Treść opublikowana przez swIP
-
A4 B6 1.9TDI nie odpala po wymianie czterech pompowtryskiwaczy
Witajcie. Wymieniłem sobie 4 pompowtryski bo miałem słabe Bipy i korekty. Po wymianie nie uruchamia się silnik. Jedynie na plaku. Siwy dym z rury wydechowej. 1. W pośpiechu przy pierwszym uruchomieniu nie cofnąłem o 180 stopni tych śrub regulacyjnych. Dopiero jak sionik pracował ok 20 minut zgasiłem, rozebrałem i wyregulowałem. Po tym zabiegu silnik nie ruruchamia się. Nie ma ochoty na uruchomienie. 2. Obecnie na plaku odpala ale siwy dym z rury, silnik pracuje ok 2 minut po czym sam gaśnie. Tak jak by wtryski lały aż miło. 3. W VCDS brak błędów. Korekty w zakresie -1,5 +1,5. Bip nie sprawdziłem. 4. Bezpieczniki dobre 5. Pompa w baku pracuje. 6. Czy uszkodziłem pompki nie regulując wtrysków na śrubach regulacyjnych? 7. Nie sprawdzałem kompresji jeszcze. 8. Kupiłem w serwisie jakimś używane. Niby dobre miały być. ktoś coś podpowie?
-
Wtryski - pomiary
Faktycznie. Sorka za mój błąd. Pozdrawiam Common Railowców z 2.0 tdi
-
Wtryski - pomiary
Napiszę jak wycenią ile za robotę i co zrobione zostało.
-
Wtryski - pomiary
U mnie śruba jedna się zesrała. Walczyłęm godzinę żeby odkręcić. 1 i 2 wtrysk siedział mocno. Ale nie jest to trudne do wyciągnięcia. Diesel Serwice w Nadarzynie. Jedyny gość w całym wszechświecie, który umie zrobić wtryski. Wolę regenerowany u konkretnych ludzi oryginał niż jakiś zamiennik. Pewnie z Chin czy innej Rumunii.
-
Wtryski - pomiary
350 000. Trzepie budą po odpaleniu zanim się ustawią. Podczas wypalania DPF silnik pracuje dziwnie. Dziwna reakcja na pedał gazu. Koszty? Nie wiem jeszcze nie wysłałem ale w zasadzie mało mnie to interesuje ile to będzie kosztować. Jedna śruba się obmykła i była walka z odkręceniem. Masakra. Gniazda wtrysków. Nie jest tragicznie
-
Wtryski - pomiary
Nie ma tragedi. Ja dzisiaj wytargałem swoje 4 wtryski. Na trzecim było -2,99 Pozostałe też nie lepsze. Pakuje i wysyłam do Nadarzyna.
-
Tuleja wahacza dolnego tył
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Odkręć kolektor wydechowy. Sprawdź czy flansza jest prosta.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Nie. Jak Ci się chce to zdejmij pokrywę zaworów i sprawdź wałek. U mnie jest igła i też buczy/dudni trochę. Ale mam to gdzieś.
-
Polecane opony letnie
Kupiłem Yokohama BluEarth-GT AE51 225/45 R17 94 W Piękna sprwa cena przystepna. Chyba 1300 za komplet. Oponki rewelka. Serio polecam.
-
[B7 BLB] przy hamowaniu leca obroty
I co rozwiązałeś ten problem u siebie?
-
Spadające obroty w czasie hamowania w A4 B7 2.0TDI
Witajcie. Mam problem ze spadającymi obrotami w czasie hamowania. Sytuacja dzieje się kiedy silnik jest nagrzany. Podczas działania klimatyzacji czyli większego obciążenia silnika sytuacja się pogłębia. Macie jakieś propozycje od czego zacząć szukać usterki? Póki co nie robiłem jeszcze dniagnostyki. Na dniach się za to zabiorę lecz chciałbym teoretycznie dostać od was jakieś wskazówki gdzie szukac przczyny.
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
1. Atrapa grilla to jest zamiennik czy oryginał? 2. Listwy drzwi czarne robią robotę. Malowałeś je czy kupiłęś zestaw czarnych?
-
Czy tutaj w A4 B7 powinna być osłona plastikowa podwozia?
Może ktoś zrobić zdjęcie numerów tej osłony?
-
Grzejąca się lewa tylna tarcza w A4 B7 1.8T
Rozumiem, że odpowietrzenie, wyszlifowanie jażma jest zrobione na 5?
-
Grzejąca się lewa tylna tarcza w A4 B7 1.8T
A od której strony masz mocniej zjedzony klocek WEW/ZEW?
-
Grzejąca się lewa tylna tarcza w A4 B7 1.8T
Nie wiem co tam u Ciebie może być. Piszę jakie ja miałem przygody z regeneracją gdy robiłem sam w garażu. Nigdy nie byłem zadowolony zawsze coś. Ja kupuje oryginały regenerowane. Wysyłam swoje i dostaje zwrot. Póki co zawsze robota byłą na 5. Tutaj u nich kupuje. Polecam. allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Klimatronik w A4 B7 nie zmniejsza siły nadmuchu po osiągnięciu zadanej temperatury
Tenmat ogarnięty. Niski stan gazu w instalacji :D:D
-
Grzejąca się lewa tylna tarcza w A4 B7 1.8T
Tylko wymiana zacisku ma sens. Z mojego doświadczenia wymiany gumek itp w zacisku za wiele nie pomaga. Jak już widzę, że tarcza zjedzona nierównomiernie wymieniam wszystko. Zacisk, klocki, tarcze.
-
Czy tutaj w A4 B7 powinna być osłona plastikowa podwozia?
Cześć. Zajrzałęm dzisiaj pod auto i się zastanawiam czy tam nie powinno być osłony plastikowej? Kołki montażowe w podlodze i obudowie kołą zapasowego isntnieją więc wydaje mi się, że coś powinno tu być? Prawy tył
-
Polecane opony letnie
A jak z mieszanką? Czy guma zrobiłą się twarda czy dalej miękka jak kiedy były świeżynkami?
-
Jak się nazywa ten kołek?
Dzięki wielkie
-
Polecane opony letnie
Głupie pytanie. Szukam budżetowych 225/50/17. Warto brać jakieś chińczyki? Prędkości jakie rozwijam klekotem to max 140.
-
Jak się nazywa ten kołek?
Od strony błotnika. Od strony silnika też występuje?
-
Jak się nazywa ten kołek?
Cześć. Wie ktoś jak to się nazywa i jaki ma numer? To kołek, który mocuje dolny plastikowy spojler przód do osłony nadkola.