Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. Fajnie wyposażone autko. Gratuluje zakupu.
  2. To może słyszałeś o albumie Depeche Mode ,,ULTRA'' S4 to nie przypadek--celowo wybrana ,,4-ka''
  3. Moja fura już ma imię Jej imię to: ULTRA
  4. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Uchwyt na dwa rowery. Gdzie lepiej? Dach czy tył auta?
  5. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Auto Hold to świetny system. Bardzo pomaga podczas jazdy. Tylko trzeba pamiętać o zapięciu pasów.
  6. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pogryziona jak u mnie Myszy czy coś :/
  7. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam dwa pytania: 1-- Jak nazywa się ta część samochodu i czy można ją łatwo zamontować, bo mam lekko zniszczoną. ( część pokazana n załączonym zdjęciu) ( fotka nie mojego auta-przykładowa) (foto1) 2-- Wymieniałem kratkę głośnika i w jednym miejscu nie chce wskoczyć kratka. Jakiś pomysł? Co jest przyczyną? (foto2)
  8. Oprawki na moje indywidualne tablice już mam. Teraz tylko czekać na rejestracje. ( obecnie śmigam na czerwonych) Plus mały zestaw, który może być przydatny
  9. Chińskie akcesoria mnie nie interesują. Ja jednak wole oryginały.
  10. Co w planach zmian? Na razie podstawowe rzeczy...nowe dywaniki, uchwyt na telefon itp Na pewno nakładki na pedały, ale nie chińskie tylko ze sklepu Audi.
  11. Dobrze czujesz....
  12. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hugo: Fajny dźwięk furki.... Pytanie: Czy jeśli światła są ustawione w pozycji,,Auto'' to w momencie otwierania samochodu powinny zapalać się automatycznie ,,światła dzienne'' ? Zauważyłem, że jeśli są włączone ,,dzienne'' (nie na pozycji auto) a robi się ciemniej to automatycznie, zapalają się krótkie. Chodzi mi tylko czy dzienne powinny zapalać się przy otwieraniu auta?
  13. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzagu -- Super, już wszystko wiem. Wielkie dzięki.
  14. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli z tyłu centralnie gdzie są te kratki na głośniki --głośnik subwoofer jest tylko od strony kierowcy? Po drugiej stronie nie ma? Tylko sama kratka?
  15. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A co z głośnikami? Jest tak jak piszę w podstawowej wersji? Czyli głośniki w drzwiach przód i tył --jeden z przodu centralnie i subwoofer z tyłu?
  16. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzagu-- Wielkie dzięki. Gdzie można kupić coś takiego do podważenia kratki? ( tak, żeby nic nie uszkodzić przy wymontowywaniu) Czyli rozumiem, że Audi A4 B8 z tyłu ma tylko subwoofer? Pozostałe głośniki przód i tył drzwi i przód?
  17. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak zdemontować, by wymienić tę część? (zamówiłem nową osłonę) Z góry dzięki za odpowiedź.
  18. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam zmieniarkę 6-CD Na fotce widać jeden głośnik w drzwiach.
  19. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jak z głośnikami? ile ich jest w AUDI A4 B8 i dokładnie w jakich miejscach?
  20. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam dwa pytania. Ile jest głośników i w których miejscach dokładnie w Audi A4 B8 są położone?(Sedan) I co to takiego i do czego służy? (fotki)(znajduje się to w schowku pasażera)
  21. Troszkę czasu zajęło jej znalezienie. Osobiście byłem po nią w Niemczech. Jest dokładnie taka jaką sobie wymarzyłem. (nawet lepsza)
  22. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie: Z wgranie polskiego raczej nie powinno być problemu??? W opcjach MMI nie mam polskiego. Mam wersje MMI 2g High (sprawdziłem w ustawieniach) Interesuje mnie tylko pełne spolszczenie (zegary-navigacja z lektorem itd)(polska czcionka oczywiście + odblokowane dodatkowe funkcje)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.