnostę
Gdzie można kupić aktualnie ten osprzęt z lamp do B8 tj. soczewki i odbłyśniki?
-
Regulacja ksenonów przez diagnostę
Prosta ale trzeba również demontować zderzak. Czyli ogólnie lampy w B7 nie są mistrzami świecenia nawet jak są nowe skoro jest opcja aby wymienić odbłyśnik z B8.
-
Regulacja ksenonów przez diagnostę
Niedawno wymontowywałem lampy, czyściłem od środka i wstawiłem nowe klosze więc ta opcja odpada bo nie chce się mi znowu bawić w demontaż i rozklejanie. Jakieś inne palniki ewentualnie które zaświecą lepiej? Nie wiem czy nie mam jeszcze fabrycznych które już mają 15 lat ale nie widać, żeby były wypalone bo barwa światła dosyć ładna.
-
Regulacja ksenonów przez diagnostę
Ogólnie to bixenony w B7 nie świecą jakoś super. Nie wiem czy to wina barwy swiatła czy samych żarników ale nie ma efektu wow. Posiadam fabryczne Philips Xenstart 4850K. Da się jakoś polepszyć te lampy czy one po prostu tak mają? W poprzednim aucie zwykłe H7 w nowych lampach świeciły nie gorzej.
-
Regulacja ksenonów przez diagnostę
Śrubka nad kierunkiem od czego może być bo nie było żadnej reakcji jak zacząłem nią kręcić? Myślę, że nie będą bo podniosłem minimalnie lewą, poza tym i tak wybieram się na SKP żeby mi ustawili jak należy. W sumie wymieniałem tylko klosze w lampach ale były demontowane więc na pewno się trochę rozregulowały.
-
Regulacja ksenonów przez diagnostę
Jednak ta od strony silnika. Trochę podniosłem na włączonym aucie więc chyba nie powinno być problemu bo świeciły tak jak na zdjeciu.
-
Regulacja ksenonów przez diagnostę
To się zdecydujcie panowie bo nie chcę rozregulować lamp
-
Regulacja ksenonów przez diagnostę
-
Regulacja ksenonów przez diagnostę
Panowie które to są śruby do regulacji wysokości bo chciałbym lewą lampe delikatnie podwyższyć gdyż świeci bardzo blisko.
-
Serwis dla S4 b6/b7
Witaj. Jak wyszło cenowo? Cały czas robię rozeznanie gdzie najlepiej wymienić rozrząd w 3.2 FSI. Mam już kilka opcji ale wciąż szukam dobrego i potwierdzonego majstra.
-
3.2 fsi duże spalanie czy norma?
Chyba coś Ci się przyśniło z tym spalaniem w mieście. Tyle to pali 1.6 ale na pewno nie 3.2 i to jeszcze w quattro choć nie wiem jak spokojnie byś jeździł. Fizyki nie oszukasz i na powietrzu to auto nie jeździ. Coś masz popsute skoro tyle wychodzi.
-
ile ma średnicy końcówka wydechu w b7 1.8t?
Posiadasz może ten numer?
-
Wymiana końcówek wydechu
Witam. Panowie czy ktoś wymieniał już oryginalne końcówki wydechu? Czy da się zdjąć bez cięcia bo widziałem od dołu, że jest delikatny spaw który myślę, że bez problemu da się spiłować i końcówka powinna wyjść ale oczywiście mogę się mylić. Są jakieś konkretne które będą pasować czy zostaje tylko oryginał? Dodam, że moje są dosyć mocno wżarte i już nie idzie ich wyczyścić nawet polerką mechaniczną
-
ile ma średnicy końcówka wydechu w b7 1.8t?
Panowie czy końcówki wydechu są takie same jak w 2.0 oraz 3.2 w B7?
-
Montaż nawigacji i kolorowego fisa
Napisz do nich https://www.facebook.com/vagprojekt1/
-
Jakie ledy ?
Do świateł mijania ledy to kiepski pomysł i wątpię, że ktoś wstawi takie fotki. Przy pierwszej głębszej kontroli z pewnością zabiorą dowód rejestracyjny no i będziesz oślepiał innych. Chyba, że masz soczewki w lampach to wtedy można coś szukać i kombinować ale lampy w B7 nie są przystosowane pod ledy mijania.
-
A4 b7 jakie żarówki do świateł dziennych
H7 do jazdy dziennej w B7? Pierwsze słyszę. Co do twojego pytania to jest temat podczepiony, tam szukaj. Ja aktualnie zamówiłem Philips P21W Vision Plus. Myślałam o ledach ale nie ma nic ciekawego oprócz typowych chińskich które świecą paskudnie. Chodzą mi po głowie te poniżej ale dosyć drogie jak na "no name". M-Tech P21W R10W Ba15s Dioda LED CANBUS 7005690476 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 35 zł - M-Tech P21W R10W Ba15s Dioda LED CANBUS...
-
Końcówki wydechu 3.2 FSI
Podpinam się do tematu. W ogóle da się zdemontować te końcówki w 3.2?
-
A4 B7 Kilka pytań o tiptronic
Dokładnie tak jak u mnie. Czyli wszystko ok. Jeszcze pytanie o olej. Mam skrzynię 6 biegową, kod to HHM. Jaki olej będzie odpowiedni? Czy febi będzie ok? OLEJ AUTOMATYCZNEJ SKRZYNI VW AUDI BMW G055005A2 7582143992 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 182,58 zł - OLEJ AUTOMATYCZNEJ SKRZYNI VW AUDI...
-
A4 B7 Kilka pytań o tiptronic
Bardzo dziękuję za rzeczową odpowiedź. U mnie wygląda to tak że nawet przy spokojnym ruszaniu na trybie D jedynka tak jak by była tylko do ruszenia autem i za dosłownie chwilę wskakuje już 2 bieg. Nie wiem czy to normalne czy coś ze skrzynią jedbak jest nie tak.
-
A4 B7 Kilka pytań o tiptronic
Ponawiam prośbę.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ponoć da się poprzez wyciągnięcie skrzyni ale wtedy trochę utrudniony dostęp.