Treść opublikowana przez Lukas84j
-
Aktualizacja daty i czasu
Ok dzięki
-
Aktualizacja daty i czasu
MMI 3G High
-
Aktualizacja daty i czasu
Ja mam podobny problem, zawsze po włączeniu zapłonu ten zegarek startuje od zera trochę mnie bro irytuje i chciałbym to naprawić.
-
Wymiana sprzęgła - porada
Jeśli koło dwumasowe nie wydaje żadnych niepokojących odgłosów ani nie ma objawów zużycia to ja bym je zostawił tym bardziej jak jest jeszcze oryginalny.
-
Co znajduje się w wężu płynu chłodzącego 03L121157AC w Audi A4 B8 2.0 TDI?
Przed chwilą temperatura na dworze -2 stopnie odpaliłem auto i po 8,5 km wskazówka weszła na 90 stopni i to nie przekraczając 2tys obrotów i tak się trzymała do końca tarasy. Miałem jakieś tam wątpliwości odnośnie działania mojego układu chłodzenia w aucie ale to jak było -10 ale na szczęście są temperatury dosłownie przez parę dni w roku także przeżyje. Gorzej było na starych termostatach, które wymieniłem na Behra, wtedy temperatura rzadko kiedy miała 90 stopni.
-
Co znajduje się w wężu płynu chłodzącego 03L121157AC w Audi A4 B8 2.0 TDI?
Patrzę teraz na ten układ chłodzenia w etce i nic z tego nie kumam, tam jest taki makaron, że chyba zostawię u siebie tak jak jest, nie ma u mnie takiej tragedii, trochę dłużej się nagrzewa ale to przy minusowych temperaturach plus taki, że jak już złapie temperaturę to trzyma 90stopni. Boję się, że w tej sytuacji mogę tylko pogorszyć albo jeszcze coś uszkodzić.
-
Co znajduje się w wężu płynu chłodzącego 03L121157AC w Audi A4 B8 2.0 TDI?
Ok, a powiedz czy on jest na powrocie czy zasilaniu z EGRu?
-
Opinie na temat zawieszenia pneumatycznego Audi A6 C6.
Polecam wersję 3.0 TDI 240KM oczywiście jak jest zadbane. Kolega ma Q7 3.6 FSI na pneumatyce to sobie bardzo chwali komfort jazdy, fakt miał jakiś tam problem- padł mu kompresor, naprawa kosztowała ok tysiąca ale nadal sobie chwali to zawieszenie.
-
Opinie na temat zawieszenia pneumatycznego Audi A6 C6.
Nie tego zawieszenia bym się bał tylko tego tego silnika jak będzie jeżdżony w 80% po mieście, ani to zdrowo anie ekonomicznie dla tego silnika.
-
Co znajduje się w wężu płynu chłodzącego 03L121157AC w Audi A4 B8 2.0 TDI?
A jakby tak założyć zamiast tego zaworka zawrotnego kolejny taki mały termostat przepływowy?
-
Nie wyświetla mi się poziom oleju w MMI 3G
To tak.
-
Nie wyświetla mi się poziom oleju w MMI 3G
Jeśli masz bagnet to nie sprawdzisz poziomu oleju na MMI.
-
Nowe lampy - Led
Za te pieniądze wolałbym kupić oryginalne soczewki niż tą choinkę.
-
Wyciek plynu po wymianie termostatu
N90765301 nr oringu
-
tylna kanapa, foteliki dziecięce, ilosc miejsca.
Audi z tymi uchwytami ISOFIX na tylnej kanapie to ma u mnie dużego minusa, A6 C6 2010r nie najbiedniejsza wersja a ISOFIX-ów brak tak samo było w B6 ale tu byłem w stanie zrozumieć bo to 2001r.
-
System start/stop na parkingu
Bo ten system start stop czasami żyje własnym życiem, kuzyn w swoim aucie też ma dezaktywowany ale też mu się czasami o tak załącza.
-
Audi A6 C7 quattro - kołysze autem
Zaprzyj się nogą o krawędzi opony i pobujaj na boki i sprawdź czy niema luzu.
-
Audi A6 C7 quattro - kołysze autem
Może łożyska mają luz a tak zapytam retorycznie dokręcenie kół sprawdzałeś?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ok, w takim razie wrzucę. Z tymi wibracjami, spotkałeś się może?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ok, jestem po adaptacji mojej skrzyni. Wsteczny jeszcze troche szarpie przy wyłączaniu ale tak już chyba musi zostać. Martwi mnie jeszcze jeden problem mianowicie mrowienie i wibracje przy przyspieszaniu, bardziej jest to odczuwalne na rozgrzanym silniku i skrzyni. Spotkałeś się może z takim przypadkiem?
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ok podeślę
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Zdjęcia z przed chwili
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Jest A6 C6 multitronic 7-stopniowy oznaczenie LDV Adaptacja w grupie 10 i 11 wskoczyła na ok ale to dopiero po 40 minutach męczenia go do przodu i do tyłu
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Jest A6 C6 multitronic 7-stopniowy oznaczenie LDV Adaptacja w grupie 10 i 11 wskoczyła na ok ale to dopiero po 40 minutach męczenia go do przodu i do tyłu
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam, pozowolicie, że dołącze się do wątku bo mam podobny problem ponieważ po adaptacji przez vcds w mojej skrzyni multitronic szarpie wsteczny przy włączaniu jak i przy wyłączaniu, natomiast Drive wchodzi gładko. Proszę o jakieś sugestie co może być nie tak.