Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

swIP

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez swIP

  1. PS.1 Okazało się, że te uchwyty montażowe są montowane do osłony termicznej u mnie. PS.2 Czy ta linka z DYSTANSEM jest po stronie lewej czyli od strony wydechu czy, prawej od strony zbiornika paliwa? Może ktoś sprawdzić bo nie mogę znaleźć. Będę wdzięczny.
  2. Odgrzeję kotleta. Gdyby ktoś szukał dobrych złącz super elastyczych do klekotów ze stali nierdzewnej. To co jest na allegro to badziewie. https://rm-motors.com/pl/64-superelastyczne-zlacza
  3. Oparem wahacz na blacie. Pionowo na krawędzi tym uchem na stole. I się złamało poprostu pod wpływem jakiejś tam siły
  4. Jeśli chodzi o demontaż to wyciskałem prasą śrubową jaką posiadam. Problemem okazał się słaby materiał aluminiowy na krawędzi gdzie zaznaczyłem. Nie wiem czy akurat u mnie struktura amelinium już byłą tak słaba, że gdy oparłem wahacz o stół i coś tam robiłem pękło ucho w 2 wahaczach. Może powietrze u mnie jakieś kwaśne i negatywnie wpływa na amelinium. Ewentualnie wkręcić tam między uszy żeby ucho miało punkt podparcia. Więc szukam używek i zlecę to wrtsztatowi żeby nie połamać znowu.
  5. Mam pytanie. Ma ktoś jakiś pomysł lub mechanika, który podejmie się wymiany tulejek w tym wahaczu? Najlepiej Dolny śląsk. Dzisiaj walczyłem swoją prasą i połamałem dwa wahacze ? Nowy kosztuje 1200 zł sztuka więc czeka mnie używka i wymiana tulejek. Pozdrawiam serdecznie
  6. Dzięki Afroo. ?
  7. Witajcie. Rozebrałem pół auta i nie zrobiłem zdjęć co gdzie było. Macie pomysł gdzie to powinno być przymocowane? Nie bardzo widzę z tego rusynku. Audi OE 8E0609657
  8. Dzięki wielkie. Mam niezłe braki w swoim śmietniku.
  9. Cześć. Nie mogę nigdzie znaleźć numerów nakładki nadkola przód lewy + prawy. Ja u siebie nie mam a chciałbym zamontować. Pomożecie?
  10. Dobre audi... Dzięki za numery gumek bo czeka mnie też wymiana u siebie
  11. Takie pytanie laika. Ta blenda na tablicę rejestracyjną przód to można to gdzieś kupić? To jest komplet do grilla S?
  12. Tak kolego w pośpiechu złe zdjęcia dałem. Już poprawiłęm fotki żeby nie wprowadzać w błąd. Masz rację ta tuleja, gdzie zaznaczyłeś jest od zwrotnicy. Poniżej aukcja gdzie są wszystkie tulejki wahacza dolnego wraz z połączeniem ze zwrotnicą. Może komuś się przyda. allegro.pl ALLEGRO.PL
  13. Odświeżając temat zawieszenia tył. Czyli potrzebne są 4 tuleje na wahacz dolny aluminiowy. Poniżej macie aukcję na Alle gdzie kupiłem komplet tuleji do tego amelinowego wahacza. allegro.pl ALLEGRO.PL Czyli: - 1x 8E0 501 541 S - 1x 8E0 505 311 S - 2x 1005050007 (Nie mogę znaleźć numeru OEM tej tuleji)
  14. swIP odpowiedział(a) na dominik17 temat w 2.0
    Znowu za rok wymienisz ten czujnik bo kupujesz zamienniki. Kupuj tylko ori jeśli chodzi o takie rzeczy elektroniczne.
  15. swIP odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Siema. Polecacie jakąś praskę śrubową do demontażu i montażu tuleji metalowo gumowych tylnego wózka?
  16. swIP odpowiedział(a) na dominik17 temat w 2.0
    Czujnik temperatury przed termostatem to wymiany.
  17. swIP odpowiedział(a) na dominik17 temat w 2.0
    Dobra. Zanim cokolwiek wymienisz sprawdź jakie są temperatury wody i oleju podawane przez VCDS?
  18. Jak wygląda podłoga w tym aucie? Są jakieś ogniska korozji jak w poprzednich modelach? Zapewne jest masa osłon, które warto zdjąć żeby przyjżeć się jaki jest stan podłogi. Świetna furka. Sam się zastanawiam nad pogonieniem B7 na rzecz B9.
  19. poproszę zdjęcie wtyczki oraz gniazda wtykowego danej wtyczki. Sprawdź czy nie ma w miejscu połączenia wtyczki szlamu po wodzie lub śneidzi.
  20. swIP odpowiedział(a) na dominik17 temat w 2.0
    Czyli na jałowych jest ok a podczas jazdy temperatura spada?
  21. Pokaż zdjęcie gniazd.
  22. swIP odpowiedział(a) na FalloutBoy temat w Audi A4 B6/B7
    Masz padnięte 2 przekaźniki w module komforu . Da się to zrobić samemu. Lecz jeśli nie czujesz się na siłach to jedź do elektronika, który Ci to ogarnie. Masz tu link gdzie to kupisz allegro.pl ALLEGRO.PL Wiszisz mi piwo PS. Moduł komfortu znajduje się pod fotelem keirowcy z lewej strony. By go wyjąć wystarczy odchylić wykładzinę...A może i odkręcić fotel. Nie pamiętam już dokładnie.
  23. czy każda plecionka pod spodem ma karbowaną giętką rurę?
  24. Temat rozwiązany. Przekopałem pół auta od strony silnika i nic nie znalazłem a tu taka bzdura...Ujawniła się dopiero po demontażu całego wydechu. Dzięki za rady. Chyba będę chudszy o jakieś tysiąć pięćset sto dziewięćset
  25. WAUZZZ8E88A006651 proszę o rozkodowanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.