Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gordo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gordo

  1. Ok w takim razie nagraj filmik i pokaż na czym polega ten lockup skoro nie chcesz podać wiarygodnego źródła, że tak ma właśnie być. U mnie w aucie też 3 bieg wchodzi jak by 2 razy tzn. zapnie 3 bieg, następnie obroty trochę spadają i znowu się podnoszą cały czas na 3 biegu i właśnie wtedy jest wrażenie że się ślizga lub 3 zapina się dwa razy. Uważam, że to nie jest normalne i tak być nie powinno. Nigdzie nie znalazłem wiarygodnych informacji na ten temat (np. na stronie ZF o niczym takim nie napisali), wszystkie opinie jakie przeczytałem to właśnie internetowi znawcy którzy twierdzą, że tak ma być. Przejrzałem też różne filmiki na youtube i u nikogo nie zauważyłem tego sławnego lockupu - z pewnością napiszesz, że mają też skrzynię do naprawy
  2. tak, jasne Sprawna skrzynia do naprawy. Jak pisałem wyżej: podaj wiarygodne źródło, że właśnie tak ma być, a nie opinie internetowych znawców.
  3. Podaj źródło takiej informacji bo u kolegi w bmw E60 z tiptronic 6HP19 takie zjawisko nie występuje jak lockup. Skrzynia zmienia biegi płynnie.
  4. Odnośnie 3 biegu który załącza się jak by 2 razy to doczytałem iż jest to problem wyrobionego zaworu obsługującego lockup.
  5. Będą malowane czy oklejane?
  6. Nie ma aukcji. Dogadujesz się na messengera. Sam kupiłem do wstecznego oraz do dziennych. Kilkadziesiąt osób zadowolonych.
  7. Napisz na Facebooku do niego. Promotor Light Devices - Strona główna | Facebook WWW.FACEBOOK.COM Promotor Light Devices, Białystok. 6 tys. osób lubi to...
  8. Miałem taką sytuację na ledach z alli. Niby były z canbus ale wyświetlały błąd do momentu włączenia. Na tych od promotora już nie ma tego problemu.
  9. Mam lewą skrętną, stan ideał. Jeżeli musi być biały kierunek to po prostu rozklejasz i wyciągasz klosz od kierunku, do tego żarówki diamond chrome i masz białe.
  10. gordo odpowiedział(a) na turborzeznik temat w 3.2FSI
    Tak właśnie patrzę i wymiana dla ogarniętego mechanika to kwestia 30 min. Na spokojnie do 1h. Termostat najlepiej oryginał prawda?
  11. gordo odpowiedział(a) na turborzeznik temat w 3.2FSI
    Mechanik który na codzień nie robi V-ek poradzi sobie czy trzeba fachowca szukać?
  12. gordo odpowiedział(a) na turborzeznik temat w 3.2FSI
    Panowie dużo roboty jest z wymianą termostatu oraz czujnika?
  13. Do dziennych polecam P21W od PromotorLightDevice. Przerobiłem już kilka różnych i te wypadają najlepiej. Na pewno też ma do postojowych. Wyżej pisałem, że cena na wyrost ale odwołuję i stwierdzam, że naprawdę warto.
  14. Vcds i kabel mam. Jak jesteś w stanie sobie to sam ustawić to nie ma problemu.
  15. gordo odpowiedział(a) na piotr827 temat w Audi A4 B7
    Ok, dzięki. Za to masz lepsze odbłyśniki jak w B7 Biorę CBI z oficjalnego sklepu osram. Jak ma świecić to ma świecić dobrze.
  16. gordo odpowiedział(a) na piotr827 temat w Audi A4 B7
    Zadowolony jesteś z tych żarników?
  17. gordo odpowiedział(a) na piotr827 temat w Audi A4 B7
    @Muskel1 masz może sprawdzone źródło i w miarę dobrą cenę?
  18. gordo odpowiedział(a) na piotr827 temat w Audi A4 B7
    Tego akurat nie doczytałem, a jak najbardziej chcę żeby wszystko było zgodne z przepisami. Martwi mnie tylko to cool blue czy nie pogorszy jakości światła w nocy. Lampy mam nówki oryginały ale żarniki (philips 4850k) zostały ze starych i nie do końca jestem zadowolony.
  19. gordo odpowiedział(a) na Hanys83 temat w Audi A4 B7
    Nie bardzo rozumiem. Masz 3 uchwyty na których trzyma się lampa i to dzięki nim ustawiasz jak być powinno.
  20. gordo odpowiedział(a) na Hanys83 temat w Audi A4 B7
    Względem błotnika.
  21. gordo odpowiedział(a) na piotr827 temat w Audi A4 B7
    Waham się między osram CBI, a właśnie tą bosmą bo różnica w cenie 2x. Jak się sprawują na dzień dzisiejszy?
  22. gordo odpowiedział(a) na Hanys83 temat w Audi A4 B7
    Nie dokręcam na maksa lamp przed założeniem zderzaka, żeby później mieć jeszcze jakieś pole manewru,
  23. gordo odpowiedział(a) na Hanys83 temat w Audi A4 B7
    Ustawiasz, żeby było dobrze spasowane względem zderzaka i maski więc to żaden problem. Po zamontowaniu jedziesz do skp i ustawią lampy za 10-20zł.
  24. gordo odpowiedział(a) na Hanys83 temat w Audi A4 B7
    Koszt w zależności od mechanika/warsztatu. Żeby wymienić przednie lampy trzeba zdemontować przedni zderzak bez znaczenia jakie by nie były. Jak masz trochę zdolności manualnych to sobie poradzisz sam z wymianą.
  25. Mam taki zestaw jak poniżej i świeci pięknie. 1. Filtr W5W LED CAN BUS rezystor CANBUS bez błędu 6712258767 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 9,98 zł - Filtr W5W LED CAN BUS rezystor CANBUS bez błędu (6712258767). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! 2. ŻARÓWKI PHILIPS LED W5W T10 6000K POSTOJOWE 6445772602 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 54,40 zł - ŻARÓWKI PHILIPS LED W5W T10 6000K POSTOJOWE (6445772602). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.