Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NelsonPL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NelsonPL

  1. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na pewno nie tak jak piszesz bo po wymianie filtra paliwa jeździłem 2-3 miesiące. Tym bardziej, że serwisuje w dużym warsztacie gdzie jest serwis osobówek wszystkich marek i samochodów ciężarowych. Więc raczej muszą się znać.
  2. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Temat ogarnięty. Wymieniona pompa paliwa i wtyczka. Pompa nie podawała już paliwa tak jak powinna. Założona nowa marki Bosch
  3. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A może ta by była ok? nie za tania i nie za droga firmy Hitachi jak dawniej te odtwarzacze video Koszt 537zł Wygląda solidnie. Dają aż 5 lat gwarancji.
  4. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Lepiej spójrz na to czym śmigasz zanim obrazisz moją ULTRA ?
  5. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wcale tego nie kupie. Kupię Bosch lub Hella --pytałem z czystej ciekawości. ?
  6. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Skoro jest to sprzedawane to raczej też chyba działa. 99% kierowców w starszych autach używa zamienniki.
  7. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Te co podałem nie nadadzą się?
  8. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie: Co sądzicie o zamiennikach (pompa paliwa) POMPA PALIWA Z CZUJNIKIEM POZIOMU ZBIORNIK BENZYNA TOPRAN : AUDI A4 B8 --432zł Znalazłem też jeszcze tańszą -firmy KAMOKA -koszt: 251zł Jeszcze nie wiem czy padła mi pompa, jednak warto się przygotować.
  9. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Obstawiam zamki. Przerabiałem ten temat i sam wymieniałem.
  10. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To sobie zadzwoń do ASO w Katowicach i zapytaj. Nie wiem czy wiesz ale nigdzie nie napisałem , że mam VCDS-a tylko że mam zamiar kupić.
  11. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co myślisz o zamienniku? Ceny są dosyć ciekawe bo 400-600 zł np taka jak na zdjęciu. Pisze, że pasuje do A4 B8 Producent: PIERBURG Kod produktu: 7.05656.06.0 Ta tutaj kosztuje dokładnie 428zł
  12. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tyle powiedzieli mi w ASO w Katowicach. Podawałem VIN itd Powiedzieli: Pompa 7.500 a czujnik poziomu paliwa wraz z tą plastikową obudową 700 zł
  13. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W grę wchodzą tylko zamienniki. Dzwoniłem do ASO i pompa kosztuje 7.500zł (ogłupieli :)) Może faktycznie coś uszkodzili. Wszystko dowiem się w poniedziałek. Wtedy będzie auto sprawdzane.
  14. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na jakie koszty się przygotować? Jeśli to pompa to pewnie najdrożej wyjdzie?
  15. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Auto rano odpaliło ale jakby traciło moc... Przejechałem kilkaset metrów i na postoju zgasło i już nie udało się odpalić. Laweta ( Assistance) i do serwisu zawiezione. Macie jakiś pomysł co to może być? Komunikat: Tank system malfunction...
  16. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Super. Wielkie dzięki za pomoc. Zrobię dokładnie wszystko jak piszesz.
  17. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zgadza się, tak zrobię. Do serwisu jestem umówiony po sylwestrze a do tego czasu podepnę pod VCDS -a Narazie śmigam na pustym baku (teoretycznie- wedługo komputera pokładowego)?
  18. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok. Wszystko jasne Dzieki za rady.
  19. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wymieniałem pompy paliwa. Był wymieniany filtr paliwa i ta nakrętka bo pękła podczas wymiany filtra i ciekło paliwo. Z pompą paliwa nie miałem nigdy problemów. Czy to też podlega w ramach gwarancji jak piszesz? Sam czujnik jest wymienny?
  20. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzwoniłem do ASO. Podobno B8 ma dwa czujniki paliwa. Gdzie jest drugi?? Czy liczniki do B8 tyle kosztują? W ASO powiedział 7500zł czujnik paliwa 700 Ceny mają z kosmosu. Oczywiście nie robię w ASO tylko dzwoniłem z ciekawości.? Chyba podepne pod VCDS-a i zobacze co powie.
  21. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Podłączenie pod vcds nic nie da. Właśnie rozmawiałem z fachowcem i powiedził , że vcds tego nie wykaże. Obstawia, że na 99% jest to uszkodzony licznik. Wyczytałem, że te modele tak mają. Możliwe, że to czujnik paliwa ale to tylko ja tak myślę. Pytania: 1. Czy czujnik paliwa jest wymienny? 2. Czy jest tylko jeden przy pompie paliwa? 3.Ile może kosztować nowy licznik i jaki kupić (ORI ) (numer części itd)
  22. Etanol zawarty w E10 ma inne właściwości niż benzyna, więc może on wpływać negatywnie na uszczelnienia. Dodatkowo alkohol zawiera pewną ilość wody, ponieważ jest higroskopijny, która z kolei może prowadzić do utleniania się aluminium. Nic dobrego.
  23. Mam Webasto i nie mogę używać E10 tak przynajmniej pisze na tej stronie. Dopytam jeszcze w ASO jak będę. W tej chwili tam nic nie wiedzą. Myślę, że przejdę na 98-kę. Nowy rok, nowe paliwo... Co dalej? Czym nas jeszcze zaskoczą?
  24. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A czy mozna jechac w trasę?
  25. NelsonPL odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie: Wyskakuje takie coś: Tamk system malfunction contact workshop Auto jedzie normalnie ale wskaźnik pokazuje 0 paliwa na Fi-sie Czy mozna jechac tak w trasę i co to może być? Jak naprawić? Zaznaczam ,że w baku jest z 50l paliwa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.