Treść opublikowana przez gordo
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Po 2 dniach wszystko wróciło do normy. Nic już nie wyje, pompa pracuje normalnie.
-
Pobór oleju w waszych 3.2
Chciałbym się dowiedzieć ile wasze silniki pobierają oleju oraz jaki zalewacie i polecacie do tego silnika? Mój wziął jakieś 200ml Motula X-clean 5W40 po 1700km. Aktualnie mam Ravenol VST 5W40 i zrobione jakieś 400km. Narazie nie zauważyłem ubytku na bagnecie. Jak to wygląda u was i jakie oleje preferujecie A3/B4 czy C3?
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Ale przed wymianą wszystko było ok. Co prawda auto stało ponad miesiąc nie ruszane i z delikatnym ubytkiem płynu wspomagania w zbiorniczku ale jak wspomniałem nie było odpalane.
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Rozwiązałeś problem? U mnie wymieniony płyn, nowy pasek wielorowkowy, rolka napinacza oraz rolka prowadząca i mam ten dźwięk co Ty.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Jakie żarówki masz w kierunkowskazach przednich? Wszędzie jest napisane, że kierunki to P21W lub PY21W. Aktualnie w swoich bixenonach mam P21W i niebawem będę miał lampy z białym kierunkiem. Chciałbym wstawić Osram Diadem Chrome ale są tylko PY21W, a one mają niesymetryczne bolce na trzonie żarówki.
-
Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
Panowie ile wchodzi płynu chłodniczego do naszych 3.2?
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Ponawiam prośbę bo aktualnie ten temat nie ma sensu.
-
Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
Czy ktoś już wymieniał odmę? Gdzie jest zlokalizowana?
-
Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
Panowie jak to jest z tym olejem, a mianowicie jaka klasyfikacja? C3 midsaps czy raczej fullsaps Acea A3/B3? Czy ten model audi posiada tzw. katalizator TWC?
-
3.2fsi cala odma
Udało się coś ustalić z odmą?
-
Logi z nawigacji i przebieg auta
Dzięki. Pogooglowałem trochę i faktycznie tak jest. Czy te błędy da się jakoś wykasować żeby nie wracały?
-
Logi z nawigacji i przebieg auta
Witam. Robiłem dzisiaj Autoscan i wyszło kilka błędów ale moją uwagę przykuły logi z nawigacji (była dokładana RNS-E), a dokładniej wpis Freeze Frame i Mileage. O co z tym chodzi bo chyba nie jest to prawdziwy przebieg auta? Logi poniżej: 6 Faults Found: 00446 - Function Limitation due to Under-Voltage 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100010 Fault Priority: 7 Fault Frequency: 1 Reset counter: 77 Time Indication: 0 Date: 2020.07.04 Time: 15:35:32 Freeze Frame: Voltage: 12.50 V Mileage: 655350 km Count: 65535 Clock: 255:255 00862 - Antenna for GPS Navigation (R50/R52) 011 - Open Circuit - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100010 Fault Priority: 7 Fault Frequency: 1 Reset counter: 77 Time Indication: 0 Date: 2020.07.04 Time: 15:35:32 00856 - Radio Antenna 011 - Open Circuit - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100010 Fault Priority: 7 Fault Frequency: 1 Reset counter: 77 Time Indication: 0 Date: 2020.07.04 Time: 15:35:32 00858 - Connection; Radio Intermediate Frequency (IF) Output to Antenna Amplifier 011 - Open Circuit - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100010 Fault Priority: 7 Fault Frequency: 1 Reset counter: 77 Time Indication: 0 Date: 2020.07.04 Time: 15:35:32 01317 - Control Module in Instrument Cluster (J285) 008 - Implausible Signal - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00101000 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 1 Reset counter: 77 Time Indication: 0 Date: 2020.07.11 Time: 17:02:06 Freeze Frame: Bin. Bits: 11011011 Bin. Bits: 11 02005 - Coding Pin 004 - No Signal/Communication Freeze Frame: Fault Status: 00101000 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 1 Reset counter: 77 Time Indication: 0 Date: 2020.07.11 Time: 17:02:06
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Podzielisz się informacją jakie masz ledy do dziennych?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
To Cię czeka rozklejanie klosza ale całe szczęście idzie to łatwo. Najgorsza robota przy demontażu zderzaka.
-
Płukanie silnika
Jeżeli będzie ciekło to i tak trzeba by było to zrobić w końcu. Co do oleju to też przeszedłem na ravenol z tym że VST 5W40. W porównaniu do motula x-clean jest bardzo rzadki, praktycznie jak woda kiedy ostatnio sprawdzałem na bagnecie zaraz po jeździe.
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Nie imputuj mi że chce zrobić coś taniej bo nie o to mi chodziło. Przeczytaj co napisałem wyżej. Wolę wydać 160zł na ledy Philipsa lub osrama z dedykowanymi opornikami również tych firm aniżeli na chińskie ledy z alliexpress w tej samej cenie które kupując samemu wydasz 1/10 tej ceny.
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Akurat w złożeniu tego nie ma żadnej filozofii ale jeżeli wolisz płacić komuś tyle kasy za coś co można kupić na alli za 20zł to już twoja sprawa bo on na pewno tam się zaopatruje.
-
Płukanie silnika
Zrobiłem u siebie płukanie tec 2000. Co chcesz dokładnie wiedzieć?
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Nie wiem czy najlepiej. 80zł za sztukę za chińczyka to trochę na wyrost. Lepiej kupić Philipsy lub osram plus rezystory bo też mają w ofercie.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Najładniejszy kolor dla tego auta. Chciałem właśnie w takim ale ktoś mi sprzątnął sprzed nosa. Jak Ci się jeździ na tym zawieszeniu, nie uważasz że jest za twardo, a na prostej drodze delikatnie buja? Super masz spasowanie przodu z tyłem, u mnie dosyć mocno przednie koła są wyżej, tylne praktycznie chowają się w nadkola. Sprawdzałem amory i sprężyny na skp i pan powiedział, że jest wzorowo. Jak osiągnąłeś taki efekt na tym zawieszeniu?
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
Dzięki wielkie czyli mogę zamawiać ZF Life Guard 8
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
Pomożesz z tym bo chciałbym jutro zakupić olej.
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
WAUZZZ8
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
Panowie jeżeli olej nie był nigdy wymieniany w skrzyni 6HP19 i zrobię wymianę statyczną to mogę bez stresu wlewać ZF Life Guard 8 który rzekomo jest kompatybilny z poprzednimi olejami i powinien bez problemu wymieszać się z poprzednim olejem bez szkody dla skrzyni?
-
seryjne amortyzatory i sprężyny -35 H&R
Witaj. Założyłeś już coś bo też mam sline i chciałbym jednak coś bardziej komfortowego.