Treść opublikowana przez gordo
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Rozrząd w 3.2 fsi. Aso chce 10 tys.
-
A4 B7 Kilka pytań o tiptronic
Co do reszty pytań ktoś się może odnieść?
-
A4 B7 Kilka pytań o tiptronic
Witam. Czytałem gdzieś, że jeżeli olej nie był nigdy wymieniany w skrzyni tiptronic to lepiej go już nie wymieniać przy przebiegu ponad 200 tyś. Stąd mam parę pytań: 1. Moje auto ma ponad 200 tyś. ale nie wiem czy olej był kiedykolwiek wymieniany. Jeżeli zrobię wymianę statyczną to czy mogę w jakiś sposób pogorszyć stan skrzyni, a nawet polepszyć? 2. Czy 1szy bieg włącza się dosłownie tylko na chwilę i jest to normalne w trybie D jeżeli ruszamy spokojnie? 3. Czy tryb D nadaje się tylko do spokojnej jazdy bo zauważyłem, że przy cięższej nodze trochę dziwnie się zachowuje tzn. przy dosyć niskich prędkościach powiedzmy 40 km/h wrzuca już 4 bieg i ogólnie brak wtedy dynamiki auta, trzeba zrobić dosyć mocnego kicka gazu żeby zredukował np. do 2. Przy 60km/h potrafi jechać na 5 biegu. 4. Z 1 na 2 i z 2 na 3 czuć że biegi się zmieniają, natomiast już przy wyższych jest to mniej odczuwalne. Czy to normalny objaw? 5. Czy to normalne, że jak auto stoi kilka dni nie jeżdżone to po odpaleniu silnika i wrzuceniu trybu D zatelepie delikatnie autem, a dokładniej odczuwalne jest że ten bieg się załączył? Nie jest to jakieś mocne uderzenie ale po prostu czuć. 6. Jak sprawdzić samemu jeżeli jest taka możliwość model skrzyni biegów? Chodzi mi o oznaczenie bo wiem że mam 6 biegowy tiptronic ale nie wiem dokładnie jaki model. Z góry dziękuję.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Witam. Jakiś spec od audi w Zamościu to jest?
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Witam. Ktoś testował te żarówki? M-Tech P21W R10W Ba15s Dioda LED CANBUS 7005690476 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 35 zł - M-Tech P21W R10W Ba15s Dioda LED CANBUS (7005690476). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
-
Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
W moim 3.2 nie słychać tego terkotania. Co prawda silnik cyka ale to chyba akurat normalne. Co do samego rozrządu to co należy wymienić aby mieć spokój z tematem na kolejne 100k km? Mechanik wycenił mi na 8-10 tys. za wymianę, a czytałem, że ludzie zamykali się w 5 tys.
-
Polecany mechanik od Audi
Czy w którymś z powyższych serwisów ogarną rozrząd w 3.2 FSI?
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Ja kupiłem właśnie kompletne i po 3 dniach się przepaliły ale możesz podesłać.
-
Czy zwykłe żółte żarówki mogę zamienić na jakieś niebieskie?
Jeżeli chcesz niebieskie żarówki które będą świecić na biało to polecam Powertec super white. Co prawda nie będzie to idealna biel bo chyba żadna zwykła żarówka nie da takiej barwy ale przerobiłem już kilka i te świecą naprawdę ładnie no i mają homologację.
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Czy ktoś próbował zamontować same żarówki w oryginalne klosze podświetlenia tablicy, np. te? C5W C10W Dioda M-Tech LED 41mm 3lata CIEPŁA BIEL 7212347610 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 28,99 zł - C5W C10W Dioda M-Tech LED 41mm 3lata CIEPŁA BIEL (7212347610). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
-
Bi-xenon a halogen- różnica odbłyśników między lampami
Odbłyśnik jest inny niestety. Sam szukam ale ciężki temat. Gdyby ktoś miał to chętnie odkupię. Oczywiście dotyczy A4 B7 bo kolega wyżej zasugerował audi B6 ale temat jest w dziale o B7. Tak swoją drogą to nie da się tego zregenerować poprzez ponowne napylenie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzień dobry. Dopiero zacząłęm przygodę z audi. Mam nadzieję, że będzie długa i udana Pozdrawiam.