Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł komfortu


FalloutBoy

Rekomendowane odpowiedzi

Część, 

Jakiś czas temu pisałem, że mam problem z mrugającymi światłami, podświetleniem deski, klima itp. Byłem u partacza/elektryka (żeby nie było opinie miał dobre). Miał wszystko posprawdzac itp finalnie wymienił akumulator. Jednak rano okazało się że połowa elektroniki nie działa. Nie działa otwieranie okien, drzwi, światła na podsufitce, nie działają światła od wstecznego, dodatkowo nie działają czujniki otwartych drzwi a bagażnik otwiera się sam podczas jazdy. Dodatkowo klapa od bagażnika w losowych momentach otwiera się i zamyka. Byłem z reklamacja u elektryka to teraz twierdzi że padł moduł komfortu lub przewody są naderwane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie że moduł komfortu nie działa. Tylko czy on może mieć wpływ na światła od wstecznego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem w necie że taki czujnik to koszt koło 300-400 zł a wymiana? Ktoś może wymieniał u jakiegoś majstra? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FalloutBoy napisał(a):

Patrzyłem w necie że taki czujnik to koszt koło 300-400 zł a wymiana? Ktoś może wymieniał u jakiegoś majstra? 

Jaki czujnik? Masz do wymiany moduł komfortu na złomie za 20zł dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz padnięte 2 przekaźniki w module komforu .


Da się to zrobić samemu.
Lecz jeśli nie czujesz się na siłach to jedź do elektronika, który Ci to ogarnie.
Masz tu link gdzie to kupisz

ALLEGRO.PL


Wiszisz mi piwo :D

 

PS. Moduł komfortu znajduje się pod fotelem keirowcy z lewej strony. By go wyjąć wystarczy odchylić wykładzinę...A może i odkręcić fotel. Nie pamiętam już dokładnie.

Untitled.jpg

Edytowane przez swIP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł cały zgnił, muszę go wymienić. Natomiast nie mogę znaleźć z identycznymi numerami. Jaki inny mogę użyć? 

IMG_20240108_114330.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzyłem na to wcześniej, ale niewiele mi to mówi. W sensie nie wyjaśnia mi to czy mogę użyć każdego innego modułu który ma elektryczne szyby z tyłu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz użyć każdego pod warunkiem, że obsługuje wyposażenie, które masz w aucie. A jakie masz wyposażenie sam wiesz najlepiej. Musisz dobrać z listy, która tam jest zamieszczona. Już prościej niż na podanej stronie nie da się wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...