Treść opublikowana przez NelsonPL
-
Nowe paliwo E10 na stacjach benzynowych od 2024r
Totalny bajzel jest przez to nowe paliwo... Na jednych stronach piszą, że niby mogę stosować na innych, że jak mam fabryczne Webasto to nie można. Dzwoniłem do ASO i nawet tam nie potrafili odpowiedzieć na moje pytanie... Nic nie wiedzą... Do B6 bym nie ryzykował...
-
B8 TrOOOOp
Nie można... Mam ogrzewanie Webasto...
-
Nowe paliwo E10 na stacjach benzynowych od 2024r
Dokładnie... Czyli jak mam webasto fabryczne i z tego co wyczytałem nie mogę tankować E10 to jestem zmuszony tankować 98 bo innego wyboru nie mam. Czyste złodziejstwo.
-
Nowe paliwo E10 na stacjach benzynowych od 2024r
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.. Od nowego roku chcą nieźle skroić kierowców.... Powinien być wybór czy ktoś chce E5 E10 E1000 itd a ne narzucanie ... Zwykły skok na kasę...
-
Nowe paliwo E10 na stacjach benzynowych od 2024r
Pytanie za 100PKT Czy 95 E5 po 1 stycznia będzie nadal dostępne? Będzie można wybierać czy się chce E5 czy E10? Mam w swoim Webasto i z tego co wyczytałem to nie mogę stosować E10
-
B8 TrOOOOp
Od 1 Stycznia zmiany na stacjach paliw. Nie będzie już 95-tki E5 tylko E10 Moje pytanie: Czy mogę tankować E10 czy muszę przejść na 98-ke? Myślę, że sporo kierowców będzie miało z tym problem....
-
S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J
Super projektory... Osobiście tez mam takie ORI z przodu i z tyłu... Warto wydać było więcej kasy...Nie ma porównania z innymi.
-
Nero B8 2.0T--->> 270HP /19" Spoke Y 8.5J / Eibach pro-kit
Polecam zamek z firmy Febi Wymieniałem u siebie aż w 3 drzwiach. Koszt jednego 230-250 zł Przed zakupem zamka zalecam sprawdzić na starym ilu jest PIN-owy
-
Nero B8 2.0T--->> 270HP /19" Spoke Y 8.5J / Eibach pro-kit
Otwiera ale nie zamyka drzwi.... Przerabiałem to u siebie. Zamek do wymiany.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
3 Lata z ULTRA
-
B8 TrOOOOp
Jeszcze nie mam Mam zamiar taką kupić.
-
B8 TrOOOOp
Koszt: 3.379zł i tylko taką wersję polecam.
-
B8 TrOOOOp
Tylko oryginalny z firmy Adako. i najlepiej taką wersje: HEX-NET® + VCDS® i VCDS-Mobile® - Pro
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Jeśli chodzi o wymianę zamków w A4 B8 to jestem profesjonalista. Jeśli ktoś chciałby wymienić to zapraszam.(wymienię z przyjemnością)
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
B8 TrOOOOp
Pytanie: Jeśli od strony kierowcy zamek jest 9 PINów (który już wymieniłem) to czy od strony pasażera też będzie 9 PIN-ów, czy może być inny? Lepiej rozebrać i sprawdzić? Pytam, bo mam do wymiany jeszcze ten jeden. Ps. Pytanie już nieaktualne. Sprawdziłem i jest tam 7 -Pinów
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
B8 TrOOOOp
Nie odkręcali młotkiem itd. Rozmawiałem w serwisie z nimi. To zmęczenie materiału. Widziałem tą nakrętkę i swoje lata już miała. Założyli nową, nową uszczelkę, porządnie umyli całe auto ( pod spodem też gdzie był wyciek) Oczywiście też przeprosili, że tyle to trwało. Za uszczelkę i nakrętkę ORI oczywiście zapłaciłem. Robili jazdy testowe i jak na razie widzę, że jest wszystko elegancko. Na zdjęciu pokazane na innej w którym miejscu było spore pęknięcie.
-
B8 TrOOOOp
Filtr paliwa zakupiony był w ASO Jednak wymiana nie w ASO a w dużym servisie w którym robiłem już (zawieszenie, hamulce itd) i do tej pory wszystko robili OK To spory serwis bo naprawiają tam też ciężarówki. Więc raczej ogarniają.? Taka ich wpadka.
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem jak to odkręcali ale oczywiście za to nie zapłacę i dokładnie sprawdzę czy nie ma wycieku.
-
B8 TrOOOOp
Tylko nie wiem czy zauważyłeś ale ja mam benzynę.? Już wszystko jasne, jaka przyczyna wycieku paliwa. Wiadomość z serwisu: Została lekko uszkodzona nakrętka dociskowa. Zamówili nową.
-
B8 TrOOOOp
Rozumiem... Bałem się, że taki wyciek mógł prządnie zabrudzić wnętrze auta. (czuć paliwem) Podczas jazdy mogło dojść przez to do zapalenia samochodu? Jechałem trase z pełnym bakiem. Wyciek zauważyłem dopiero na drugi dzień rano w garażu. Czy jechałem na bombie? ??
-
B8 TrOOOOp
Ciekawi mnie kwestia czy skoro spore ślady są pod autem paliwa to jak ono wyciekało ? Czy podłoga w aucie jest już tym zasyfiona? Czy są tam jakieś kanaliki które odprowadzały wyciek?
-
B8 TrOOOOp
Nie mam pojęcia... Auto zostawione z reklamacją w serwisie gdzie wymieniali filtr paliwa. W środku mocno czuć paliwem. Zaznaczam, że filtr montowany był oryginalny który kupiłem w ASO.. Jakby się to zapaliło gdzieś na postoju lub w garażu albo gorzej podczas długiej trasy, mogło by być nie ciekawie. Mam rację?