Treść opublikowana przez NelsonPL
-
B8 TrOOOOp
Na zdjęciu 1 i 2 widać miejsce wycieku. Co to za część? jeśli można prosić o numery. Chcę wymienić grodzie silnika i tą oskubaną część z zdjęcia 3. I najważniejsze pytanie: Czy z takim małym wyciekiem płynu można jeszcze zrobić kilkaset km?
-
B8 TrOOOOp
Tak, auto zostanie oddane do warsztatu (już jestem umówiony) Pytam tylko z czystej ciekawości.
-
B8 TrOOOOp
W ASO stwierdzono: Wyciek z pompy wody oraz termostatu Nieszczelna pompa wspomagania Wyciek płynu chłodniczego jest bardzo mały. Nie muszę uzupełniać go często, jak już to w minimalnej ilości. Jednak postanowiłem tym się zająć i wymienić te części na oryginalne nowe. Czy sporo z tym roboty podczas wymiany? W jakim miejscu jest pompa wspomagania?
-
B8 TrOOOOp
Ile płynu chłodniczego wchodzi do układu Audi A4 B8? Wymieniam pompę wody wraz z termostatem (minimalny wyciek) Oczywiście części nowe oryginalne z ASO.
-
B8 TrOOOOp
Czyli coś masz nie tak jak powinno. Mi ogrzewanie foteli w B8 działa idealnie. Rozgrzewają się szybko i grzeją tak jak ustawisz (mocniej -słabiej)
-
B8 TrOOOOp
Jeśli chodzi o D3S to tylko i wyłącznie takie jak na zdjęciu. Używam ich w swoim Audi A4 B8 od ponad roku i są wyśmienite.
-
Biały Allroad - powrót do marki
ORI to raczej nie jest...
-
B8 TrOOOOp
W Mysłowicach jest jedna porzadna firma co to fajnie ogarniają... Mi tam wgrywali PL MMI... Wszystko super.
-
B8 TrOOOOp
Co w tym złego? Właśnie w manualu AutoHold sprawdza się idealnie. Używam go 2 lata i bardzo jest pomocny. Nie wyobrażam już sobie jazdy bez niego. Mam wrażenie, że nie do końca wiesz jak AutoHold działa, skoro piszesz takie głupotki.
-
B8 TrOOOOp
Dokladnie.. Wszystko zależy od pierwszego właściciela auta. Mi trafił się super Niemiec bo zamontowal sporo rzeczy których s lajny nie zawsze mają..AutoHold..Tempomat.Webasto i wiele innych. Chwala mu za to...Teraz doposażam i będzie wersja ULTRA WYPASIONA
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Są firmy co profesjonalnie zajmują się doposażeniem. Z jednej takiej korzystam i jestem bardzo zadowolony.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Jeśli wszystko będzie, zamontowane jak należy to i prawidłowo będzie działać. Mnie na to kasy nie szkoda. Przydatne na długich trasach. W wielu autach jest to montowane i jakoś działa. I nie wiem czy zauważyliście, ale nie mam z przodu świateł LED tylko Bixenon+LED (na szczęście) Przynajmniej mnie ominie ten MOD
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Spokojnie tam gdzie mi robili LEDY i czujniki parkowania to i to ogarną...Juz mówiłem i stwierdzone ze da się bez problemu za 1200 dukatów
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Jeśli daje za Asystenta ponad 1tys zł to raczej będzie miał wszystko...
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Skąd wiesz że takiego nie mam? Mam czujniki zmierzchu i deszczu. Koszt nie gra roli, ważne by wszystko fajnie działało.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Co masz na myśli? Moja ULTRA musi być full wypasiona--taki mam cel.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
B8 TrOOOOp
Tomik - niby gdzie go mam namierzyć i po ile. Jakoś nie widzę by się tu ogłaszał.
-
B8 TrOOOOp
Tam nie planuje nic zmieniać. Zostaje jak jest. Tylko tam wymieniam gdzie jest to możliwe.
-
B8 TrOOOOp
Wymieniam oświetlenie na LED (wewnętrzne) Pytania: --- Mam zestaw w aucie pełny oświetlenia (czyli podświetlanie nóg z przodu i z tyłu) Czy wszystkie te żarówki można wymienić na LED? Czy demontaż jest wszędzie prosty? (schowek,lusterka,bagażnik, czerwone lampki w drzwiach --nie podświetlanie drzwi, bo tam mam projektory) --Czy białe światło wszędzie a podświetlanie nóg np niebieskie to będzie fajny wybór? --Gdzie kupić takie żarówki LED -- ASO? Cena nie gra roli--muszą być najlepsze
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
-
B8 TrOOOOp
Dobrze o tym wiem. Wszystko będzie zrobione jak należy.
-
B8 TrOOOOp
Mam moduł komfortu 8K0907064C Czy to jest dobry moduł? W przyszłym tygodniu montuje lampy LED (tył) Można coś więcej wiedzieć na temat tego modułu? Ma ktoś taki?
-
A4 B8 2.0 TDI 215KM
Zaciski hamulcowe jak były malowane na czerwono? Malowanie proszkowe? Jeśli nie, to marnie to będzie za niedługi czas wyglądać.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Co u niego robiłeś? Ja jeszcze będę robił sporo: --Lampy LED tył --Haki na zakupy --Nawigacja system MMI 3G+ Sim --Asystent świateł drogowych Możliwe, że wpadnie też: --Nagłośnienie Bang & Olufsen Więc jeszcze tam wpadnę.