Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukpie

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukpie

  1. myslalem ze jak jest kamera to da sie to ogarnac. Szkoda w takim razie.
  2. mowa o audi a4 b8 tak jak w opisie
  3. Dzien dobry Wiec mam pytanie. Mam te zwykle zegary. Nie jak tu kolega w tym watku. Zrobilem moda na asystenta swiatel drogowych i lusterko fotochromatyczne. Teraz mam chec na czytanie znakow. Czy moge to zrobic za pomoca VCP? Jest jakas instrukacja? Czy beda miniaturki na zegarach? i Czy da sie to w ogole ogarnac?
  4. dzieki. No bo szukam juz pol roku i naprawde ciezko cos w sensownej cenie znalezc. Czyli rozumiem ze musi to byc tylko do 2011r i tylko z b8.
  5. podbijam. Czy wklady z polifta podejda? Moze z jakiejs skody beda pasowac? Wkłady lusterek fotochrom Audi A4 B8 Lift / Audi A5 8T Lift 8F0857535H / 8F0857536G Przedmiotem sprzedaży jest komplet oryginalnych wkładów lusterek fotochrom do Audi A4 model B8 Lift / Audi A5 model 8T Lift Numer fabryczny: 8F0857535H / 8F0857536G Stan bardzo dobry Prawdziwe zdjęcia sprzedawanego przedmiotu Podana cena za komplet na załączonych zdjęciach Wersja Europejska
  6. prawdopodobnie masz racje. Tu nie wymienialem jeszcze swiec po kupnie i moga byc stare. Od tego zaczne ale to pewnie jak zrobi sie cieplej dopiero. Zwloka jest wieksza wlasnie przez niskie temperatury czego nie polaczylem na poczatku.
  7. ok sprawdze
  8. Prawdopodobnie masz racje. Bede to sprawdzal;)
  9. Nie ma zadnych bledow. Wszystko dziala. Tylko jest ta zwloka. Mialem poprzednio identyczny samochod i byla tez zwloka ale na pewno krotsza. Moze tak jak kolega nizej napisal chodzi o to ze sa moze jakies stare swiece i dluzej sie nagrzewaja. Zaczne od tego jak cos.
  10. Dzien dobry. Mam takie pytanko. Bo przy odpalaniu wiadomo najpierw wciskam sprzeglo a potem kluczyk i jest tak ze dlugo jest cisza. Mysle ze ze trzy sekundy a czasem moze i piec bo zdazy sie wlaczyc radio a on dopiero kreci i odpala. Nie kreci dlugo. Chodzi o to ze zanim zacznie krecic to jest taka dosc dluga cisza. Czy to normalne? Ewentulanie do czego zajrzec?
  11. ok bede sprawdzal przy najbizszej okazji. Po wypaleniu od razu i przed zapelnieniem.
  12. jakie wartosci sa akceptowalne jesli chodzi o cisnienie pod obciazeniem? w moim a4 b8 bylo chyba 240 najwiecej. Wypala sie co 400-500km
  13. mysle ze powinna byc jakas adekwatna odznaka dla kogos kto szuka pomocy na forum a jak mu sie udaje znalezc rozwiazanie poza forum to nie chce sie z tym podzielic:) np karny k! xd
  14. sorry ale podepne sie tutaj bo pytalem w dwoch innych watkach i odpowiedzi brak a jestem ciekawy. Czy podejda inne lusterka fotochromatyczne zewnetrzne do audi a4 b8 z poczatku 2011r? np od skody?nie wiem moze ferrari?:D pytam bo moze mialbym wiekszy wybor przy szukaniu uzywanych wkladow.
  15. Dobra dolacze sie do pytania zeby nie zakladac nowego tematu. U mnie sytuacja jest taka sama z lewej strony. Dwoch mechanikow nie dalo rady znalezc problemu. Ruszajac autem slychac takie terkotanie. Tylko jesli rusza sie dynamicznie. Jest tez inny problem. Bylem na zbieznosci i podobno ustawili ja dobrze ale teraz kierownice mam pochylona w lewo. Czyli jak kierownica jest lekko w lewo to jedzie prosto a jak dam kierownice na prosto to jedzie w prawo. Jak puszcze kierownice to go nie sciaga. Opony i felgi nowe bo oczywiscie nic innego wymyslic nie mogli. Zalozony tez nowy gwint ap wiec amortyzatory czy sprezyny mozna wykluczyc. Teraz twierdza ze moze to byc wszystko inne. Czyli mam wymienic cale zawieszenie z przodu i jesli nie pomoze to najlepiej wymienic sprzeglo i skrzynie biegow skoro to z lewej strony..a i jeszcze mowia ze moga to byc tuleje lub poduszki silnika i pewnie miliion rzeczy ktorych nie wymienilil. No dla mnie diagnozowanie auta w dzisiejszych czasach to jest jakis dramat. Ktos wie co to moze byc?! Odnosze wrazenie ze to zwieksza sie z predkoscia lub gdy auto sie podnosi do gory przodem bo jak wiemy gdy ruszamy dynamicznie to auto idzie do gory. Kolejne pytanie. Bo jesli to jest quattro to czy nie wplywa to wszystko np to na szybsze zurzycie napedu? Ewentualnie czy nie pomaga w padnieciu w poslizg? Przed tym autem mialem takie samo i kupilem opony co prawda budzetowe ale nowe i zrobilem na nich moze z 20tys km i to glownie po autostradzie i wracajac w deszcz samochód ulegl aquaplaning i wpadlem w poslizg. Sciagnelo mi auto tylem w lewa strone i uderzylem w kraweznik kolem. Samochod obrucilo i nadaje sie na zlom. Teraz tak. Dwie opony z przodu byly prawie nie zurzyte a z tylu doslownie niewiele brakowalo aby ta zewnetrzna czesc opony byla starta calkowicie. Co moglo miec na to wplyw? Nie driftowalem ani nie palilem gumy. Normalna jazda. Po tamtej sytuacji jestem przewrazliwiony na tym punkcie bo prawie zginalem wtedy. No niewiele mi brakowalo. Mechanicy sie ze mnie smieja i mowia zeby jezdzic az bedzie gorzej i wtedy moze sie to znajdzie. Wczesniej jak mi tak powiedzieli to mi sie przegub ukrecil i musialem laweta jechac na warsztat. Mi juz rece opadaja. Tak wygladaja naprawy w siedlcach - przynajmiej w moim wykonaiu. Jeszcze mam inne pytanie. Ktory element odpowiada za szybsza reakcje kierownicy? bo mam wrazenie ze w poprzednim aucie bardziej reagowala na skrety. Drazki kierownicze? cos jeszcze?
  16. Dzien dobry Z jakich aut beda pasowac wklady lusterek zewnetrznych z fotochromem i ogrzewaniem do audi a 4 b8 z poczatku 2011r? i czy beda w ogole jakies inne pasowac? czy tylko ori?
  17. dpf control kup sobie
  18. Poprawil co spieprzyl wczesniej ale i tak 100 skasowal mimo ze twierdzil ze wrzuci to w reklamacje. Czyli naprawil Swoj blad za oplata. Wszystko dziala juz jak trzeba. Zeby nie zakladac nowego tematu to moze tu mi ktos podpowie z jakich marek samochodow i modeli moga pasowac wklady do lusterek zewnetrznych z fotochromem? pytam o wklady do audi a4 b8 z poczatku 2011r. Moze bede mial wiecej mozliwosci do kupna bo jesli chodzi o moj model to bieda z tym a i nie sa tanie wiec moze inne beda pasowac i beda tansze?
  19. Problem taki ze jestem skazany na niego bo nikt sie tutaj nie zajmuje czyms takim. Napisalem jasno ze wymieniany byl sterownik Gateway.
  20. No ja wlasnie nie wiem dlaczego weszla ta ochrona na radio i on tez nie wie ale twierdzi ze najprawdopodobniej dlatego ze to radio nie jest z tego samochodu. mi sie wydaje ze on usunął wszystkie kodowania z mojego samochodu. Potem probowal to Sciagnac z serwera po vinie ale weszla ochrona na radio. Nie wiem jak mam to tlumaczyc bardziej bo ja sie na tym nie znam a powtarzam tylko to co on mi mowil co niekoniecznie musi byc prawda przeciez.
  21. Napisalem wszystko moim zdaniem. Mialem wczesniej audi w ktorym byl asysten swiatel drogowych. Rozbilem to auto. Kupilem drugie takie samo ale bez asystenta swiatel drogowych. Wzialem sterownik ze starego auta i lusterko z kamera do nowego samochodu. Pojechalem do magika ktory mi to zamontowal i wyslal do drugiego magika ktory ma dostep do sciagniecia ochrony komponetu. Pojechalem i magik sciagna mi ochrone komponentu ze sterownika gateway zeby mi dzialal asystent swiatel drogowych. Asystent dziala i ochrona komponetu zostala zdjeta ale jakims cudem weszla ochrona na radio w samochodzie. On twierdzi ze dlatego ze to radio jest z innego samochodu. Tego nie wiem bo kupilem ten samochod bez takiej wiedzy. Radio jest to samo co w moim poprzednim samochodzie czyli concert. On twierdzi ze sciagal po vinie z serwera najprawdopodnobniej audi moje wyposazenie zeby je zakodowac od nowa bo jak sie domyslam usunal wszystko wczesniej co bylo zakodowane. Nie wiem moze jest taka procedura przy sciaganiu ochrony? W kazdym razie po sciagnieciu z serwera tych kodowan do mojego auta weszla ochrona na radio. On zdziwiony a ja tym bardziej. Dlatego pytam bo juz ponad miesiac jezdze bez radia. Jedno zrobil a drugie zepsul. Dokladnie to twierdzi ze teraz musi robic to innym programem i chyba cp wlasnie. Moze po prostu chce skasowac mnie drugi raz?! Nie wiem dlatego pytam. Bo wlasnie twierdzi ze musze zaplacic drugi raz za dostep on line.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.