Treść opublikowana przez IRO293
-
[ALL B6] Jakość świateł mijania (halogeny vs ksenony)
To pytaj! Napisałem o światłach mijania i o przeciwmgielnych,nie widzę problemu!
-
[ALL B6] Jakość świateł mijania (halogeny vs ksenony)
halogeny przeciwmgielne, żarówki h11 dają mocne światło,ja jestem zadowolony.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
mały błąd w twoim wyliczeniu, 447 km przejechane na 37,86 to wychodzi 8,46
-
[ALL B6] Jakość świateł mijania (halogeny vs ksenony)
to trzeba było zostać przy Fordzie.
-
[ALL B6] Jakość świateł mijania (halogeny vs ksenony)
Na pewno ksenony dają mocniejsze światło,ale ja nie narzekam na zwykłe halogeny z żarówkami h7
-
[INNE] Kody klimatronika- błędne wskazania A6 C5
kody nie działają w B6,B7,B8 wszystko się zgadza,poza tym,że temat jest o A6...Doceniamy Twoją wiedzę,ale w tym wątku- jest jakby nie na temat... ups... niedopatrzenie,sorry za pomyłkę.
-
[INNE] Kody klimatronika- błędne wskazania A6 C5
kody nie działają w B6,B7,B8
-
[B6 AWX] Gdzie sie znajduje przekaznik pompy paliwa....
Też dawno temu zadałem to pytanko i nic,nikt nie potrafił mi odpowiedzieć
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Jak bryczka sie spisuje?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No tak wykształcenie to podstawa
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
hehehe! Ile wypiłeś? Żart oczywiście
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
hejka
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Napisałem tylko,że na biegu jałowym pali więcej,to wszystko,i to nie są pierdoły,następnym razem nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia.Pozdrawiam!
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Pierdoły opowiadasz kolego Na jałowym auto pali 0,5L - Tobie pewnie chodzi o chwilowe wskazania FIS a to zupełnie inna bajka... Pierdoły to Ty opowiadasz W większości aut wyposażonych w silniki w których paliwo jest dostarczane przez układ wtryskowy w chwili zdjęcia nogi z pedału gazu dopływ paliwa do wtrysków jest odcinany, nie ma to miejsca w przypadku jazdy na tak zwanym luzie.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Nareszcie normalny wynik... Choć dodam że jak pisałem wcześnie udało mi się zejść do 5.9 ale jechałem więcej na luzie niż na biegu i ogólnie warunki jezdne były idealne na biegu jałowym,czyli na luzie autko pali więcej niestety :gwizdanie:
-
[ALL] Wzór obliczenia spalania na 100km
Witam wszystkich! Być może każdy to wie,ale jeśli komuś pomogę to ok' Podaje wzór (metodę) na obliczenie spalania na 100km.Jak sprawdzić ile nasze cudo spaliło nam na 100km? Tankujemy do pełna np.65l robimy np 237 km znów tankujemy do pełna,przypuśćmy,że weszło nam 14 litrów,to teraz nasuwa się pytanie-ile dokładnie spaliliśmy na 100? skoro zrobiliśmy 237km? wzór- 14litrów dzielimy przez 237km = 0.059071 otrzymujemy wynik spalania na 1 km i teraz ten wynik 0.059071 mnożymy przez 100 = 5.9071 i mamy spalanie na 100 km Pozdrawiam!
-
[ALL] Przepalona żarówka podświetlenia Tabl rejestr.
Ja musiałem w swojej rozwiercić Nie wiem kto wpadł na pomysł,żeby zamontować takie małe śrubeczki,prawie jak w zegarku,o ile się nie mylę to 5-tki Wkręciłem wiekszego blachowkrętai i git,ale skoro u Ciebie nie ma dostępu do wiertarki to klops
-
[B6 AWX] Wymiana sprzęgiełka klimy
To tak jak byś chciał wymienić tarczę hamulcową,bez ściągania koła
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
zdecydowanie za dużo Ci pali ja robie krótkie trasy,do pracy 11 km do tego troche jazdy odcinki 20-30 km (spokojna jazda do 2500 obrotów) spalanie 5,6 5,7 sprawdzone na pełnym baku.
-
[B6 AKE] Zmiana zakresu temperatury - prośba
popieram 100%
-
[B6 AKE] Zmiana zakresu temperatury - prośba
zastanów sie co piszesz,jeśli wali ci ciepłym to znaczy,że w samochodzie masz zimno,a tym bardziej,jak piszesz,że jest to zimą,czyli masz poniżej 18 st.Nie wydaje mi się,żeby ktoś zimą chciał mieć w samochodzie poniżej 18 st.
-
[ALL B6] Praca sprężarki.
nie,obroty się nie zmieniają.
-
[ALL B6] Praca sprężarki.
w b6 nie ma żadnego spadku obrotów,załączanie odbywa sie płynnie.
-
[B6 AKE] Zmiana zakresu temperatury - prośba
Jeżeli klima chłodzi prawidłowo,czyli na wyjsciu z kratki około 8 stopni,to nie ma takiej mozliwosci zeby w aucie było za ciepło,przy nastawieniu na 18stopni,jezeli jest komus zbyt ciepło to albo jezdzi w kożuchu ,albo klima nie chłodzi jak należy.
-
[ALL B6] Miejsce sprężarki.
...no przecież napisałem,że pierwsze koło po lewej stronie :gwizdanie: