-
JanekLubos obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Jaki Wosk na zimę ? , Projekt: "A1, marzenie dla żony" :P :D i 5 innych
-
Jaki Wosk na zimę ?
nie woskowałem nigdy ale tym razem chce to zrobić na zimę. co myslicie o wosku polimerowym audi?
-
Projekt: "A1, marzenie dla żony" :P :D
wyszło super. piękne zgrabne autko
-
2.0 CDNB 230k km - wymiana oleju na 5W40 Millers, płukanka, dodatek do paliwa
ja tam przed wymianą oleju dolewam płukankę tec 2000 i zawsze pięknie mi czyści silnik. po takim czyszczeniu wlewam nowy olej oczywiscie dobrej jakości
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
wymiana oleju regularnie to bardzo ważna sprawa tak jak dobrej jakość olej i warto też przepłukać silnik
-
Kierunkowskazy świeca zamiast migać po stłuczce
nie wiem dziwna sprawa...
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
a jakie płukanki stosujecie panowie? czy tec 2000 jest ok wg was?
-
Czysczenie wtryskiwaczy
zgadza się
-
Czysczenie wtryskiwaczy
zobacz sobie tutaj
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
używasz oleju jako płukanki?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej wszystkim miłośnikom Audi
JanekLubos
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta