-
Nowaczek22 obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi? , Wyciek oleju i 4 innych
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Też bym szedł w stronę wahaczy z SKV, ja na swoich już od roku jeżdżę, robię +/- 600 km dziennie i jak za te pieniądze chodzą jak złoto
-
Wyciek oleju
a pokrywa nie jest uszkodzona gdzieś?
-
Podskakujący korek wlewu oleju
ale podskakuje jak kangurek czy jak królik? bo to jest różnica
-
Drży po odpaleniu
Też mi się wydaje że coś z rozrządem jest nie tak
-
1.8 tfsi brak mocy
Przyczyną może być mechanik, który zaraz Ci wymieni pół silnika i skasuję się na grube złotówki, wtedy to będzie płacz
-
Brak koła zapasowego - na jeden wyjazd zimówka jako zapas ?
Lepiej mieć niż nie mieć koła zapasowego, zwłaszcza na takie wyjazdy nie wiesz co się trafi (oby nie), ja tak robiłem, że miałem zimówkę w bagażniki, na szczęście nie musiałem z niej korzystać. Ale wracając do tematu to bierz zimówkę, a jak wrócisz to zastanów się nad kupne zapasowego koła
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim, Marcin, szczęśliwy właściciel A4 z 2003
Nowaczek22
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta